Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční soutěž, 2B Kdy: 04. 08. 2018 21:00
Kontakt:   Radek Šťastný Telefon:  605822695
Začátek rezervace: 16. 07. 2018 12:00 Konec rezervace: 04. 08. 2018 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zdislavice KMRadek Šťastný
22Chropyně KMVladislav Sedlařík
33Počenice ženyKMPavel Kunčar
44Soběsuky KMPiska Jan
55Zdislavice KMRadek Šťastný
66Počenice mužiKMPavel Kunčar
77Chropyně KMVladislav Sedlařík
88Soběsuky KMPiska Jan
99Sulimov KMSvatopluk Minařík
1010Kostelany ženyKMVeronika Kotásková
1111Chvalnov KMDaniel Šušlík
1212Zborovice ŽenyKMSDH Zborovice
1313Kostelany mužiKMVeronika Kotásková
1414Zdounky MužiKMJiří Šauer
1515Hoštice KMAntonín Novák
1616Karolín ženyKMMarek Plaček
1717Litenčice ženyKMJaroslava Úlehlová
1818Litenčice KMMartin Měrka
1919Kojetín  ŽenyPRMartina Partykova
2020Hoštice ŽenyKMStanislav Župka
2121Zborovice MužiKMSDH Zborovice
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. JeřmaniceLI
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. StrýčkoviceDO
01. 08. LoukovKM
02. 08. MochtínKT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.