Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Sokolská zahrada Zdislavice

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční soutěž na 2B Kdy: 31. 07. 2021 20:30
Kontakt:   Radek Šťastný Telefon:  605822695
Začátek rezervace: 06. 07. 2021 15:00 Konec rezervace: 31. 07. 2021 18:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Zdislavice, Kroměříž Ondřej Varaďa
2. Hoštice, Kroměříž Antonín Novák
3. Kostelany, Kroměříž Petr Botek
4.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
5. Zdislavice, ŽenyKroměříž Ondřej Varaďa
6. Jarošov, ŽenyUherské Hradiště Kateřina Kutálková
7. Chvalnov, Kroměříž Daniel Šušlík
8. Mysločovice, Zlín Vojtěch Stoklásek
9. Litenčice, MužiKroměříž Filip Měrka
10. Soběsuky, Kroměříž Piska Jan
11. Nětčice, ŽenyKroměříž Petra Plachá
12. Zborovice, Kroměříž Petra Plachá
13. Kojetín , ŽenyPřerov Martina Partykova
14. Vrbka, Kroměříž Kryštof Pospíšil
15. Velká (Hranice III), Přerov Ondřej Hlavinka
16. Určice, MužiProstějov Martina Partykova
17. Vysoká, MužiPřerov Tomáš Horák
18. Medlov, ŽenyKroměříž Nikol Kochaníčková
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
31. 07. Lukavice, sportovní areálRK
31. 07. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
31. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
31. 07. LabuťTC
31. 07. PetroviceTR
31. 07. MokroušePJ
31. 07. Aréna JesenicePB
31. 07. Hustopeče n. B.PR
31. 07. OtínovesPV
31. 07. Hřiště SDH KomárovOP
31. 07. Hřiště KostelanyKM
31. 07. TutlekyRK
31. 07. Sokolská zahrada ZdislaviceKM
31. 07. ONL DrahanoviceOL
31. 07. Prušánky, park u koupalištěHO
01. 08. ČechtínTR
01. 08. MochtínKT
01. 08. Aréna JesenicePB
01. 08. Milotice n. B.PR
01. 08. JaroniceCB
01. 08. místní fotbalové hřištěVS
01. 08. Bolatice, hřiště FK BolaticeOP
06. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
07. 08. Nové SedlištěTC
07. 08. BechovMB
07. 08. PohledHB
07. 08. za kulturním domemBR
07. 08. Ostrov u MacochyBK
07. 08. StrýčkoviceDO
07. 08. LoukovKM
07. 08. MeziříčkoZR
07. 08. ŠpičkyPR
07. 08. Areál u ZD, TrnovRK
07. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
07. 08. MSP OldřišovOP
07. 08. TJ hřiště KrhováVS
07. 08. Hřiště u KD BohuňoviceOL
07. 08. Újezd - HřištěDO
07. 08. TřebeloviceTR
08. 08. Poštorná, hřiště ZŠ ValtickáBV
08. 08. Radostín nad OslavouZR
08. 08. NěmčiceBK
08. 08. RadonínTR
08. 08. Neplachovice, sportovní areálOP
13. 08. Kozmice - Hřiště TJ SokolOP
13. 08. Mikulovice hřištěZN
14. 08. KostelecTC
14. 08. PodmoklanyHB
14. 08. ZahnašoviceKM
14. 08. RobčicePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.