Batelov 2020 - O pohár SDH Batelov, noční soutěž, 2B

Liga: PLPU
Místo: Batelov
Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
Kdy: 04. 07. 2020 21:00
Kontakt:   Drahomír Taclík
Telefon:  +420733547475

Začátek rezervace: 20. 06. 2020 12:00
Konec rezervace: 04. 07. 2020 21:00
Začátek tipování:  20. 06. 2020 20:00
Konec hlasování: 03. 07. 2020 00:00
Zadal: František Janů

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-batelov-11060.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sedlatice AJI14,5914,7114,712019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Libkova Voda PE14,7415,2715,272019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Markvarec JH15,2215,3515,352019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Heřmaneč JH14,8215,4515,452019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Žirovnice PE15,6115,7115,712019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sedlatice BJI15,9715,6715,972019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dolní Němčice JH14,6015,9915,992019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Strachoňovice JI15,7516,0216,022019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Božejovice TA16,0816,3416,342019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Batelov JI16,7416,5016,742019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Kamenice nad Lipou PE16,1316,8516,852019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Strmilov JH16,4516,9116,912019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Sedlejov JI16,2217,1417,142019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Kouty TR15,9017,5317,532019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Boršov JI18,4217,6718,422019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Milíčov JI17,8318,7418,742019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Počátky PE18,3218,8818,882019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kaliště JI17,9319,2119,212019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Střížov JI19,3216,4219,322019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Choustník TA18,5520,7420,742019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Nová Ves JI22,1821,5222,182019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Panské Dubenky JI24,2824,1424,282019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Nový Rychnov PE29,9424,6129,942019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Budeč JHNPNPNP2019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Mysletice JINPNPNP2019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Rácov JINPNPNP2019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Kamenice JINPNPNP2019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Rynárec PENPNPNP2019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Budislav TADSQDSQDSQ2019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nová Včelnice JH--17,852018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Zajíčkov PE--18,002018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dolní Cerekev JI--18,352018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Zajíčkov PE17,9518,4518,452019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Batelov JI19,0018,2719,002019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Zdešov JH18,5319,3519,352019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Strachoňovice JI19,3618,9519,362019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Sedlejov JI19,4519,5219,522019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Dolní Cerekev JI19,6819,4619,682019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nová Včelnice JH20,1920,1220,192019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Zajíčkov PE18,7820,2820,282017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Strachoňovice JI--20,792018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Boršov BJI20,9620,0020,962019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Zdešov JH--21,122018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Choustník TA--21,482018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chválkov PE20,5021,6921,692017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Boršov JI22,1121,2422,112019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Střížov JI--22,292018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Choustník TA22,3220,3322,322019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Lomnice nad Lužnicí JH--22,342018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Mysletice JI--22,372018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Batelov JI--22,662018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Batelov JI22,8523,9523,952017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Strachoňovice JI24,3722,1124,372017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Milíčov JI--24,932018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Cizkrajov JH--26,492018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nová Včelnice JH25,7926,6926,692017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Chválkov PE--33,582018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Nová Ves JI19,2421,09MS2017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/05 Batelov, před hasičárnou, Noční soutěž O pohár SDH Batelov
-
2016/07/09 Hasičská zbrojnice Batelov, Noční soutěž o pohár SDH Batelov
-
2017/07/08 Batelov, O pohár SDH, 3B úzké, noční soutěž
PLPU
2018/07/07 Batelov, O pohár SDH Batelov, noční soutěž
PLPU
2019/07/06 Batelov, O pohár SDH Batelov, noční soutěž, 2B
PLPU
2020/07/04 Batelov, O pohár SDH Batelov, noční soutěž, 2B
PLPU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/05/02 Kaliště, Memoriál Františka Pizy
PLPU
2020/05/30 Heřmaneč, O pohár starosty obce
PLPU
2020/05/31 Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní Němčice
PLPU
2020/06/06 Mysletice, O pohár SDH Mysletice
PLPU
2020/06/13 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města, noční soutěž, 2B
PLPU
2020/07/04 Batelov, O pohár SDH Batelov, noční soutěž, 2B
PLPU
2020/07/11 Kamenice nad Lipou, Walter Cup, 5.ročník
PLPU
2020/07/11 Kaliště, Javořická noční soutěž, 2B
PLPU
2020/07/18 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec, 2B
PLPU
2020/08/29 Žirovnice, O perleťovou plaketu, noční soutěž, 3B
PLPU
2020/09/06 Nová Včelnice, O pohár starosty města
PLPU
2020/09/12 Sedlatice, O pohár starosty obce
PLPU
2020/09/19 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
2020/09/26 Markvarec, O pohár starosty obce
PLPU
Kdy Kde Liga