Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Velikonoční soutěž Zdešov, 2B Kdy: 20. 04. 2019 10:00
Kontakt:   SDH Zdešov, p. Miroslav Kučera Telefon:  607940454
Začátek rezervace: 10. 03. 2019 18:00 Konec rezervace: 11. 04. 2019 18:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zdešov mužiJHPeťa V.
22Řepeč TAOndřej Mrzena
33Srubec CBMilan Malý
44Milíčov JIFilip Pech
55Slavošovice mužiCBPeťa V.
66Zdešov ženyJHPeťa V.
77Chválkov ženyPEPeťa V.
88Český Rudolec mužiJHPeťa V.
99Mydlovary ženyCBPeťa V.
1010Markvarec JHPeťa V.
1111Heřmaneč mužiJHPeťa V.
1212Kamenice nad Lipou mužiPEPeťa V.
1313Panské Dubenky JIPetr Volavka
1414Chotěmice mužiTAPeťa V.
1515Lodhéřov JHPetr Hronza
1616Hrdějovice ženyCBPeťa V.
1717Načeradec mužiBNPeťa V.
1818Horní Meziříčko JHLukáš Brtník
1919Šipoun PTMichal Jílek
2020Milíčov ŽenyJIFilip Pech
2121Třebín -LipiCBKarel Lauseker
2222Rybova Lhota TALukáš Kouba
2323Dobronice u Chýnova TAJan Kainráth
2425Dešná BJHPeťa V.
2526Benešova Hora mužiPTPeťa V.
2628Krotějov Sport, mužiTAPeťa V.
2729Chrbonín ženyTAPeťa V.
2830Bohdalín mužiPEPeťa V.
2931Žďár JHJan Kučera
3032Drunče JHMichal Drs
3133Strmilov JHmartin pecha
3234Jindřichův Hradec I mužiJHPeťa V.
3335Chlum u Třeboně MužiJHPetr Belanský
3436Žirovnice PEjakub
3538Rynárec MužiPEJan Šátek
3639Ústrašice “B”TALukáš Kouba
3740Skrýchov u Malšic TAJan Čechtický
3841Jakubov u Moravských Budějovic ŽenyTRVendula Vejmelkova
3942Plešovice CKAntonín Haniš
4045Nová Včelnice ženyJHPavlína Jirků
4146Svaté Pole mužiPBJosef Pecka
4247Lom MuziTAHonza Dafčík
4348Kolence JHDaniel Vacek
4450Polště JHJirka Písař
4551Ledenice CBMatouš Janovský
4654Slapy ženyTAJarmila Kleinerová
4755Nová Ves u Chýnova TAJan Kainráth
4856Batelov MužiJIStanda Lávička
4958Oprechtice muži sportDOVáclav Pejsar
5059Stajka JHLuboš Petr
5160Střížov JIPetr Kabátek
5261Libkova Voda PEPavel Kubů
5365Zahorčice STBaďa
5466Strachoňovice ženyJIJiří Líčka
5567Mysletice JIStanislav Dolský
5669Počátky mužiPEPeťa V.
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
19. 10. VéskyUH
20. 10. Knínice u hasičárnyJI
27. 10. Zdislavice - návesKM
09. 11. Areál PlazaPM
16. 11. PohořeliceZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
21. 06. KřenovicePR
27. 06. Nová DědinaKM
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
22. 08. PravčiceKM
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.