Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár - Extraliga ČR v PÚ Kdy: 17. 06. 2018 09:30
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 03. 06. 2018 20:00 Konec rezervace: 17. 06. 2018 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Široký Důl SYPořadatelé Pořadatelé
22Zderaz CRPořadatelé Pořadatelé
33Obrubce MBPořadatelé Pořadatelé
44Zlatá Olešnice JNPořadatelé Pořadatelé
55Oponešice TRHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Mladoňovice TRPořadatelé Pořadatelé
88Velké Hoštice OPHonza Adamec
99Chářovice BNHonza Adamec
1010Bohdalín PEHonza Adamec
1111Pasohlávky BVHonza Adamec
1212Letohrad - Kunčice  BUOHonza Adamec
1313Hrobice PAHonza Adamec
1414Chotěmice TAHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Olešná HBHonza Adamec
1717Letohrad UOHonza Adamec
1818Únětice PJHonza Adamec
1919Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
2020Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2121Petrovice BTRPořadatelé Pořadatelé
2222Bašnice JCHonza Adamec
2323Nevcehle JIHonza Adamec
2424Lavičky ZRHonza Adamec
2525Čikov TRHonza Adamec
2626Radostín nad Oslavou ZRPořadatelé Pořadatelé
2727Krotějov  SportTAHonza Adamec
2828Zahorčice STHonza Adamec
2929Moravany PAHonza Adamec
3030Zderaz CCRPořadatelé Pořadatelé
3131Pšánky HKHonza Adamec
3232Krasonice JIPořadatelé Pořadatelé
3333Chrastavec SYAdéla Černíková
3434Široký Důl Široký Důl BSYPavel Neumann
3535Čechtín TRMarek Vaněk
3636Nedvězí SYAdéla Černíková
3737Srch PALeoš Panchártek
3838Stradouň UOSDH Stradouň
3939Choltice PADavid čermák
4040Míchov BKMartin Koutný
4141Záchlumí UOJan Divíšek
4242Otradov CRMiroslav Kusý
4343Nevřeň PSJícháč
4444Prosetín CRMates
4545Zderaz BCRJan Tměj
4646Oldřiš SYJan Tměj
4747Výsonín CRJan Tměj
4848Morašice CRJiří Škodný
4949Perálec CRJan Tměj
5050Zbožnov CRJiří Škodný

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Libuň JCMichaela Malá
22Stará Říše JIHonza Adamec
33Nedvězí SYAdéla Černíková
44Sloup PZHonza Adamec
55Dvorce TAHonza Adamec
66Skrochovice OPMišelka Volná
77Bílovice BPVJan Krupa
88Hrobice  ExplosiaPAHonza Adamec
99Holice PAVeronika Janusová
1010Dlouhá Ves RKPepa Malý
1111Nepomuky UOKateřina Krudencová
1212Radíkov PRMagdaléna Hlavová
1313Stéblová PAPatrik Kučera
1414Olešná HBTereza Pešoutová
1515Stradouň UOSDH Stradouň
1616Oldřiš SYPavel Ducháček
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
20. 04. Zdešov, na návsiJH
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
27. 04. LhoticeTR
28. 04. HřištěBR
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
10. 05. Svatý Jiří, areál Pod BorovicíUO
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Mikulovice hřištěZN
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. RadslaviceVY
08. 06. ZdíkovPT
08. 06. Horní Němčice (noční)JH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
09. 06. ŠaraticeVY
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. Horní Pole (noční)JH
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.