Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár obce Zahnašovice Kdy: 02. 08. 2020 11:00
Kontakt:   Petr Miklík Telefon:  736 625 116
Začátek rezervace: 12. 07. 2020 20:00 Konec rezervace: 02. 08. 2020 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zahnašovice KMPetr Miklík
22Prchalov ANJPetr Miklík
33Lukov ZLPetr Miklík
44Hrabůvka PRPetr Miklík
55Svoboda OPPetr Miklík
66Kokory PRBarbora Paráková
77Velké Hoštice OPPetr Miklík
88Radíkov OLTomáš Herzog
99Vésky BUHTomáš Brhlík
1010Velký Ořechov ZLPatrik Hruška
1111Ratiboř VSLibor Vítek
1212Radkova Lhota PRJan Žalmánek
1313Staré Město UHI
1414Přáslavice OLTomáš Herzog
1515Plumlov PVPetr Miklík
1616Dětkovice VYMichal Hrabánek
1717Vrbětice ZLBronislav Lysák
1818Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
1919Mladcová ZLOndra Struška
2020Jarošov UHJiří Vyoral
2121Chvalnov KMDaniel Šušlík
2222Němčice nad Hanou mužiPVPavel Kvíčala
2323Ivanovice na Hané VYMichal Hrabánek
2424Louky ZLpeca
2525Přílepy KMBronislav Kutra
2626Vrbka KMKryštof Pospíšil
2727Pravčice BKMMartin Masař
2828Roštění KMRoštění -dorky/ženy
2929Hoštice KMAntonín Novák
3030Velká nad Veličkou HOPavel Váňa
3131Chropyně KMVladislav Sedlařík
3232Kostelany KMZdenek Bršlica
3333Morkovice KMKristina Krejčí
3434Vrchoslavice PVArnošt Matoušek
3535Pustiměř VYMichal Vrba
3636Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
3737Opatovice PRDalibor Vašíček
3838Hradčovice UHRadek Hlaváč
3939Medlov KMSDH Medlov
4040Kněžpole UHDavid Volařík
4141Svatobořice HODavid Vodička
4242Topolany BVYMichael Jičínský
4343Brusné KMMartin Šťastný
4444Bílovice PVPetr Dokoupil
4545Hranice PRVítězslav Stratil
4646Topolany AVYMichael Jičínský
4747Otinoves PVTomáš Růžička
4848Partutovice PRmartin humplik
4949Pasohlávky BOJakub Sirbu
5050Dub nad Moravou OLRoman Kopeček
5151Želeč PVMartin
5252Otinoves PVTomáš Sychra
5353Čelechovice na Hané PVJan Makovec

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pravčice KMPetr Miklík
22Zahnašovice KMBarbora Paráková
33Milotice nad Bečvou PRPetr Miklík
44Bojkovice UHLucie Bartošová
55Dětkovice VYMichal Hrabánek
66Holešov KMTáňa Kožíková
77Ratiboř VSLibor Vítek
88Radkova Lhota PRJan Žalmánek
99Popov ZLAlois Kulíšek
1010Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
1111Kožušany OLPetra Jančova
1212Roštění KMRoštění -dorky/ženy
1313Bohuslavice u Zlína ZLVojtěch Stoklásek
1414Velký Ořechov ZLmarta
1515Loučka VSVeronika Sedlářová
1616Morkovice KMKristina Krejčí
1717Pustiměř VYMichal Vrba
1818Hostašovice NJJan Duda
1919Olšovec PRFilip Staněk
2020Přáslavice OLTomáš Herzog
2121Pohořelice ZLJana Forbelská
2222Vlachovice ZLKarolína Hbáčková
2323Rymice KMVeronika Dorazínová
2424Malé Hoštice AOPMonika Škrabanová
2525Martinice KMPetr Miklík
2628Dražovice VYKristýna Kachlíková
2729Malé Hoštice BOPMonika Škrabanová
2830Želeč PVMartin
2931Bílovice UHNatka Rybková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
07. 08. Výškovice, místní hřištěNJ
07. 08. BystřičkaVS
08. 08. KostelecTC
08. 08. BřehyMB
08. 08. KyniceHB
08. 08. NětčiceKM
08. 08. MokroušePJ
08. 08. MakovTA
08. 08. Stránecká ZhořZR
08. 08. Lobodice, hasičské cvičištěPR
08. 08. Hřiště KostelanyKM
08. 08. Jílové u DržkovaJN
08. 08. Lom (fotbalové hřiště)TA
08. 08. Hřiště u KD BohuňoviceOL
08. 08. NOČNÍ - Újezdec - Horní JadružTC
08. 08. noční soutěžKM
09. 08. Poštorná, hřiště ZŠ ValtickáBV
09. 08. RadonínTR
09. 08. Valašská PolankaVS
09. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Horní PoříčíST
15. 08. Ctiboř, hřištěTC
15. 08. Ctiboř, hřiště (pouze muži)TC
15. 08. KošťálovSM
15. 08. PřílepyKM
15. 08. Hradec u StodaPJ
15. 08. Hřiště VranovicePB
15. 08. TvarožnáBO
15. 08. Hovorany, hasičské hřištěHO
15. 08. SvatoslavTR
15. 08. Výletiště Zahrázovo, SazoviceZL
15. 08. DalešiceJN
15. 08. ONL Měrotín - ZRUŠENO!OL
16. 08. OlšovecPR
16. 08. Hřiště VranovicePB
16. 08. RudiceBK
16. 08. KamennáTR
22. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
22. 08. Stříbro, hasičské cvičištěTC
22. 08. Světlá nad SázavouHB
22. 08. BudilovPT
22. 08. Vrbno pod Pradědem, 3BBR
22. 08. 51.ročník Raťkovská GrapaVS
22. 08. PetroviceTR
22. 08. DaměniceBN
22. 08. Horní Metelsko/hasičský areálDO
22. 08. Ivanovice na HanéVY
22. 08. ProvodovicePR
22. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.