Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Vrbno pod Pradědem, 3B

Pozvánka | Obnovit
Kde: Mnichov-hřiště Kdy: 22. 08. 2020 10:00
Kontakt:   SDH Vrbno pod Pradědem Telefon:  732977102
Začátek rezervace: 24. 07. 2020 18:00 Konec rezervace: 22. 08. 2020 10:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Vrbno pod Pradědem, mužiBruntál Jan Urban
2.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
3. Široká Niva, Bruntál Lucie Čapková
4. Široký Brod, Muži BJeseník Roman Muzikant
5. Velké Kunětice, Jeseník Roman Varga
6. Suchá Rudná, Bruntál Lucie Čapková
7. Světlá, ŽenyBruntál František Lukovský
8. Stará Ves, Bruntál Miroslava Paulerová
9. Zátor, Bruntál Jaromír Wysoglad
10. Karlovice, Bruntál Dominika Mikulášková
11. Široký Brod, muži AJeseník Roman Muzikant
12. Sádek, Opava Dušan Gregořica
13. Holčovice, MužiBruntál David Sztyper
14. Milostovice, Opava Martin Šimkovský
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Vrbno pod Pradědem, ženyBruntál Jan Urban
2. Velké Kunětice, Jeseník Roman Varga
3. Karlovice, Bruntál Dominika Mikulášková
4. Široká Niva, Bruntál Lucie Čapková
5.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
6.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
7.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
09. 08. Poštorná, hřiště ZŠ ValtickáBV
09. 08. RadonínTR
09. 08. Valašská PolankaVS
09. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Horní PoříčíST
15. 08. Ctiboř, hřištěTC
15. 08. Ctiboř, hřiště (pouze muži)TC
15. 08. KošťálovSM
15. 08. PřílepyKM
15. 08. Hradec u StodaPJ
15. 08. Hřiště VranovicePB
15. 08. TvarožnáBO
15. 08. Hovorany, hasičské hřištěHO
15. 08. SvatoslavTR
15. 08. Výletiště Zahrázovo, SazoviceZL
15. 08. Rožnov pod RadhoštěmVS
15. 08. Sportovní areál PěnčínPV
15. 08. DalešiceJN
15. 08. ONL Měrotín - ZRUŠENO!OL
15. 08. Měrotín, hasičský areálOL
16. 08. OlšovecPR
16. 08. Hřiště VranovicePB
16. 08. RudiceBK
16. 08. KamennáTR
22. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
22. 08. Stříbro, hasičské cvičištěTC
22. 08. Světlá nad SázavouHB
22. 08. BudilovPT
22. 08. Vrbno pod Pradědem, 3BBR
22. 08. 51.ročník Raťkovská GrapaVS
22. 08. Amfiteátr Velká BystřiceOL
22. 08. PetroviceTR
22. 08. Ivanovice na HanéVY
22. 08. DaměniceBN
22. 08. Horní Metelsko/hasičský areálDO
22. 08. Poděvousy fotbalové hřištěDO
22. 08. ProvodovicePR
22. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
22. 08. HradčoviceUH
22. 08. Kelčice hřištěPV
22. 08. Citonice, u RušlémuZN
22. 08. ONL Haňovice - ZRUŠENO!OL
22. 08. BukovnoMB
22. 08. TřebeloviceTR
22. 08. LUDRA CUP DrahanoviceOL
23. 08. ČechtínTR
29. 08. Bolelouc u splavuOL
29. 08. HošťkaTC
29. 08. Bakov nad JizerouMB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.