Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Mistrovství České republiky hry Plamen Kdy: 10. 07. 2015 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 10. 07. 2015 11:00 Konec rezervace: 10. 07. 2015 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Písková Lhota Anna Kadeřávková NBHonza Adamec
22Čeperka Karolína Kožená PAHonza Adamec
33Raškovice Anežka Švrčková FMHonza Adamec
44Brada - Rybníček Natálie Langerová JCHonza Adamec
55Bludov Karolína Kotrlá SUHonza Adamec
66Manětín Zuzana Šafrová PSHonza Adamec
77Litoměřice Tereza Nováková LTHonza Adamec
88Mistřín Anna Hajná HOHonza Adamec
99Písková Lhota Věra Říhová NBHonza Adamec
1010Čeperka Nikol Šmejzová PAHonza Adamec
1111Raškovice Kristýna Kasincová FMHonza Adamec
1212Dolní Měcholupy Alena Kašpárková ABHonza Adamec
1313Mysločovice Eliška Vítková ZLHonza Adamec
1414Velké Meziříčí Eliška Bártová ZRHonza Adamec
1515Žlutice Antonie Minářová KVHonza Adamec
1616Brada - Rybníček Leona Válková JCHonza Adamec
1717Bludov Eliška Březinová SUHonza Adamec
1818Manětín Monika Jírová PSHonza Adamec
1919Lišov Karin Kašpárková CBHonza Adamec
2020Sloup Kateřina Dufková PZHonza Adamec
2121Písková Lhota Klára Staňková NBHonza Adamec
2222Čeperka Kristýna Sedláková PAHonza Adamec
2323Raškovice Nicola Jančíková FMHonza Adamec
2424Mistřín Kateřina Fricová HOHonza Adamec
2525Bludov Štěpánka Březinová SUHonza Adamec
2626Manětín Martina Pašková PSHonza Adamec
2727Poniklá Sandra Šperlová SMHonza Adamec
2828Dolní Měcholupy Michaela Jarolímová ABHonza Adamec
2929Písková Lhota Kateřina Martinová NBHonza Adamec
3030Čeperka Eliška Dvořáková PAHonza Adamec
3131Raškovice Leona Michnová FMHonza Adamec
3232Brada - Rybníček Lucie Zachovalová JCHonza Adamec
3333Mysločovice Dagmar Marie Kulíšková ZLHonza Adamec
3434Velké Meziříčí Daniela Bíbrová ZRHonza Adamec
3535Litoměřice Veronika Klokočníková LTHonza Adamec
3636Sloup Lenka Kaňková PZHonza Adamec
3737Bludov Tereza Tylová SUHonza Adamec
3838Manětín Michaela Maršánová PSHonza Adamec
3939Žlutice Eliška Slavíková KVHonza Adamec
4040Mistřín Regina Urubková HOHonza Adamec
4141Písková Lhota Valentýna Homolková NBHonza Adamec
4242Čeperka Barbora Víšková PAHonza Adamec
4343Raškovice Barbora Nytrová FMHonza Adamec
4444Brada - Rybníček Barbora Smolíková JCHonza Adamec
4545Bludov Lenka Strouhalová SUHonza Adamec
4646Manětín Karolína Smutná PSHonza Adamec
4747Lišov Nikola Opolzerová CBHonza Adamec
4848Dolní Měcholupy Kristýna Vojtová ABHonza Adamec
4949Písková Lhota Lenka Nováková NBHonza Adamec
5050Čeperka Zdeňka Novotná PAHonza Adamec
5151Raškovice Bára Kotásková FMHonza Adamec
5252Sloup Dominika Holubová PZHonza Adamec
5353Henčlov - Přerov VIII Petra MužíkováPRHonza Adamec
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. JeřmaniceLI
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. StrýčkoviceDO
01. 08. LoukovKM
02. 08. MochtínKT
02. 08. ZahnašoviceKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.