Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál Jana Ludačky Kdy: 09. 06. 2012 12:00
Kontakt:   ringo@zernovice.net Telefon:  +420725700053
Začátek rezervace: 27. 05. 2012 20:00 Konec rezervace: 09. 06. 2012 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vacov PTMarek Mészáros
23Žernovice PTVáclav Nachlinger
35Onšovice PTMíra Staněk
47Nišovice STTomáš Rezek
59Dolany PTJirka Staš
611Šipoun PTJaroslav Petrlík
713Budilov Budilov APTRadek Novotný
815Kalenice STJosef Zábranský
917Budilov Budilov BPTRadek Novotný
1019Přechovice STpavel zdychynec
1121Sudoměř ASTJan Kopenec
1223Obytce KTZdeněk Bohůnek
1325Doubravice u Volyně STDoubravice
1427Sudoměř BSTJan Kopenec
1529Drachkov STFranta Karel
1631Zahorčice STJakub Přibyl
1733Benešova Hora PTVladimír Jírovec
1835Zdíkovec PTHonza
1937Stachy PTHonza
2039Milenovice Milenovice APIPavel Krejčí
2141Svatá Maří PTVojtěch Tůma
2243Vitějovice APTMartin Soukup
2347Výškovice PTjirka Lang
2451Dražejov STMartin Kozák

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Žernovice PTVáclav Nachlinger
23Vacov SDH Vacov - ženyPTKatka Nováková
35Budilov Budilov APTRadek Novotný
47Nihošovice NihošoviceSTAlena Drastíková
59Svatá Maří PTLenka Vyskočilová
613Vlachovo Březí PTVojtěch Tůma
727Budilov Budilov BPTRadek Novotný
829Dolany PTMichaela Štroblová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 06. Nové BrániceBO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. VacovPT
29. 06. Dolní VilémoviceTR
29. 06. VidiceDO
29. 06. Mikulovice, hřištěZN
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. Velké Kunětice (2B)JE
29. 06. KyniceHB
29. 06. Železnice, areál v PodůlšíJC
29. 06. DubenecTU
29. 06. PřáslaviceOL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NetínZR
29. 06. MysleticeJI
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Hřiště RadíčPB
29. 06. StaňkovJH
29. 06. MostyJH
29. 06. HlubočanyVY
29. 06. HaňoviceOL
29. 06. ParšovicePR
29. 06. OponešiceTR
29. 06. Mastník, areál Na BráněTR
29. 06. Bohumilice (rozstřel)PT
29. 06. DubenecTU
29. 06. VéskyUH
29. 06. Sportovní areálVS
29. 06. sportovní areál Střítež n. B.VS
29. 06. Pavlov (SU)SU
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. Kožichovice, hasičský areálTR
30. 06. BučíPS
30. 06. Výrovice, sportovní areálZN
30. 06. Hřiště RadíčPB
30. 06. OlešnáHB
30. 06. NepomukyUO
30. 06. NáramečTR
30. 06. NevcehleJI
30. 06. Výletiště Zahrázovo, SazoviceZL
05. 07. Jablůnka - hřištěVS
05. 07. KámenHB
05. 07. RoudniceHK
05. 07. ZDISLAVICE - Sokolská zahradaKM
05. 07. Lanžhot, fotbalové hřištěBV
05. 07. Leskovec nad Moravicí (2B)BR
05. 07. Horní MeziříčkoJH
05. 07. Stýskaly, hřištěPS
05. 07. Choryně Výletiště Pod HrázkouVS
06. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.