Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: fotbalové hřiště Kdy: 21. 07. 2019 10:00
Kontakt:   suhaj3@seznam.cz Telefon:  739869337
Začátek rezervace: 21. 06. 2019 18:00 Konec rezervace: 21. 07. 2019 08:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zátor mužiBRJan Urban
22Leskovec nad Moravicí ženyBRKarolína Krčilová
33Široká Niva mužiBRKarolína Krčilová
44Vrbno pod Pradědem mužiBRJendelín Urban
55Velké Kunětice JERoman Varga
66Suchá Rudná BREdita Barčíková
77Leskovec nad Moravicí mužiBRKarolína Krčilová
88Vrbno pod Pradědem ženyBRJendelín Urban
99Lipová-lázně JEMilan Smékal
1010Velké Kunětice JERoman Varga
1111Široká Niva ženyBRKarolína Krčilová
1212Bernartice JERoman Varga
1313Milotice nad Opavou BRDavid Dvorský
1414Stará Ves BRJíří Skopal
1515Janovice BRJíří Skopal
1616Břidličná BRJíří Skopal
1717Široký Brod Muži BJERoman Muzikant
1818Karlovice ženyBRDominika Mikulášková
1919Sádek OPDušan Gregořica
2020Široký Brod Muži AJERoman Muzikant
2121Karlovice mužiBRDominika Mikulášková
2222Milostovice OPVeronika
2323Milostovice ŽenyOPVeronika
2424Dolní Libina MužiSUPetr Jančík
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.