Leskovec nad Moravicí 2014 - Pohárová soutěž - 2B, kategorie : M,Ž

Liga: -
Místo: Belarus ( Bělorusko )
Okres: bez určení okresu
Kraj: jiné místo
Kdy: 05. 07. 2014 13:00
Kontakt:   Stanislav Hanulík
Telefon:  604 465 930

Začátek rezervace: 27. 04. 2014 13:00
Konec rezervace: 01. 07. 2014 12:00
Začátek tipování:  27. 04. 2014 20:00
Konec hlasování: 01. 07. 2014 00:00
Zadal: Radim Hanulík

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/groups/108122059243435/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

SDH Leskovec nad Moravicí 

                               pořádá
 
 
                              v sobotu
                 dne 5. července 2014
                        od 1300 hodin
 
    na fotbalovém hřišti v  Leskovci nad Moravicí
 
 
                          Pohárovou soutěž
 
 
33. ročník „O pohár zastupitelstva obce“,
29. ročník „Memoriálu Karla Skláře“

                         (kategorie MUŽI)


                                 a


9. ročník „Memoriálu Boleslava Puchaltera“
                        (kategorie ŽENY)
 
 
 
Štáb soutěže:    Velitel soutěže:             Miroslav Puchalter
                        Hlavní rozhodčí:            Stanislav  Hanulík 
                        Organizační referent:    Soběslav Sedláček

 
Pořad soutěže:
do 1300                                    - příjezd jednotek, prezence
1300 -                                      - nástup soutěžících, zahájení soutěže
 
 
Provedení požárního útoku:
Dle směrnic hasičských soutěží vydaných SH ČMS a úprav uvedených v technických podmínkách „Hasičské ligy-Praděd“
 
Výzbroj a výstroj:

 Dle směrnic hasičských soutěží a technických podmínek  „Hasičské ligy-Praděd“.
 
Zaplacením startovného se družstvo přihlašuje do soutěže a souhlasí bez výhrad s  pravidly soutěže vyhlášenými  pořadatelem.
 
Hlavní rozhodčí : Stanislav Hanulík, 793 68 Leskovec nad Moravicí č. 242,
telefonicky: 554 731 762  nebo  na e-mail: HanulíkStanislav@seznam.cz
 
Srdečně zveme všechny hasičské jednotky a příznivce požárního sportu.
 
 
Za SDH Leskovec nad Moravicí:
 
Soběslav SEDLÁČEK v.r.                                         Stanislav HANULÍK v.r.
        starosta SDH                                                      velitel jednotky SDH


                        Technické podmínky „Hasičské ligy – Praděd“


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista---2014-07-05-5373.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Břidličná MužiBRJíří Skopal
22Vlčice MužiJEMartin Foldyna
33Bílý Potok Ďáblové z PotokaJEMartin Foldyna
44Stará Červená Voda MužiJEJiří Urban
55Leskovec nad Moravicí MužiBRRadim Hanulík
66Ryžoviště ženyBRKateřina Lašáková
77Suchá Rudná MUŽIBRVanessa
88Janovice MužiBRRadim Hanulík
99Sádek MužiOPRadim Hanulík
1010Leskovec nad Moravicí ŽenyBRRadim Hanulík
1111Hněvošice MužiOPRadim Hanulík
1212Zátor mužiBRAntonín
1313Světlá SDH Světlá Hora - ŽENYBRVanessa
1414Ryžoviště mužiBRKateřina Lašáková
1515Janovice ŽenyBRRadim Hanulík
1616Bílý Potok Ďáblice z PotokaJEMartin Foldyna
1717Zátor ženyBRAntonín
1818Široká Niva mužiBRLucie Čapková
1919Vraclávek ŽenyBRAndy Adamcová
2020Velké Kunětice mužíJERoman Varga
2121Široký Brod muži AJEPavel Závada
2222Široká Niva ženyBRLucie Čapková
2323Vrbno pod Pradědem MužiBRJosef Lazur
2424Jeseník mužiJEPavel Lučan
2525Liptaň mužiBRJan Čech
2626Široký Brod muži BJEPavel Závada
2727Dvorce SDH DvorceBRmirek šimek
2828Slezské Rudoltice BRAnton Hazik
2929Milotice nad Opavou muži ABRDavid Dvorský
3030Slezské Rudoltice ženyBRAnton Hazik
3131Dubnice ŽenyBRVěra Vysogladová
3232Vrbno pod Pradědem ŽenyBRKristýna Musilová
3333Milotice nad Opavou ženy BRDavid Dvorský
3434Karlovice MužiBRRadim Hanulík
3535Skrochovice SDH Skrochovice - ŽENYOPMišelka Volná
3636Lipová-lázně JEKateřina Gajdošová
3737Milotice nad Opavou muži BBRDavid Dvorský
3838Chlebičov mužiOPLenka
3939Chlebičov ženyOPLenka
4040Horní Benešov ženyBRAndrea Morávková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bílý Potok JE--15,382014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Leskovec nad Moravicí BR--15,422014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Vrbno pod Pradědem BR--15,472014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vlčice JE--16,002014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Velké Kunětice JE--16,612014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Břidličná BR--16,772014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Široký Brod BJE--16,782014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Sádek OP--16,782014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Široká Niva BR--16,972014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Milotice nad Opavou ABR--17,712014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Liptaň BR--18,112014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Široký Brod AJE--20,192014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Třemešná IIBR--21,762014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Suchá Rudná BBR--24,322014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Zátor BR--25,492014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Lipová-lázně JE--26,742014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Karlovice BR--27,942014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Slezské Rudoltice BR--35,612014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Janovice BR--NP2014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Stará Červená Voda JE--NP2014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Ryžoviště BR--NP2014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Suchá Rudná BR--NP2014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Jeseník JE--NP2014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Hněvošice OP--NP2014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/05 Leskovec nad Moravicí, Pohárová soutěž - 2B, kategorie : M,Ž
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
Kdy Kde Liga