Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Vrchoslavská pohárovka noční soutěž 2B Kdy: 21. 06. 2019 21:30
Kontakt:   Radim Janečka Telefon:  774039948
Začátek rezervace: 15. 06. 2019 20:00 Konec rezervace: 21. 06. 2019 15:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vrchoslavice Muži PVRadim Janečka
22Hrabůvka MužiPRRadim Janečka
33Ratiboř Muži VSRadim Janečka
44Loučka ŽenyVSRadim Janečka
55Měrotín MužiOLRadim Janečka
66Vrchoslavice Ženy PVRadim Janečka
77Morkovice Muži KMRadim Janečka
88Hodějice VYAdam Cigánek
99Hoštice KMRadoslav Gregor
1010Podhradní Lhota MužiKMRadim Janečka
1111Radkova Lhota PRJan Klimecký
1212Němčice nad Hanou muži BPVAlena Kyseláková
1313Morkovice Ženy KMRadim Janečka
1414Křenovice Muži PRRadim Janečka
1515Loučka Muži VSRadim Janečka
1616Dražovice ZenyVYMartin Bezděk
1717Počenice KMPavel Kunčar
1818Habrovany VYMartin Bezděk
1919Němčice nad Hanou Muži PVRadim Janečka
2020Počenice MužiKMPavel Kunčar
2121Sobíšky PRJiří Kočař
2222Radkova Lhota ŽPRJan Klimecký
2323Němčice nad Hanou Ženy PVRadim Janečka
2424Dětkovice VYMichal Hrabánek
2525Víceměřice PVJaroslav Horák
2626Doloplazy Muži PVRadim Janečka
2727Mořice PVRadim Janečka
2828Dětkovice Ženy VYMichal Hrabánek
2929Víceměřice Ženy PVJaroslav Horák
3030Želeč ŽenyPVMartin
3131Krasice PVKarolína Burešová
3232Kojetín  ŽenyPRMartina Partykova
3333Bílovice Ženy BPVPetr Dokoupil
3434Pustiměř Muži VYRadim Janečka
3535Vřesovice Muži PVRadim Janečka
3636Čechy pod Kosířem ženyPVAdéla Buiglová
3737Dětkovice Ženy PVLadislav Kořínek
3838Sobíšky PRJiří Kočař
3939Želeč MužiPVMartin
4042Čechy pod Kosířem PVAdam Buigl
4143Dětkovice MužiPVLadislav Kořínek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Rýmařov (2B)BR
27. 07. Letohrad - KunčiceUO
27. 07. Kobylí, hasičské hřištěBV
27. 07. Sportovní areál BroumyBE
27. 07. KamennáTR
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Kamenice nad LipouPE
27. 07. Hustopeče nad Bečvou - hřištěPR
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
27. 07. Křepice, fotbalové hřištěZN
27. 07. fot.hřiště TJ Hrubá VrbkaHO
27. 07. TutlekyRK
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. RychlovKM
28. 07. Sportovní areál BroumyBE
28. 07. ČernoviceBK
28. 07. Hovorany - fotba. hřištěHO
28. 07. Hovorany - fotbalové hřištěHO
02. 08. Bystřička, hřiště U LukášůVS
03. 08. BechovMB
03. 08. Nová Ves u ChrastavyLI
03. 08. Široká Niva (3B)BR
03. 08. Slavětín, Hasičský areálOL
03. 08. ZahorčiceKT
03. 08. StrýčkoviceDO
03. 08. Park NalžovicePB
03. 08. MeziříčkoZR
03. 08. FrahelžJH
03. 08. Nové Sedliště, hasičské cvič.TC
03. 08. Bílý KámenJI
03. 08. Milotice nad BečvouPR
03. 08. Hřistě KostelanyKM
03. 08. OldřišovOP
03. 08. Fotbalové hřiště Boršice u Bl.UH
03. 08. Náměšť na HanéOL
03. 08. ZDISLAVICE - Sokolská zahradaKM
03. 08. VítoniceKM
03. 08. Prušánky has. areálHO
04. 08. MochtínKT
04. 08. LitovanyTR
04. 08. Aréna JesenicePB
04. 08. ZahnašoviceKM
04. 08. Radostín nad OslavouZR
04. 08. SedlejovJI
10. 08. Horní PoříčíST
10. 08. SendražiceKO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.