Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR Kdy: 22. 07. 2018 09:30
Kontakt:   SDH Zahorčice Telefon:  +420 603 246 502
Začátek rezervace: 08. 07. 2018 20:00 Konec rezervace: 20. 07. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
22Doubravice u Volyně STDoubravice
33Poděvousy DOJan Vávra
44Oponešice TRHonza Adamec
55Trnava TRHonza Adamec
66Petrovice  BTRHonza Adamec
77Velké Hoštice OPHonza Adamec
88Chářovice BNHonza Adamec
99Bohdalín PEHonza Adamec
1010Pasohlávky BVHonza Adamec
1111Letohrad - Kunčice  BUOHonza Adamec
1212Moravany PAPořadatelé Pořadatelé
1313Krotějov  SportTAHonza Adamec
1414Plumlov PVHonza Adamec
1515Olešná HBHonza Adamec
1616Letohrad JeleniUOHonza Adamec
1717Únětice PJHonza Adamec
1818Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
1919Krasonice JILukáš Pivonka
2020Mladoňovice TRHonza Adamec
2121Bašnice JCHonza Adamec
2222Nevcehle JIHonza Adamec
2323Lavičky ZRHonza Adamec
2424Čikov TRHonza Adamec
2525Litochovice STDominik Uhlík
2626Chotěmice TAHonza Adamec
2727Šipoun PTJaroslav Petrlík
2828Zahorčice STHonza Adamec
2929Nové Kestřany STPavel Kaněra
3030Radostín nad Oslavou ZRHonza Adamec
3131Pšánky HKHonza Adamec
3232Zlatá Olešnice JNHonza Adamec
3333Bezdědovice STJosef Motyka
3434Novosedly STBohuslav Chval
3535Nevřeň #pětdevětPSJícháč
3636Jaronice CBJan Völfl
3737Tálín PIFilip Pisinger
3838Přechovice STMíra Zdychynec
3939Únětice "B"PJPetr Skala

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIHonza Adamec
22Libuň JCHonza Adamec
33Sloup PZHonza Adamec
44Dvorce TAHonza Adamec
55Olešná HBHonza Adamec
66Katusice MBDenisa Boháčková
77Hrobice  ExplosiaPAHonza Adamec
88Skrochovice OPMišelka Volná
99Nepomuky UOKateřina Krudencová
1010Chotíkov PSMonča
1111Poděvousy DOHonza Adamec
1212Malé Hoštice OPHonza Adamec
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
20. 04. Zdešov, na návsiJH
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
27. 04. LhoticeTR
28. 04. HřištěBR
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
10. 05. Svatý Jiří, areál Pod BorovicíUO
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Mikulovice hřištěZN
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
26. 05. MyslibořiceTR
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
02. 06. VýčapyTR
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. RadslaviceVY
08. 06. ZdíkovPT
08. 06. Horní Němčice (noční)JH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
09. 06. ŠaraticeVY
09. 06. ČechtínTR
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.