Toveř, OL 2008 -

Liga: HE
Místo: Tovéř
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 27. 09. 2008 13:00
Kontakt:   SDH Toveř
Telefon:  +420

Začátek rezervace: 27. 09. 2008 13:00
Konec rezervace: 27. 09. 2008 13:00
Začátek tipování: 
Konec hlasování: 00. 00. 0000 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista--2008-09-27-1882.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Břevenec OL17,3617,4817,482013/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Domamyslice PV17,3917,8117,812014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Plinkout OL17,8517,5217,852013/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Loučany OL17,7217,9117,912014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Cholina OL17,7417,9317,932013/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Janovice BR17,9218,2018,202014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Domamyslice PV18,2317,9218,232013/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Loučany OL18,2317,4818,232013/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Oskava NemrlovSU18,3017,8818,302013/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Plinkout OL18,4117,5118,412014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Hlubočky OL18,4817,6518,482014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dětkovice APV18,8618,7518,862013/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Ludéřov OL18,8818,4118,882013/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Dětkovice BPV19,0518,2019,052013/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Svésedlice OL19,0019,1319,132013/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Nová Dědina OL19,1219,1619,162013/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Chválkovice OL19,1419,2119,212013/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Haňovice OL19,2919,1119,292014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Dětkovice BPV18,4619,3219,322014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Měrotín OL19,4019,1819,402013/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Dolní Libina SU18,4019,4719,472013/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Chválkovice OL18,2219,6719,672014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Olešnice OL19,7618,6319,762013/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Ludéřov OL20,0019,3720,002014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Tovéř OL19,0120,7520,752013/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Niva PV18,4622,2122,212014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Šumvald OL20,5922,3222,322013/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Hlubočky OL24,3225,7425,742013/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Haňovice OL31,6331,8631,862013/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Břevenec OL17,8335,5535,552014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  - Trusovice---NP2014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Mostkov SUNPNPNP2013/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Nová Dědina PV--NP2014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Janovice BRNPNPNP2013/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Droždín OL--NP2014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Pavlov SUNPNPNP2013/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Dolany OLNPNPNP2013/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Olešnice XOL--NP2014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/09/27 Toveř, OL,
HE
2009/09/26 Toveř, OL,
HE
2013/09/28 Toveř -,
HE
2014/09/27 Toveř, O pohár
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/15 Dětkovice, Dětkovice
HE
2019/06/22 Chvalkovice, Chvalkovice
HE
2019/06/29 Haňovice, Haňovice
HE
2019/07/06 Plumlov, Plumlov
HE
2019/07/14 Olešnice, Olešnice
HE
2019/07/20 Šumvald, Šumvald
HE
2019/08/04 Pavlov hasičský areál, Pavlov
HE
2019/08/31 Plinkout, Plinkout
HE
2019/09/07 Měrotín, Měrotín
HE
Kdy Kde Liga