Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Vysoká Kdy: 19. 08. 2018 13:00
Kontakt:   V.David, P.Blažek Telefon:  733501264,720622491
Začátek rezervace: 01. 08. 2018 13:00 Konec rezervace: 19. 08. 2018 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vysoká MPRJan Zajíc
22Podolí VSAleš
33Stachovice NJLucie Polášková
44Černotín 35+PRDavid
55Vysoká 35+PRDavid
66Hukovice NJMartin Ondrůšek
77Jasenice VSJakub Kopřiva
88Odry NJDavid
99Hustopeče nad Bečvou Muži APRPavel Ryšavý
1010Poruba mužiPRMartin
1111Hukovice NJMartin Ondrůšek
1212Hošťálková VSMatěj Valůšek
1313Hustopeče nad Bečvou Muži BPRPavel Ryšavý
1414Hranice PRVítězslav Stratil
1515Poruba ženyPRZuzana Horníková
1616Hustopeče nad Bečvou ŽenyPRPavel Ryšavý
1717Vlčovice NJPavel Kahánek
1818Hrabůvka Muži nad 35PRLuboš
1919Hůrka Jakubčovice nad Odrou, ženyNJKristýna Králová
2020Hustopeče nad Bečvou Muži 35PRPavel Ryšavý
2121Špičky PRŠtěpán Šindler
2222Černotín PRJan Zajíc
2323Opatovice PRDalibor Vašíček
2424Hostašovice źenyNJJan Duda
2525Hluzov PRJan Zajíc
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 03. Velká n. Vel. - sportovní halaHO
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. RadslaviceVY
08. 06. Horní Němčice (noční)JH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
09. 06. ŠaraticeVY
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
16. 06. MoravanyPA
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.