Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 6. ročník noční soutěže, 2B Kdy: 14. 07. 2018 21:30
Kontakt:   Tomáš Marák Telefon:  722 082 986
Začátek rezervace: 01. 07. 2018 19:00 Konec rezervace: 14. 07. 2018 18:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Krasice PVKarolína Burešová
22Želeč MužiPVSDH Želeč
33Bílovice mužiPVPetr Dokoupil
44Soběsuky ženyPVKamila Krychtálková
55Morkovice MužiKMPavel Krejčí
66Krasice ženy APVKarolína Burešová
77Myslejovice PVMilan Buriánek
88Dětkovice VYMichal Hrabánek
99Křenovice PRSDH Křenovice
1010Soběsuky ženyPVKamila Krychtálková
1111Morkovice ŽenyKMPavel Krejčí
1212Krasice ženy BPVKarolína Burešová
1313Ludéřov OLLadislav Kořínek
1414Dětkovice ženyVYMichal Hrabánek
1515Doloplazy PVRené Běhal
1616Radslavice VYLukin
1717Vrchoslavice PVRadim Janečka
1818- Bedihošť-SDH Želeč
1919Chropyně KMVladislav Sedlařík
2020Určice ŽenyPVvaša mirvald
2121Radslavice ženyVYSDH Želeč
2222Ivanovice na Hané ŽenyVYKlára Urbánková
2323Želeč BmužiPVSDH Želeč
2424Mokrá BOJara
2525Ivanovice na Hané MužiVYTomáš Urbánek
2626Soběsuky mužiKMPiska Jan
2727Sobíšky PRJiří Kočař
2828Pěnčín PVLenka Kopečná
2929Ludéřov OLTomáš Palička
3030Otinoves PVTomáš Sychra
3131Kožušany OLPetr Zmeškal
3232Brodek u Prostějova PVHasiči Brodek
3333Soběsuky ženyKMPiska Jan
3434Ostrov u Macochy BKJiří Vymazal
3535Soběsuky muži st.KMPiska Jan
3636Niva PVAdam Kala
3737Tovačov  PREliška Večeřová
3838Oplocany PRSDH Želeč
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 03. Velká n. Vel. - sportovní halaHO
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
25. 05. MříčnáSM
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
16. 06. MoravanyPA
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
23. 06. KrasoniceJI
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.