Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Plamen, útok děti Kdy: 22. 06. 2013 09:00
Kontakt:   Josef Fiala Telefon: 
Začátek rezervace: 08. 06. 2013 20:00 Konec rezervace: 22. 06. 2013 09:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Žihobce KTPepík F.
22Malá Víska KTBlanka T.
33Jáma Šnajdr LukášPTLukáš Šnajdr
44Vacov APTMichal Roučka
57Vacov BPTMichal Roučka
68Stachy StašíciPTJiri Haubelt
729Dřešín Dřešín ASTPepík F.
830Dřešín Dřešín BSTPepík F.

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Žihobce KTPepík F.
22Vacov APTMichal Roučka
33Jáma Šnajdr LukášPTLukáš Šnajdr
44Vacov BPTMichal Roučka
55Třísov mladšíCKPavel Klimeš
66Vacov CPTMichal Roučka
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 04. Kasárny, DomažliceDO
27. 04. SalašUH
27. 04. Medlov-areal TJ-u vodní nádržeKM
27. 04. neplatná soutěžKM
28. 04. Široká Niva-fotbalové hřištěBR
28. 04. KunoviceUH
30. 04. Test Admin ONL 2024OL
01. 05. TrnavaZL
04. 05. Stráž, dětské hřištěTC
04. 05. Jablonec nad JizerouSM
04. 05. SmidaryHK
04. 05. Říčany u BrnaBO
04. 05. Stýskaly, hřištěPS
04. 05. MorkoviceKM
04. 05. Nebílovy - hasičská dráhaPJ
04. 05. Bezděčí u TrvánkySY
04. 05. MerklínPJ
04. 05. Chropyně fotb. HřištěKM
04. 05. Vlkoš - fotb. hřištěHO
04. 05. SmidaryHK
04. 05. LudéřovOL
05. 05. VladislavTR
05. 05. Ploukonice, areál u JizerySM
05. 05. SkalicePB
08. 05. KundraticeSM
08. 05. Houdkovice - sportovní areálRK
08. 05. HradecPJ
11. 05. KoštálovSM
11. 05. Hasičská zbrojnicePV
11. 05. ČastohosticeTR
11. 05. Kokašice, f.hřiště -2 dráhyTC
11. 05. Valšov-fotbalové hřištěBR
11. 05. DoubravaMB
11. 05. BřevenecOL
11. 05. Jindřichův Hradec, areál HZSJH
11. 05. SeloutkyPV
11. 05. Svatobořice - hasičský areálHO
12. 05. Plzeň Košutka-GlobusPM
12. 05. MyslibořiceTR
18. 05. Semily - PodmokliceSM
18. 05. Brod n. Tichou, hřiště -2dráhyTC
18. 05. Kosmonosy - BechovMB
18. 05. Ves TouškovPJ
19. 05. RadimoviceLI
19. 05. ŽernovníkBK
24. 05. SvobodaOP
25. 05. Dalešice hřiště u JZDTR
25. 05. LitovanyTR
25. 05. BechovMB
25. 05. NevřeňPS
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.