Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: PKL Železnice Kdy: 29. 06. 2019 10:00
Kontakt:   SDH Železnice, Petr Kozák Telefon: 
Začátek rezervace: 24. 06. 2019 20:00 Konec rezervace: 29. 06. 2019 00:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Malá Skála béčko, ženyJNVeronika Kaprálková
22Břehy MBAnna Jirčáková
33Cetenov LIPetr Kováč
44Veselá ženySMEliška Novotná
55Košťálov SMLenka Poloprutská
66Veselá SMJaroslav Novotný
77Březová LIJirka Havlík
88Pěnčín ženyJNKateřina Pelcová
99Břehy MBPetr Zavrtálek
1010Malá Skála JNJirka Havlík
1111Chyjice JCJirka Havlík
1212Nová Paka JCjirka chodur
1313Pěnčín JNKateřina Pelcová
1414Bystřice JCMichal Odzgan
1515Podůlší BeckoJCLoumis
1616Košťálov SMLenka Poloprutská
1717Jeřmanice ŽenyLIKristýna Matějková
1818Valdice JCLubomír Kabelák
1919Hradčany LITomáš Marvan
2020Jílové u Držkova JNMAD Matthew
2121Frýdštejn JNPatrik Muller
2223Železnice JCOndřej Kobrle
2330Železnice ženyJCOndřej Kobrle
2450Velké Hamry JNMAD Matthew
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 11. Pohořelice fotbalové hřištěZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
07. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
08. 08. NětčiceKM
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.