Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Vrchoslavská noční pohárovka -2B Kdy: 15. 06. 2018 21:30
Kontakt:   Radim Janečka Telefon:  774039948
Začátek rezervace: 29. 05. 2018 19:30 Konec rezervace: 15. 06. 2018 15:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vrchoslavice PVRadim Janečka
22Morkovice KMPavel Krejčí
33Uhřice KMJirka
44Hodějice ženyVYDenisa Kežlínková
55Křenovice MužiPRMarek Zavřel
66Tištín ženyPVRadim Janečka
77Hodějice VYAdam Cigánek
88Dětkovice MužiVYTomáš Urbánek
99Tištín mužiPVRadim Janečka
1010Sobíšky PRJiří Kočař
1111Počenice ŽenyKMPavel Kunčar
1212Dětkovice ŽenyVYTomáš Urbánek
1313Rokytnice PRRadim Janečka
1414Dražovice ŽenyVYTomáš Urbánek
1515Uhřice ŽenyKMPavel Krejčí
1616Chropyně KMVladislav Sedlařík
1717Němčice nad Hanou j(ELITA)PVRadim Janečka
1818Počenice MužiKMPavel Kunčar
1919Hodějice ženyVYDenisa Kežlínková
2020Určice ŽenyPVvaša mirvald
2121Doloplazy PVRené Běhal
2222Hostěrádky-Rešov VYJakub Dolák
2323Němčice nad Hanou mužiPVPavel Kvíčala
2424Uhřice KMŠakal
2525Kostelany ŽenyKMZdeněk Bršlica
2626Kostelany KMZdeněk Bršlica
2727Medlov KMZdeněk Bršlica
2828Uhřice u kukuřiceKMŠakal
2929Habrovany VYJan Meitner
3030Ivanovice na Hané MužiVYTomáš Urbánek
3131Rokytnice ženyPRRadim Janečka
3232Mokrá BBOMiroslav Neveselý
3333Vrbka Muži/dorciKMKryštof Pospíšil
3434Bohuslavice u Zlína ženyZLRadim Janečka
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
09. 02. NevřeňPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. HonezovicePJ
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. BučíPS
06. 07. LoukovKM
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
13. 07. VšekaryDO
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
03. 08. PřílepyKM
03. 08. ZahorčiceKT
03. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. MochtínKT
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. KostelecTC
10. 08. NětčiceKM
11. 08. ValšovicePR
17. 08. MokroušePJ
17. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
18. 08. BukováPJ
24. 08. KarolínKM
24. 08. VranovicePB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.