Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár - Extraliga ČR v PÚ Kdy: 15. 06. 2019 11:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 01. 06. 2019 19:00 Konec rezervace: 15. 06. 2019 09:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Široký Důl SYPořadatelé Pořadatelé
23Vřesovice HOHonza Adamec
34Hrabůvka PRHonza Adamec
45Loučany OLHonza Adamec
56Trnava TRHonza Adamec
67Prchalov NJHonza Adamec
78Bašnice JCPořadatelé Pořadatelé
89Velké Hoštice OPHonza Adamec
910Pasohlávky BOHonza Adamec
1011Petrovice TRHonza Adamec
1112Stará Říše JIHonza Adamec
1213Letohrad - Kunčice UOHonza Adamec
1314Lavičky ZRHonza Adamec
1415Pšánky HKHonza Adamec
1516Plumlov PVHonza Adamec
1617Mladoňovice TRHonza Adamec
1718Olešná HBHonza Adamec
1819Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
1920Nevcehle JIHonza Adamec
2021Zahorčice STHonza Adamec
2122Dubenec TUPořadatelé Pořadatelé
2223Čeperka NPAPořadatelé Pořadatelé
2324Krotějov SportTAHonza Adamec
2425Čikov TRHonza Adamec
2526Obrubce MBHonza Adamec
2627Letohrad - Jeleni JeleniUOHonza Adamec
2728Tatobity SMHonza Adamec
2829Zderaz CCRPořadatelé Pořadatelé
2931Seč CRPořadatelé Pořadatelé
3033Renmotor Jinolice RenmotorJCPořadatelé Pořadatelé
3134Oldřiš SYPořadatelé Pořadatelé
3235Míchov BKTomáš Minařík
3336Zderaz BCRPořadatelé Pořadatelé
3437Letohrad - Kunčice DUOPořadatelé Pořadatelé
3539Chotěmice TAPatrik Baláž
3640Slepotice PAMartin Ježek
3741Pomezí SYJiří Šibrava
3843Sádek SYPořadatelé Pořadatelé
3944Kynice HBTomáš Francl
4046Stradouň UOSDH Stradouň
4148Záchlumí UOJan Divíšek
4251Sychotín ABKDavid Sedlák
4352Morašice CRJiří Škodný
4453Košťálov SMTomáš Tulach
4557Zderaz CRPořadatelé Pořadatelé

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIHonza Adamec
22Pravčice KMHonza Adamec
33Dlouhá Ves RKHonza Adamec
44Sloup PZHonza Adamec
55Nepomuky UOPořadatelé Pořadatelé
66Olešná HBHonza Adamec
77Myštěves HKPořadatelé Pořadatelé
88Renmotor Jinolice Renmotor JCPořadatelé Pořadatelé
99Malé Hoštice OPPořadatelé Pořadatelé
1010Letohrad - Červená UOJan Tměj
1111Letohrad - Orlice UOMichaela Vacková
1212Košťálov SMPořadatelé Pořadatelé
1313Slepotice PAMartin Ježek
1414Nedvězí SYAdéla Černíková
1515Hrobice PAMarkéta Nešetřilová
1617Dětkovice VYMichal Hrabánek
1718Stradouň UOSDH Stradouň
1828Nevcehle JISabina Maštalířová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
19. 10. VéskyUH
20. 10. Knínice u hasičárnyJI
26. 10. Areál firmy Flídr Široký DůlSY
27. 10. Zdislavice - návesKM
09. 11. Areál PlazaPM
16. 11. PohořeliceZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
21. 06. KřenovicePR
27. 06. Nová DědinaKM
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
22. 08. PravčiceKM
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.