Zbora, SR 2010 - 7. kolo SMHL 2010

Liga: SMHL
Místo: Zbora
Okres: Púchov
Kraj: Trenčiansky
Kdy: 17. 07. 2010 13:00
Kontakt:   Škorvánek Jozef, +421 908 763
Telefon:  +420

Začátek rezervace: 17. 07. 2010 13:00
Konec rezervace: 17. 07. 2010 13:00
Začátek tipování: 
Konec hlasování: 00. 00. 0000 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista--2010-07-17-2281.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC13,7913,7213,792020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Ďurďové PB14,0214,1314,132020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Poľný Kesov NR14,1313,9414,132020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Zbora PU14,1613,8014,162020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Plumlov PV14,2214,0714,222020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Stupné PB14,6514,3214,652020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hrabové BY14,6714,5014,672020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Pavlice ZN14,6214,7114,712020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Brumov BZL13,7214,8214,822020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Visolaje PU14,9514,0814,952020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nosice PU14,3114,9914,992020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hoštiná PU14,3714,9914,992020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dulov IL14,7515,0315,032020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bošáca NM14,9215,1415,142020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Rudinka KM15,0615,2515,252020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Horný Vadičov KM14,8215,2815,282020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Malá Bytča ABY15,2715,3015,302020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nová Dědina KM15,0315,4715,472020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Podlužany NB15,0715,5915,592020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hliník nad Váhom BY15,6014,8715,602020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Valašské Příkazy VS15,8015,8015,802020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Hájov NJ15,8315,8315,832020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Turčianske Teplice TR16,3515,1716,352020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Opatová LU16,5215,7916,522020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Ruskovce BN16,8816,5816,882020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Malý Čepčín TR14,8917,5217,522020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Lehota pod Vtáčnikom PD16,1817,8217,822020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Francova Lhota VS17,7019,0619,062020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nosice PU17,3816,8717,382020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Sládkovičovo GA17,7417,5317,742020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Oščadnica CA17,8517,5917,852020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bohuslavice u Zlína AZL18,3418,3418,342020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dulov IL18,7718,7718,772020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Popov ZL18,8018,4318,802020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dolný Hričov ZA18,6819,3219,322020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Kolárovice BY18,9319,3319,332020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kocurany PD19,4219,4219,422020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Krupina KA19,6618,2619,662020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Zlatníky BN19,5219,8119,812020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Malý Čepčín TR19,9019,2319,902020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Rybany BN19,5419,9219,922020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Kvašov PU20,0517,6720,052020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Blažovce TR21,0421,0421,042020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Lednica PU21,7121,4721,712020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Jarovce BA24,7324,3324,732020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Dežerice BN25,8126,9526,952020/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/07/20 Zbora, AB, Pohárová soutěž
SMHL
2004/07/18 Zbora, SR, Pohárová soutěž
SMHL
2005/07/17 Zbora, SR, Pohárová soutěž
SMHL
2006/07/15 Zbora, SR, Pohárová soutěž
SMHL
2007/07/07 Zbora, SR, Pohárová soutěž
SMHL
2008/07/19 Zbora, SR, -, Pohárová súťaž
SMHL
2009/07/18 Zbora, SR, 6. kolo SMHL 2009
SMHL
2010/07/17 Zbora, SR, 7. kolo SMHL 2010
SMHL
2014/07/19 Zbora, XX.ročník o Putovný pohár DHZ
FSSK
2014/07/19 Zbora, hasičský areál, 7. kolo SMHL, 2B
SMHL
2016/07/16 Zbora- hasičský areál, 22. ročník o putovný pohár starostu obce
-
2020/07/19 ZBORA, O Pohár veliteľa DHZ ZBORA - 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže