Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Vrchoslavská pohárovka Kdy: 14. 06. 2019 21:30
Kontakt:   Radim Janečka Telefon:  774039948
Začátek rezervace: 01. 06. 2019 20:00 Konec rezervace: 13. 06. 2019 00:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vrchoslavice mužiPVRadim Janečka
22Hrabůvka PRRadim Janečka
33Ratiboř VSLibor Vítek
44Loučka ženyVSLibor Vítek
55Víceměřice PVJaroslav Horák
66Tištín ŽenyPVRadim Janečka
77Doloplazy PVRadim Janečka
88Dětkovice VYMichal Hrabánek
99Víceměřice Ženy PVJaroslav Horák
1011Vrchoslavice ŽenyPVRadim Janečka
1112Krasice PVKarolína Burešová
1213Křenovice Muži PRRadim Janečka
1314Dětkovice ŽenyVYMichal Hrabánek
1415Morkovice KMRadim Janečka
1516Němčice nad Hanou Muži APVJirka
1617Otinoves PVIvo Klech
1718Křenovice STS KřenovicePRJirka
1819Kojetín  ŽenyPRMartina Partykova
1920Krasice PVKarolína Burešová
2021Němčice nad Hanou Muži BPVJirka
2122Hoštice Muži KMAntonín Novák
2223Želeč ŽenyPVMartin
2324Němčice nad Hanou PVJirka
2425Dobromilice PVRadim Janečka
2526Počenice ŽenyKMPavel Kunčar
2627Brusné Muži KMRadim Janečka
2728Zborovice KMPetra Plachá
2829Počenice MužiKMPavel Kunčar
2930Zborovice ŽenyKMPetra Plachá
3031Měrotín OLSDH Měrotin
3132Ivanovice na Hané ŽenyVYKlára Urbánková
3234Ivanovice na Hané MužiVYTomáš Urbánek
3335Mořice PVRadim Janečka
3436Hodějice VYMartin Bezděk
3537Bílovice ženy BPVJana Vinklerová
3638Kokory PRLibor Daňa
3739Myslechovice OLMilan Gallo
3840Topolany VYStanislav Vidlář
3941Topolany VYStanislav Vidlář
4042Bílovice Ženy BPVPetr Dokoupil
4143Habrovany VYMartin Bezděk
4244Rokytnice MužiPRDaniel Fáber
4345Vrbka MužiKMKryštof Pospíšil
4447Rokytnice ŽenyPRDaniel Fáber
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
31. 05. LibuňJC
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. SychrovMB
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. MysleticeJI
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. JabloňanyBK
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. KřekovZL
21. 06. ČkyněPT
21. 06. Ostrov u MacochyBK
27. 06. VacovPT
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. ŽďárBK
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. Újezd - HřištěDO
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. LabuťTC
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.