Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka Kdy: 07. 09. 2019 12:00
Kontakt:   Valeš Libor Telefon:  +420 722 784 456
Začátek rezervace: 26. 08. 2019 20:00 Konec rezervace: 07. 09. 2019 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Želčany PJVáclav Kasl
22Dehtín KTVláďa Kučera
33Žebnice PSHonza Adamec
44Zahorčice KTHonza Adamec
55Únětice 1911 PJHonza Adamec
66Bolkov PJVladimír Štýs
77Hrabice PTRadoslav Myslík
88Chrást PBHonza Adamec
99Nevřeň PSHonza Adamec
1010Horní Lukavice  PJHonza Adamec
1111Horní Kamenice DOHonza Adamec
1212Štichovice PSHonza Adamec
1313Mochtín #20centimeterKTMichal Kloupar
1414Chotíkov PSJiří Staněk
1515Stýskaly PSVáclav Švíka
1616Mokrouše PJSDH Mokrouše
1717* Únětice 1911 "B"-Ondřej Kail
1818Úněšov PSMiloslav Pytlik
1919Štítary DOMiroslav Žáček
2020Zahorčice STBaďa
2121Vranovice PekloPBStanda Strnad
2223Štěnovický Borek PJJan Albl
2324Novosedly STBohuslav Chval
2425Starosedlský Hrádek PBStarosedlský Hrádek
2526Drahkov MužiPJAdam Bína
2627Útušice PJZdeněk Dědek
2728Robčice PJRadek Růt
2858Štěnovický Borek BPJJan Albl

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice 1911 PJHonza Adamec
22Chotíkov PSMonča
34Hradec PJHonza Adamec
45Úněšov PSHonza Adamec
56Štichovice PSHonza Adamec
67Horní Lukavice PJDaniela
78Štítary DODenis Balounová
819Želčany PJVáclav Kasl
939Poděvousy DOAnděla Mašková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
30. 05. Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!DO
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. LibuňJC
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. SychrovMB
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. JabloňanyBK
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. Bor, náhradní hřištěTC
20. 06. KřekovZL
21. 06. ČkyněPT
21. 06. Ostrov u MacochyBK
27. 06. VacovPT
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. ŽďárBK
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. LabuťTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.