Bašnice 2014 - 5. kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Bašnice
Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 07. 06. 2014 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 25. 05. 2014 19:30
Konec rezervace: 06. 06. 2014 23:59
Začátek tipování:  07. 06. 2014 20:00
Konec hlasování: 07. 06. 2014 00:00
Zadal: Honza Pajer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-basnice-2014-06-07-4456.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Bašnice JCHonza Pajer
24Libuň JCJakub Tomeš
35Pšánky AHKVáclav Zubr
46Horní Radechová BNAHonza Pajer
57Roudnice HKPatrik Novák
68Myštěves HKHonza Pajer
79Havlovice TUAleš Hejna
810Podůlší BéčkoJCJan Strnad
911Renmotor Jinolice RenmotorJCHana Jarolímková
1012Pšánky BHKVáclav Zubr
1113Letohrad - Kunčice BUOMartin Valda
1214Velký Třebešov NAHonza Pajer
1315Bystřec BUOHonzin Matějka
1416Čeperka NPAMichal Tydrych
1518Trnov RKLukáš Žid
1620Letohrad - Kunčice CUOMartin Valda
1723Bystřec AUOMartin Valda
1849Bříšťany JCRadovan Bludský
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad - Kunčice UOTereza
22Myštěves HKHonza Pajer
33Vitiněves JCMartina Panožková
44Roudnice HKPatrik Novák
55Libuň JCHana Jarolímková
66Dolní Přím HKSimona Pavlíková
77Jeníkovice HKLucie Samková
89Trnov RKLukáš Žid
910Sychrov MBKateřina Kmínková
1018Libňatov TUTereza Térová
1125Letohrad - Orlice UOMilu Moravcová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nevcehle JI16,5316,1516,532008/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nevcehle JI16,9116,8216,912006/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nevcehle JI17,0616,4617,062007/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vitiněves JC17,2516,4117,252014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Myštěves HK17,3116,8817,312014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Letohrad - Kunčice UO17,1617,4317,432014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Kunovice VS16,3117,4817,482006/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Letohrad - Orlice UO17,7117,2317,712014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Benešov u Semil SM17,8517,6517,852007/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Kunovice VS17,8018,0618,062007/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Lhotky ZR17,8318,1318,132006/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Bříšťany JC18,1317,3318,132007/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Lhotky CZR18,3017,4118,302008/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Sychrov MB17,5418,4518,452014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Libuň JC18,4917,1818,492014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Bříšťany JC18,0918,6818,682008/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Loukov KM18,8918,8218,892007/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Libňatov TU19,3219,1319,322014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Břehy MB18,6419,3419,342008/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Roudnice HK19,3819,0119,382008/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Úherce PS19,5518,7019,552005/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Loukov KM18,1019,5619,562006/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Trnov RK19,1119,6119,612014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Radimovice LI19,7018,4719,702006/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Jeníkovice HK19,7519,2919,752014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Bříšťany JC19,8818,8419,882006/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Jeřice JC20,2920,1120,292006/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Kunětice PA20,4619,8920,462007/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Kvasiny RK20,4918,9920,492006/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Dobruška RK20,9921,0221,022006/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Chrášťany LT21,4020,3121,402008/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Vitiněves JC20,7121,4121,412008/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Dobrá Voda u Hořic JC19,4021,4721,472006/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Dolní Přím HK18,0721,5421,542014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Kunětice PA21,1621,5521,552008/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Bašnice JC22,0421,1922,042005/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Dobrá Voda u Hořic JC22,5320,7122,532007/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Roudnice HK22,6418,6522,642007/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Dobrá Voda u Hořic JC23,1021,9723,102008/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Sychrov MB23,3223,0623,322007/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Horní Radechová NA23,9423,7023,942008/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Opočno RK24,0223,5924,022006/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Nové Město nad Metují NA22,1424,1624,162008/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Nevcehle JI24,3718,9024,372005/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Tutleky RK20,6424,3724,372006/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Kvasiny RK24,0024,0824,662007/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Lhotky ZR20,0425,2525,252005/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Bílý Újezd RK25,9526,3926,392006/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Myštěves HK28,5928,3928,592008/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Ohnišťany HK29,1528,2829,152008/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Úherce PS17,7129,8429,842006/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Stračov HK21,7332,0232,022008/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Kunovice VS38,6238,4638,622005/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Vrbice RK43,8544,3444,342006/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Lodín HK21,2760,0360,032006/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Libňatov TU78,9178,5779,572008/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Sychrov MB--99,002006/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Lhotky ZRNPNPNP2007/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Jeřmanice LI-21,83NP2007/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Roudnice HKNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Horní Radechová NA--NP2007/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2005/06/11 Bašnice, JC,
EXČR
2006/07/23 Bašnice, JC,
EXČR
2007/06/17 Bašnice, JC,
EXČR
2008/06/15 Bašnice, JC,
EXČR
2014/06/07 Bašnice, 5. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže