Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: pohár starosty SDH Kdy: 12. 05. 2013 12:30
Kontakt:   michalsvoboda19@seznam.cz Telefon:  777803234
Začátek rezervace: 28. 04. 2013 20:00 Konec rezervace: 12. 05. 2013 12:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Výčapy ATRRosťa Neuwirth
22Příštpo TRVojtěch Tomšíček
33Sokolí TRSmejkal Roman
44Hodov SDH HodovTRMarcela Šulová
55Račerovice TRLadinek Carda
66Myslibořice TRRoman Benda
77Bransouze TRSDH Bransouze
88Nárameč TRJiří Věžník
99Litovany TRTomáš Juřena
1010Mladoňovice TRAleš Daňhel
1111Kněžice TRRosťa Neuwirth
1212Vladislav TRPepa Sedlák
1313Moravské Budějovice Mojko TýmTRMiroslav John
1414Radkovice u Hrotovic TRPetr Vejtasa
1515Radonín SDH RadonínTRHonza Kovář
1616Předín TRDominik Veleba
1717Jakubov u Moravských Budějovic TRMartin Dvorak
1818Kostníky TRDankaKa
1919Petrovice TRKarolína Javůrková
2020Stařeč TRMichal Svoboda
2121Oponešice TRJosef Navrátil
2222Dolní Němčice Dolní NěmčiceJHMartin Mařík

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Radonín TRRosťa Neuwirth
23Kamenná TRJakub Procházka
34Hodov SDH HodovTRMarcela Šulová
45Mladoňovice TRJana Zvěřinová
56Myslibořice TRRoman Benda
67Lipník TRTereza Tomková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
21. 06. Nové BrániceBO
21. 06. Vyletiště LešnáVS
21. 06. Vrchoslavice-hřiště náhr.termPV
22. 06. TřebovleKO
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. Stará Ves (2B)BR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Tvrdonice, hasičské hřištěBV
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. ChvalkoviceOL
22. 06. Na návsi obce (asfalt).TR
22. 06. OpatovicePR
22. 06. ČernovírUO
22. 06. Strosedlský Hrádek, V PotocíchPB
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Litohoř koupalištěTR
22. 06. Újezd,fotbalové hřištěZL
22. 06. Hasičský areál JešovOL
22. 06. Kamenice nad LipouPE
22. 06. Martínkov,hřiště na VýhoněTR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Vepříkov - nočníHB
22. 06. OpatovicePR
23. 06. KrasoniceJI
23. 06. TroubkyPR
23. 06. KněžiceTR
23. 06. Čeložnice - has.areálHO
23. 06. NěmeticeVS
23. 06. hřiště SK BohuslaviceOP
28. 06. Nové BrániceBO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. VacovPT
29. 06. Dolní VilémoviceTR
29. 06. VidiceDO
29. 06. Mikulovice, hřištěZN
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. Velké Kunětice (2B)JE
29. 06. KyniceHB
29. 06. Železnice, areál v PodůlšíJC
29. 06. DubenecTU
29. 06. PřáslaviceOL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NetínZR
29. 06. MysleticeJI
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Hřiště RadíčPB
29. 06. StaňkovJH
29. 06. MostyJH
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.