Bardejov, radničné námestie 2013 - O pohár primátora mesta Bardejov

Liga: -
Místo: Bardejov
Okres: Bardejov
Kraj: Prešovský
Kdy: 21. 09. 2013 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 21. 09. 2013 20:00
Konec rezervace: 21. 09. 2013 10:00
Začátek tipování:  21. 09. 2013 20:00
Konec hlasování: 21. 09. 2013 00:00
Zadal: stanostas

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://bardejov.dobrovolnihasici.sk

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

HASIČSKÁ SÚŤAŽ o Pohár primátora mesta Bardejov 

V tri krát po sebe najkrajšom meste na Slovensku, v historickom jadre, na Radničnom námestí, zapísanom do zoznamu Svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO.

DÁTUM: 21.9.2013 od 10:00 hod

MIESTO KONANIA: Bardejov, Radničné námestie

KATEGÓRIE: muži, ženy

ŠTARTOVNE: 10 € (v cene štartovného je zahrnutá strava)

INFO: www.bardejov.dobrovolnihasici.sk

REGISTRÁCIA TÍMU a PORADIA: http://www.bardejov.dobrovolnihasici.sk/index.php/registracia-poradia

PROPOZÍCIE: http://www.bardejov.dobrovolnihasici.sk/index.php/propoziciesutaze


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bardejov-2013-09-21-4338.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bystré VTstanostas
23Žakovce KKstanostas
36Chmeľová BJstanostas
47Hrabovec BJstanostas
58Svidník SKstanostas
69Ľubovec POstanostas
710Bijacovce LEstanostas
811Hankovce BJstanostas
912Sveržov BJstanostas
1013Belarus ( Bělorusko )  FIRE RACINGSPORT-stanostas
1114Slovenské Nové Mesto TVstanostas
1215Komárov BJstanostas
1317Nižné Ružbachy SLstanostas
1418Modra nad Cirochou HEstanostas
1519Podvysoká CAstanostas
1620Hermanovce POstanostas
1721Giraltovce SKstanostas
1822Podolínec SLstanostas
1923Sveržov BBJstanostas
2024Spišský Štvrtok BLEstanostas
2125Hankovce BBJstanostas
2226Zlaté BJstanostas
2328Rokytov BJstanostas
2429Becherov BJstanostas
2530Raslavice BJstanostas
2631Hermanovce BPOstanostas
2732Bertotovce POstanostas
2833Oľšavce BJstanostas
2934Veľký Slivník POstanostas
3035Lúčka SBstanostas
3136Vyšná Voľa BJstanostas
3238Gaboltov BJstanostas
3339Hliník nad Váhom BYstanostas
3440Raslavice BBJstanostas
3541Nemcovce BJstanostas
3642Šarišská Poruba POstanostas
3743Kľušov BJstanostas
3846Tarnov BJstanostas
3947Harhaj BJstanostas
4048Beniakovce KEstanostas
4149Vlkanová BBstanostas
4250Bretejovce POstanostas
4351Vyšný Mirošov SKstanostas
4452Bardejov BJstanostas
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Hliník nad Váhom BYstanostas
24Sveržov BJstanostas
35Hliník nad Váhom DORKYBYstanostas
416Giraltovce SKstanostas
527Lúčka SBstanostas
637Hankovce BJstanostas
744Hrabovec BJstanostas
845Bystré VTstanostas


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Podvysoká CA14,1414,5414,542013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Sveržov BJ14,6614,4014,662014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nižné Ružbachy SL14,9115,1515,152013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Zlaté BJ15,2815,1115,282013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Uzovské Pekľany SB15,3215,2115,322014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Belarus ( Bělorusko ) FIRE RACINGSPORT-15,4014,9515,402013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Sveržov BBJ15,0215,4115,412013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Nižné Ružbachy SL15,4914,8615,492014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hermanovce PO15,2615,5615,562014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hrabovec BJ15,5715,4615,572014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hrabovec BJ15,5914,7215,592013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hankovce BJ15,7815,6115,782014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Spišský Štvrtok LE15,6615,8815,882014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Vyšná Voľa BJ15,9215,5515,922013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Sveržov ABJ15,9814,8715,982013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Oľšavce BJ15,9815,5615,982013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Žakovce KK15,4116,0116,012013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Ľubovec PO16,0615,0116,062013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Spišský Štvrtok LE15,4016,1916,192013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Zlaté "A"BJ15,7816,2416,242014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Hermanovce "B"PO16,4715,3516,472014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Krivany SB16,5816,6316,632014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bijacovce LE15,2916,7016,702013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Komárov BJ16,7516,7216,752014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Hankovce BJ15,9816,7916,792013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Becherov BJ16,7916,7416,792013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Gaboltov "A"BJ16,5716,8716,872014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  FIRE RacingSport KE16,1516,9116,912014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Veľký Slivník PO16,8617,0217,022013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Majerka IhľanyKK17,1616,6217,162014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Bystré VT17,1617,5017,502013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Svidník SK17,6416,5917,642013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Raslavice BJ16,7217,7117,712014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Bystré VT17,8517,4617,852014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Gregorovce PO16,2117,9517,952014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Becherov BJ14,8618,0218,022014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Šarišská Poruba PO18,2017,0018,202013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Komárov BJ18,5016,3218,502013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Kľušov BJ18,6118,7018,702013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Hankovce BBJ18,8518,7318,852013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Ľubovec PO18,5619,1519,152014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Vyšná Voľa BJ19,4418,2319,442014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Slovenské Nové Mesto TV19,4616,5019,462014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Novosad TV19,4918,7219,492014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Giraltovce SK19,5416,8219,542014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Vyšný Mirošov SK19,8318,7019,832013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Gaboltov BJ20,3218,3520,322013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Harhaj BJ18,6620,3620,362014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Bretejovce PO20,4017,5620,402013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Harhaj BJ20,2420,7420,742013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Gaboltov "B"BJ21,0218,4321,022014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Modra nad Cirochou HE23,0923,3223,322013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Podolínec SL23,7315,7823,732014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Hermanovce PO24,5324,4025,532013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Bardejov BJ32,7031,3132,702014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Rokytov BJ30,0033,9133,912013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Slovenské Nové Mesto TV32,1133,9133,912013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Bardejov BJ42,8944,0044,002013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Zlaté "B"BJ--NP2014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Beniakovce KENPNPNP2013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Lúčka SB--NP2014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Hermanovce BPONPNPNP2013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Bardejov "A"BJ--NP2014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Žakovce KK--NP2014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Raslavice BJNPNPNP2013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Bertotovce PONPNPNP2013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Tarnov BJNPNPNP2013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Rokytov BJ--NP2014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Raslavice BBJNPNPNP2013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Svidník SK--NP2014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Chmeľová BJNPNPNP2013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Giraltovce SKNPNPNP2013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Lúčka SBNPNPNP2013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Oľšavce BJ--NP2014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Podolínec SLNPNPNP2013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Kendice PO--NP2014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Spišský Štvrtok LE18,6618,2818,662014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Lúčka SB18,8119,5219,522014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Sveržov BJ19,8519,8019,852013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Gregorovce PO19,7520,2520,252014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bystré VT20,4819,2020,482013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Giraltovce SK21,3622,2522,252014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hrabovec BJ23,1421,2023,142014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hrabovec BJ30,3527,0530,352013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hankovce BJ30,5130,4030,512014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hankovce BJNPNPNP2013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Lúčka SBNPNPNP2013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Giraltovce SKNPNPNP2013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Sveržov BJ--NP2014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/21 Bardejov, radničné námestie, O pohár primátora mesta Bardejov
-
2014/09/07 Bardejov, Radničné námestie, II. ročník O pohár primátora mesta Bardejov
FSSK
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/22 Opatovice - areál TJ Sokol, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
Kdy Kde Liga