Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O POHÁR STAROSTY OBCE ZÁCHLUMÍ Kdy: 26. 05. 2018 12:00
Kontakt:   Martin Dušek Telefon:  728 478149
Začátek rezervace: 13. 05. 2018 12:00 Konec rezervace: 26. 05. 2018 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Záchlumí UOMartin Valda
22Bystřec "B"UOLubomír Tomeš
33Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
44Dolní Dobrouč UOAleš Hrdina
55Horní Čermná AUOPavel Suldovský
66Bošín UOFerda
77Letohrad - Kunčice DUOIvan Felkl
88Dolní Čermná UOLuboš Hrabčuk
99Králíky UODaniel Brzák
1010Lanšperk UOpetr
1111Přívrat UOIvoš Vencl
1212Lukavice UOJosef Lehký
1317Letohrad JeleniUOMartin Valda
1430Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
25Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
314Nekoř UOBarbora Schmidtová
415Letohrad - Kunčice BUORadka Pavelková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 08. Bakov nad Jizerou, koupalištěMB
25. 08. DolanyPT
25. 08. StříbroTC
25. 08. KAROLINKA,údolí Raťkov 49.roč.VS
25. 08. SmilovHB
25. 08. HamrJH
25. 08. MladoňoviceTR
25. 08. HerolticeBO
25. 08. DolanyPT
25. 08. Trénikové hřištěKH
25. 08. TučapyVY
25. 08. HvězdoňoviceTR
25. 08. PěnčínPV
25. 08. Malé Hoštice, hřištěOP
25. 08. SalašUH
25. 08. Zbraslavice,hřiště treninkovéKH
25. 08. Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák)CB
25. 08. ŽirovnicePE
25. 08. Boršice, Fotbalové hřištěUH
25. 08. Myslibořice ZRUŠENOTR
25. 08. Svatá Maří (noc)PT
25. 08. KosořiceMB
25. 08. TichovZL
26. 08. Na koupališti, SlepoticePA
26. 08. LanšperkUO
26. 08. TvarožnáBO
26. 08. SychotínBK
26. 08. KatovZR
26. 08. StařečTR
26. 08. Budeč, hasičské hřištěJH
26. 08. Komárov, hasičský areálOP
01. 09. RateniceKO
01. 09. Dolní Vilémovice - parkTR
01. 09. Bratčice na NávsiBO
01. 09. Bratčice na NávsiBO
01. 09. PetroviceTR
01. 09. KarlinkyLI
01. 09. Bílý PotokJE
01. 09. ŠtítaryDO
01. 09. Nová Ves u SvětléHB
01. 09. HlubočkyOL
01. 09. ŽákavaPJ
01. 09. Ivanovice na HanéVY
01. 09. KomárovPA
01. 09. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
01. 09. KarolínKM
01. 09. Bratčice na NávsiBO
01. 09. Skalica -Františkánská záhradaSI
01. 09. hřiště SoběsukyKM
01. 09. Areál SK HrachovecVS
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.