Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: VC MHJ PR 2017 - Vrchoslavice Kdy: 12. 05. 2018 13:15
Kontakt:   Arnošt Matoušek Telefon:  arnost-m@seznam.cz
Začátek rezervace: 28. 04. 2018 20:00 Konec rezervace: 11. 05. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vrchoslavice PVRadim Janečka
22Sobíšky PRJiří Kočař
33Morkovice KMPavel Krejčí
44Hranice PRJakub Vojtek
55Chropyně KMVladislav Sedlařík
66Dětkovice PVLadislav Kořínek
77Kelčice PVAntonín Tesárek
88TAG Zahnašovice KMMonika Škrabanová
99Císařov PRLuboš Zatloukal
1010Mořice PVJirka
1111Křenovice PRMarek Zavřel
1212Polkovice PRTomáš Mareček
1313Dětkovice VYMichal Hrabánek
1414Kokory PRMichal Pokorný
1515Doloplazy PVRené Běhal
1616Hoštice KMmirrao
1717Valšovice (Hranice VI) PRPetr Řeháček
1818Bílovice PVJan Krupa
1919Rokytnice PRDaniel Fáber
2021Čechy PRAdéla Janků
2122Němčice nad Hanou BPVArnošt Matoušek
2223Špičky PRŠtěpán Šindler
2324Němčice nad Hanou PVPavel Kvíčala
2425Ivanovice na Hané VYTomáš Urbánek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11TAG Zahnašovice KMMonika Škrabanová
22Morkovice KMPavel Krejčí
33Počenice KMPavel Kunčar
44Polkovice PRTomáš Mareček
55Dětkovice PVLadislav Kořínek
66Dětkovice VYMichal Hrabánek
77Určice PVvaša mirvald
88Bílovice BPVPetr Dokoupil
99Kojetín  PRMartina Partykova
1011Rokytnice PRDaniel Fáber
1112Čechy PRAdéla Janků
1213Císařov PRAleš Pěkník
1314Němčice nad Hanou PVPavel Kvíčala
1415Hodějice VYDenisa Kežlínková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
23. 06. VepříkovHB
23. 06. Novosedly nad NežárkouJH
23. 06. MysleticeJI
23. 06. OpatovicePR
23. 06. Heraltice - návesTR
23. 06. ČernovírUO
23. 06. Za kulturním domem StřížovOL
23. 06. Valašská Bystřice, hřištěVS
23. 06. Knínice, hřištěJI
23. 06. Pavlov (SU)SU
23. 06. OpatovicePR
24. 06. RadíkovPR
24. 06. TroubkyPR
24. 06. Ostrov u MacochyBK
24. 06. KněžiceTR
24. 06. Čeložnice - has.areálHO
24. 06. Němetice-výletištěVS
29. 06. Nové BrániceBO
29. 06. DřevohosticePR
30. 06. KšelyKO
30. 06. VacovPT
30. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
30. 06. Moutnice, hřištěBO
30. 06. Velké Kunětice fotbal. hřištěJE
30. 06. MikulůvkaVS
30. 06. KyniceHB
30. 06. SendražiceKO
30. 06. StaňkovJH
30. 06. Haňovice - KluzovOL
30. 06. HlubočanyVY
30. 06. ParšovicePR
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. BěhařoviceZN
30. 06. ZdíkovPT
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. NivaPV
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
30. 06. Vranín, areál U HavranaTR
01. 07. NepomukyUO
01. 07. Mikulovice, hřištěZN
01. 07. ŠtudlovVS
01. 07. NevcehleJI
01. 07. Sazovice - výletište ZahrázovoZL
05. 07. KámenHB
05. 07. LisovPJ
05. 07. TrnovRK
05. 07. Lanžhot, hřištěBV
05. 07. Leskovec, fotbalové hřištěBR
05. 07. Zdislavice-Sokolská zahradaKM
05. 07. Horní MeziříčkoJH
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.