Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Velikonoční soutěž v PÚ Kdy: 31. 03. 2018 09:00
Kontakt:   SDH Zdešov Telefon:  607940454
Začátek rezervace: 23. 02. 2018 20:00 Konec rezervace: 26. 03. 2018 09:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zdešov mužiJHPeťa V.
22Český Rudolec JHPeťa V.
33Mělník Blata - mužiMERadek Svoboda
44Milíčov JIFilip Pech
55Ústrašice ženyTALukáš Kouba
66Zdešov ženyJHPeťa V.
77Žďár JHPeťa V.
88Mělník Blata - ženyMERadek Svoboda
99Heřmaneč JHOndřej Pecha
1010Slavošovice MužiCBOndřej Steinhäusl
1111Panské Dubenky JIPetr Volavka
1212Lodhéřov JHPetr Hronza
1313Ústrašice BTAPeťa V.
1414Markvarec JHOndřej Pecha
1515Rybova Lhota TAPeťa V.
1616Slapy ATAPeťa V.
1717Horní Meziříčko AJHOndřej Kos
1818Chotěmice mužiTAPatrik Baláž
1919Milenovice PIKarel Lauseker
2020Načeradec BNNikola Vašková
2121Srubec CBJosef Dráb
2222Roseč JHJan Šachl
2323Plešovice CKAntonín Haniš
2424Drunče JHMichal Drs
2525Cizkrajov JHbohuslav brůžek
2626Dešná BJHAleš Coufal
2727Bohdalín PEPatrik Baláž
2828Chrbonín ženyTAPeťa V.
2929Žirovnice APEPeťa V.
3030Zajíčkov ženyPEMichaela Hejdová
3131Cizkrajov ženyJHKarel Běhan
3232Skrýchov u Malšic TAJan Čechtický
3333Stajka JHLuboš Petr
3434Hrdějovice ŽenyCBSilvie Gërvalla
3535Jindřichův Hradec I JHLukáš Bušta
3636Třebín -Lipí, MužiCBKarel Lauseker
3737Dobronice u Chýnova TAPeťa V.
3838Stříbřec MužiJHKateřina Jonáčková
3939Telč JIPeťa V.
4040Mydlovary ŽenyCBSimona Fišerová
4141Kamenice nad Lipou MužiPENikola Vašková
4242Polště JHJirka Písař
4343Chválkov ŽenyPEMichal Drs
4444Stříbřec ŽenyJHKateřina Jonáčková
4545Želeč TáborTARadek
4646Řepeč TAOndřej Mrzena
4747Zhoř u Tábora ŽenyTAKatka Mrzenová
4848Lomnice nad Lužnicí ženyJHKateřina Bočková
4949Rohovka PEJan Štětka
5050Strachoňovice ženyJIJiří Líčka
5152Benešova Hora PTVladimír Jírovec
5254Zhoř u Tábora MužiTAKatka Mrzenová
5355Lom ženyTAHonza Dafčík
5456Počátky PEJan Radil
5557Choustník TASabina Šimečková
5658Nová Ves u Chýnova TAJan Kainráth
5759Ledenice CBMatouš Janovský
5860Lom mužiTAHonza Dafčík
5961Police Muži TRPavel
6062Lásenice MužiJHLukáš Jankovec
6163Zahorčice STPeťa V.
6265Nová Včelnice ženyJHPavlína Jirků
6390Nová Ves JIEliška Nikodýmová
64100Mysletice JIStanislav Dolský
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 06. Nové BrániceBO
22. 06. Vesec p. KozákovemSM
22. 06. Lešná - výletištěVS
23. 06. OvčáryKO
23. 06. Hošťalovice hřištěCR
23. 06. Odry za železářstvím OravaNJ
23. 06. Stará ŘíšeJI
23. 06. Stará Ves, louka za kinemBR
23. 06. VepříkovHB
23. 06. Novosedly nad NežárkouJH
23. 06. MysleticeJI
23. 06. OpatovicePR
23. 06. Heraltice - návesTR
23. 06. ČernovírUO
23. 06. Za kulturním domem StřížovOL
23. 06. Valašská Bystřice, hřištěVS
23. 06. Knínice, hřištěJI
23. 06. Pavlov (SU)SU
23. 06. OpatovicePR
24. 06. RadíkovPR
24. 06. TroubkyPR
24. 06. Ostrov u MacochyBK
24. 06. KněžiceTR
24. 06. Čeložnice - has.areálHO
24. 06. Němetice-výletištěVS
29. 06. Nové BrániceBO
29. 06. DřevohosticePR
30. 06. KšelyKO
30. 06. VacovPT
30. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
30. 06. Moutnice, hřištěBO
30. 06. Velké Kunětice fotbal. hřištěJE
30. 06. MikulůvkaVS
30. 06. KyniceHB
30. 06. SendražiceKO
30. 06. StaňkovJH
30. 06. Haňovice - KluzovOL
30. 06. HlubočanyVY
30. 06. ParšovicePR
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. BěhařoviceZN
30. 06. ZdíkovPT
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. NivaPV
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
30. 06. Vranín, areál U HavranaTR
01. 07. NepomukyUO
01. 07. Mikulovice, hřištěZN
01. 07. ŠtudlovVS
01. 07. NevcehleJI
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.