Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Zahorčice Kdy: 18. 07. 2015 12:00
Kontakt:   Tesárek Robert Telefon:  +420 728 060 258
Začátek rezervace: 06. 07. 2015 20:00 Konec rezervace: 17. 07. 2015 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Úherce PSHonza Adamec
22Kalenice STHonza Adamec
33Zahorčice STHonza Adamec
44Vřeskovice KTHonza Adamec
55Benešova Hora PTHonza Adamec
66Horní Lukavice PJHonza Adamec
77Šipoun PTHonza Adamec
88Únětice 1911 PJHonza Adamec
99Hejná KTHonza Adamec
1010Dehtín KTHonza Adamec
1111Drachkov STHonza Adamec
1212Horní Kamenice DOHonza Adamec
1313Bezdědovice STHonza Adamec
1414Chrást DraciPBHonza Adamec
1515Přechovice STHonza Adamec
1616Bolkov PJHonza Adamec
1717Mokrouše PJHonza Adamec
1818Dolany PTHonza Adamec
1919Robčice PJHonza Adamec
2020Doubravice u Volyně STHonza Adamec
2121Štichovice PSHonza Adamec
2222Sloup PZHonza Adamec
2323Nevřeň PSHonza Adamec
2424Výškovice PTHonza Adamec
2525Štěnovický Borek PJHonza Adamec
2626Obora PSHonza Adamec
2727Nišovice STHonza Adamec
2828Březnice PBHonza Adamec
2929Poděvousy DOHonza Adamec
3030Novosedly STHonza Adamec

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice 1911 PJHonza Adamec
22Výškovice PTHonza Adamec
33Štěnovický Borek PJHonza Adamec
44Dehtín KTHonza Adamec
55Štichovice PSHonza Adamec
66Sloup PZHonza Adamec
77Lužná RAHonza Adamec
88Horní Lukavice PJHonza Adamec
99Chotíkov PSHonza Adamec
1010Mrtník PSHonza Adamec
1111Žernovice PTHonza Adamec
1212Nihošovice STHonza Adamec
1313Vacov  APTHonza Adamec
1414Dolany PTHonza Adamec
1515Poděvousy DOHonza Adamec
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.