Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla Kdy: 14. 07. 2018 13:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 30. 06. 2018 20:00 Konec rezervace: 14. 07. 2018 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Všekary DOPavel Krchlebak
22Horní Metelsko PanteřiDOTomáš Zverka
33Srbice ŽenyDORoman Baloun
44Štítary Muži DOTomáš Zverka
55Krchleby Muži DOPavel Krchlebak
66Ves Touškov MužiPJRoman Baloun
77Všekary Veteráni BDOSDH Všekary
88Strýčkovice MužiDOMarika Součková
99Štítary ŽenyDODenis Balounová
1010Všekary veterán tým ADOSDH Všekary
1111Oprechtice DOMartin Gombár
1212Oplot PJMarika Součková
1313Strýčkovice ŽenyDOMarika Součková
1414Kostelec MužiTCPavel Pechát
1515Štítary Muži BDOMiroslav Žáček
1616Srbice MuziDOKateřina Komancová
1717Hradec mužiPJZdeněk Horák
1818Kostelec ŽenyTCPavel Pechát
1919Honezovice ŽenyPJJiří Hirschl
2021Křenovy DORoman Bufka
2122Oprechtice ženyDOKateřina Haasová
2223Březí ŽenyDOJakub Kabourek
2324Lisov PJZdeněk Horák
2425Pasečnice muži DOPetr Příbek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 03. Velká n. Vel. - sportovní halaHO
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
25. 05. MříčnáSM
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
16. 06. MoravanyPA
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
23. 06. KrasoniceJI
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.