Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár obce Zahnašovice Kdy: 14. 08. 2021 11:00
Kontakt:   Petr Miklík Telefon:  736 625 116
Začátek rezervace: 31. 07. 2021 11:00 Konec rezervace: 14. 08. 2021 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zahnašovice KMPořadatelé Extraligy
22Vésky UHHonza Adamec
33Drahňovice BNHonza Adamec
44Hrabůvka PRHonza Adamec
55Mysločovice ZLPořadatelé Extraligy
66Velké Hoštice OPHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Babice VSHonza Adamec
99Mladoňovice TRPořadatelé Extraligy
1010Trnava TRHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Lavičky ZRHonza Adamec
1313Letohrad - Jeleni UOHonza Adamec
1414Stará Říše JIHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Čechtín TRHonza Adamec
1717Krotějov TAPořadatelé Extraligy
1818Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
1919Nevcehle JIHonza Adamec
2020Obrubce MBHonza Adamec
2121Zderaz CRHonza Adamec
2222Bašnice JCHonza Adamec
2323Čikov TRHonza Adamec
2424Velký Ořechov ZLHonza Adamec
2525Olešnice OLTom Ham
2626Budeč JHHonza Adamec
2727Letohrad - Kunčice UOHonza Adamec
2828Starý Jičín NJHonza Adamec
2929Karolín KMMartin Ondra
3030Vrbka KMPořadatelé Extraligy
3131Frýdštejn JNJosef Hanuš
3232Liptovská Teplá RKPořadatelé Extraligy
3333Mirošov ZLMartin Ondra
3434Lukov ZLMates Juřík
3535Louky ZLpeca
3636Odry TošOdryNJzdenek bortl
3737Velká (Hranice III) PRPořadatelé Extraligy
3838Staré Město UHI
3939Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
4040Kněžpole UHOndřej Hlavinka
4141Mladcová ZLPořadatelé Extraligy

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zahnašovice KMPořadatelé Extraligy
22Benetice TRHonza Adamec
33Olešná HBHonza Adamec
44Holešov KMPořadatelé Extraligy
55Nevcehle JIHonza Adamec
66Pšánky HKHonza Adamec
77Stará Říše JIHonza Adamec
88Dětkovice VYPořadatelé Extraligy
99Bojkovice UHLucie Bartošová
1010Krasice - Prostějov  PVHonza Adamec
1111Ploukonice SMHonza Adamec
1212Košťálov SMHonza Adamec
1313Markvartovice OPHonza Adamec
1414Ludslavice KMPořadatelé Extraligy
1515Martinice KMPořadatelé Extraligy
1616Vlachovice ZLLucie Bartošová
1717Ratiboř VSKarolína Gajdošíková
1818Bílovice UHKarolína Gajdošíková
1919Roštění KMRoštění -dorky/ženy
2020Pohořelice ZLJana Forbelská
2121Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 09. !!!PŘELOŽENO!!! SuchoniceOL
26. 09. PloukoniceSM
02. 10. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
09. 10. Zdislavice návesKM
09. 10. PODHRADNI LHOTAKM
09. 10. Kostelany hřištěKM
16. 10. VéskyUH
13. 11. Sametový pohár- PohořeliceZL
13. 11. ČernovírUO
11. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.