Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR Kdy: 10. 08. 2019 11:00
Kontakt:   SDH Zahorčice Telefon:  +420 603 246 502
Začátek rezervace: 27. 07. 2019 19:00 Konec rezervace: 10. 08. 2019 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Srubec CBDavid Politzer
22Novosedly STHonza Adamec
33Vřesovice HOHonza Adamec
44Hrabůvka PRHonza Adamec
55Loučany OLHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Bezdědovice STJosef Motyka
99Velké Hoštice OPHonza Adamec
1010Pasohlávky BOHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Stará Říše JIHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice UOHonza Adamec
1414Lavičky ZRHonza Adamec
1515Starosedlský Hrádek PBStarosedlský Hrádek
1616Plumlov PVHonza Adamec
1717Mladoňovice TRHonza Adamec
1818Olešná HBHonza Adamec
1919Milenovice PIFrantišek Špatný
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Zahorčice STHonza Adamec
2222Bašnice JCHonza Adamec
2323Renmotor Jinolice JCPořadatelé Pořadatelé
2424Krotějov SportTAHonza Adamec
2525Obrubce MBHonza Adamec
2626Letohrad - Jeleni JeleniUOHonza Adamec
2727Tatobity SMHonza Adamec
2828Kynice HBTomáš Francl
2929Slavošovice CBKuba Kohoutek
3030Hrabice PTRadoslav Myslík
3131Únětice 1911 PJPetr Skala
3232Nalžovice PBČHJ Nalžovice
3333Český Rudolec JHJan Dušek
3434Horní Kamenice DOspace14@centrum.cz
3535Starý Jičín NJFilip Simper
3636Sedlatice JIMartin Běhounek
3737Čikov TROndřej Lukeš

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Malé Hoštice OPPořadatelé Pořadatelé
22Dlouhá Ves RKHonza Adamec
33Sloup PZHonza Adamec
44Stará Říše JIPořadatelé Pořadatelé
55Olešná HBHonza Adamec
66Dětkovice VYVeronika Malíková
77Hrobice ExplosiaPAMarkéta Nešetřilová
88Nevcehle JIEliška Nikodýmová
99Hlubyně PBDana Hrzalová
1010Nepomuky UOKateřina Krudencová
1111Budišov TRŽaneta Slabá
1212Renmotor Jinolice JCHana Jarolímková
1313Košťálov SMPořadatelé Pořadatelé
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
30. 05. Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!DO
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. LibuňJC
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. SychrovMB
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. JabloňanyBK
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. Bor, náhradní hřištěTC
20. 06. KřekovZL
21. 06. ČkyněPT
21. 06. Ostrov u MacochyBK
27. 06. VacovPT
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. ŽďárBK
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. LabuťTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.