Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Žernovník Kdy: 21. 05. 2017 11:00
Kontakt:   Miroslav Sokol Telefon:  +420 736 487 964
Začátek rezervace: 20. 04. 2017 12:00 Konec rezervace: 20. 05. 2017 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radostín nad Oslavou BZRTomáš Láznička
22Hluboké TRMiroslav Sokol
33Sudice BKOndřej Špidlík
44Senetářov BKAleš Havelka
55Stražisko PVMiroslav Sokol
66Dětkovice PVLadislav Kořínek
77Prchalov NJAleš Havelka
88Petrovice SKBKRoman Skoták
99Žernovník BKMiroslav Sokol
1010Bořitov BKAleš Havelka
1111Obora BKJakub Alexa
1212Jabloňany BKMarek Vlach
1313Benešov BKMartin Švéda
1414Sebranice BKMichaela Špidlíková
1515Bořitov BBKAleš Havelka
1616Bílovice PVJan Krupa
1717Žďár BKKatka Kubínová
1818Šošůvka BKJaroslav Zouhar
1919Černovice ABKGabriela Musilová
2020Chrastavec SYJakub Šudoma
2121Hodějice VYMartin Bezděk
2222Sychotín BKAleš Havelka
2323Olešnice XOLlukin28
2424Malá Lhota BKJaroslav Čuma
2525Brodek u Konice PVMilan Burget
2626Pasohlávky BVMiroslav Sokol
2727Černovice BBKGabriela Musilová
2828Sychotín BBKAleš Havelka
2929Míchov BKMartin Koutný
3030Nesvačilka BOMartin Barták
3131Lysice BKJakub
3232Hartmanice SYDavid Hřebec
3333Kotvrdovice BKradek Doležel
3434Okrouhlá BKJiří Horák
3535Niva PVZdenek Ovad
3636Vážany BKMilan Veselý
3737Buková PVMichal Ošlejšek
3838Topolany VYDominik Ševčík
3939Pamětice BKMichal Konečný
4040Kuřim BOMiroslav Sokol
4141Hostěrádky-Rešov VYTomáš Masař
4242Brťov-Jeneč BKHonza Opluštil
4350Krasonice JILukáš Pivonka

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dětkovice PVLadislav Kořínek
22Sudice BKOndřej Špidlík
33Senetářov BKAleš Havelka
44Žernovník BKAleš Havelka
55Sebranice BKMichaela Špidlíková
66Černá Hora BKPetra Škrabalová
77Ostrov u Macochy BKTereza Štaffová
88Sychotín BKAleš Havelka
99Němčice BKJiřina Vymazalová
1010Černovice BKGabriela Musilová
1111Malá Lhota BKEva Kotolanová
1212Hodějice VYDenisa Kežlínková
1313Žďár BKKatka Kubínová
1414Senetářov BBKLuboš Šebela
1520Černovice BBKGabriela Musilová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 04. Pocinovice, koupalištěDO
28. 04. LhoticeTR
28. 04. U požární Nádrže MedlovKM
29. 04. Fotbalové hřiště Široká NivaBR
29. 04. KunoviceUH
29. 04. Areál SDH na letištiTR
05. 05. Horní KrutyKO
05. 05. Vladislav cvičištěTR
05. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
05. 05. Dostihový areál SlušoviceZL
05. 05. LudéřovOL
05. 05. KalištěJI
05. 05. DalešiceJN
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Na koupališti, SlepoticePA
12. 05. Hasičský areál ČastohosticeTR
12. 05. CizkrajovJH
12. 05. Trénink. areál Horní KameniceDO
12. 05. Velké MeziříčíZR
12. 05. Vrchoslavice- hřištěPV
12. 05. Krásná VesMB
12. 05. Noční útočení v JZD - SloupPZ
12. 05. Krásná VesMB
13. 05. Plzeň Košutka-GlobusPM
18. 05. Odry za železářstvím OravaNJ
19. 05. Fotbalové hřiště, Roh. BěláPA
19. 05. KosmonosyMB
19. 05. Ves TouškovPJ
19. 05. Jasenice u VMVS
19. 05. ŠkodějovSM
20. 05. RadimoviceLI
20. 05. ŽernovníkBK
20. 05. KrasoniceJI
25. 05. LiptaňBR
26. 05. Domamil - fodbalové hřištěTR
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Sportovní areál, ČeperkaPA
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Český RudolecJH
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
27. 05. KřenovyDO
27. 05. NetínZR
01. 06. KvětinovHB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.