Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 6. ročník noční soutěže, 2B Kdy: 14. 07. 2018 21:30
Kontakt:   Tomáš Marák Telefon:  722 082 986
Začátek rezervace: 01. 07. 2018 19:00 Konec rezervace: 14. 07. 2018 18:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Krasice PVKarolína Burešová
22Želeč MužiPVSDH Želeč
33Bílovice mužiPVPetr Dokoupil
44Soběsuky ženyPVKamila Krychtálková
55Morkovice MužiKMPavel Krejčí
66Krasice ženy APVKarolína Burešová
77Myslejovice PVMilan Buriánek
88Dětkovice VYMichal Hrabánek
99Křenovice PRSDH Křenovice
1010Soběsuky ženyPVKamila Krychtálková
1111Morkovice ŽenyKMPavel Krejčí
1212Krasice ženy BPVKarolína Burešová
1313Ludéřov OLLadislav Kořínek
1414Dětkovice ženyVYMichal Hrabánek
1515Doloplazy PVRené Běhal
1616Radslavice VYLukin
1717Vrchoslavice PVRadim Janečka
1818- Bedihošť-SDH Želeč
1919Chropyně KMVladislav Sedlařík
2020Určice ŽenyPVvaša mirvald
2121Radslavice ženyVYSDH Želeč
2222Ivanovice na Hané ŽenyVYKlára Urbánková
2323Želeč BmužiPVSDH Želeč
2424Mokrá BOJara
2525Ivanovice na Hané MužiVYTomáš Urbánek
2626Soběsuky mužiKMPiska Jan
2727Sobíšky PRJiří Kočař
2828Pěnčín PVLenka Kopečná
2929Ludéřov OLTomáš Palička
3030Otinoves PVTomáš Sychra
3131Kožušany OLPetr Zmeškal
3232Brodek u Prostějova PVHasiči Brodek
3333Soběsuky ženyKMPiska Jan
3434Ostrov u Macochy BKJiří Vymazal
3535Soběsuky muži st.KMPiska Jan
3636Niva PVAdam Kala
3737Tovačov  PREliška Večeřová
3838Oplocany PRSDH Želeč
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 07. Vidče u hasičárnyVS
20. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
21. 07. BrodeslavyPS
21. 07. PodmokliceSM
21. 07. Široký BrodJE
21. 07. VěžHB
21. 07. ŠumvaldOL
21. 07. Krchleby - Fotbalové hřištěDO
21. 07. KamennáTR
21. 07. RoštěníKM
21. 07. StříbřecJH
21. 07. Hrušky, hřištěBV
21. 07. KučerovVY
21. 07. Kostelany, hřištěKM
21. 07. LipováPV
21. 07. Cvičiště KojatínTR
21. 07. Medlov, hasičský areálOL
21. 07. Sportovní areál Králíky(noční)UO
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
21. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
21. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
22. 07. ZahorčiceST
22. 07. PravčiceKM
22. 07. SvésedliceOL
22. 07. PaměticeBK
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.