Frýdlant, LI 2008 - Memoriál Karla Hartmana

Liga: JL
Místo: Frýdlant
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Kdy: 04. 10. 2008 13:00
Kontakt:   Josef Šperl, Purkyová 836,
Telefon:  +420

Začátek rezervace: 04. 10. 2008 13:00
Konec rezervace: 04. 10. 2008 13:00
Začátek tipování: 
Konec hlasování: 00. 00. 0000 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista--2008-10-04-1869.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bašnice JC--17,062013/10/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Renmotor Jinolice JC--17,062013/10/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Pšánky AHK--17,282013/10/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Malá Skála JN--17,552013/10/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Kosmonosy MB--17,552013/10/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Jirkov JN--17,752013/10/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Lestkov SM--17,862013/10/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Dobšín - KameniceMB--18,002013/10/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Košťálov SM--18,412013/10/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Pšánky BHK--18,612013/10/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Mříčná SM--18,862013/10/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Bratříkov JN--19,092013/10/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Dneboh MB--19,252013/10/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Veselá MB--19,442013/10/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Krásná Ves MB--19,832013/10/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Maršovice JN--20,112013/10/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Raspenava LI--20,192013/10/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Libuň JC--22,592013/10/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Jeřmanice LI--22,722013/10/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Loukov MB--23,852013/10/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Frýdlant LI--24,112013/10/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Benešov u Semil SM--36,602013/10/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Karlinky LI--NP2013/10/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Sychrov MB--NP2013/10/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Podůlší JC--NP2013/10/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Jílové u Držkova JN--NP2013/10/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Tatobity SM--NP2013/10/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/09/29 Frýdlant, LI, Memoriál Karla Hartmana
JL
2008/10/04 Frýdlant, LI, Memoriál Karla Hartmana
JL
2010/10/02 Frýdlant, -, MEMORIÁL KARLA HARTMANA
JL
2013/10/05 Frýdlant, hasičský areál, Frýdlantský pohár
JL
2014/05/10 Frýdlant, Štít města Frýdlantu
-
2014/05/17 Frýdlant, Obvodové kolo hry Plamen
-
Kdy Kde Liga


Soutěže