Hasičská zbrojnice Batelov 2016 - Noční soutěž o pohár SDH Batelov

Liga: -
Místo: Batelov
Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
Kdy: 09. 07. 2016 19:00
Kontakt:   SDH Batelov, Drahomír Taclík.
Telefon:  733547475

Začátek rezervace: 06. 06. 2016 19:00
Konec rezervace: 09. 07. 2016 19:00
Začátek tipování:  09. 07. 2016 20:00
Konec hlasování: 09. 07. 2016 00:00
Zadal: Marek Kaňkovský

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele:  http://www.sdh-batelov.wz.cz

Poznámka pořadatele

Sklopné terče. 

Asfaltový povrch, uměle osvětlená dráha.

Info a rezervace st. pořadí: hasici.batelov@seznam.cz, tel. 733547475


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-batelov-7888.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sedlatice AJI14,5914,7114,712019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Libkova Voda PE14,7415,2715,272019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Markvarec JH15,2215,3515,352019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Heřmaneč JH14,8215,4515,452019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Žirovnice PE15,6115,7115,712019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sedlatice BJI15,9715,6715,972019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dolní Němčice JH14,6015,9915,992019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Strachoňovice JI15,7516,0216,022019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Božejovice TA16,0816,3416,342019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Batelov JI16,7416,5016,742019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Kamenice nad Lipou PE16,1316,8516,852019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Strmilov JH16,4516,9116,912019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Sedlejov JI16,2217,1417,142019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Kouty TR15,9017,5317,532019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Boršov JI18,4217,6718,422019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Milíčov JI17,8318,7418,742019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Počátky PE18,3218,8818,882019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kaliště JI17,9319,2119,212019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Střížov JI19,3216,4219,322019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Choustník TA18,5520,7420,742019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Nová Ves JI22,1821,5222,182019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Panské Dubenky JI24,2824,1424,282019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Nový Rychnov PE29,9424,6129,942019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Rácov JINPNPNP2019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Kamenice JINPNPNP2019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Rynárec PENPNPNP2019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Budeč JHNPNPNP2019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Mysletice JINPNPNP2019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Budislav TADSQDSQDSQ2019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nová Včelnice JH--17,852018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Zajíčkov PE--18,002018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dolní Cerekev JI--18,352018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Zajíčkov PE17,9518,4518,452019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Batelov JI19,0018,2719,002019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Zdešov JH18,5319,3519,352019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Strachoňovice JI19,3618,9519,362019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Sedlejov JI19,4519,5219,522019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Dolní Cerekev JI19,6819,4619,682019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nová Včelnice JH20,1920,1220,192019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Zajíčkov PE18,7820,2820,282017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Strachoňovice JI--20,792018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Boršov BJI20,9620,0020,962019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Zdešov JH--21,122018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Choustník TA--21,482018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chválkov PE20,5021,6921,692017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Boršov JI22,1121,2422,112019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Střížov JI--22,292018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Choustník TA22,3220,3322,322019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Lomnice nad Lužnicí JH--22,342018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Mysletice JI--22,372018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Batelov JI--22,662018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Batelov JI22,8523,9523,952017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Strachoňovice JI24,3722,1124,372017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Milíčov JI--24,932018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Cizkrajov JH--26,492018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nová Včelnice JH25,7926,6926,692017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Chválkov PE--33,582018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Nová Ves JI19,2421,09MS2017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/05 Batelov, před hasičárnou, Noční soutěž O pohár SDH Batelov
-
2016/07/09 Hasičská zbrojnice Batelov, Noční soutěž o pohár SDH Batelov
-
2017/07/08 Batelov, O pohár SDH, 3B úzké, noční soutěž
PLPU
2018/07/07 Batelov, O pohár SDH Batelov, noční soutěž
PLPU
2019/07/06 Batelov, O pohár SDH Batelov, noční soutěž, 2B
PLPU
2020/07/04 Batelov, O pohár SDH Batelov, noční soutěž, 2B
PLPU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/05/30 Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/05/30 Pasečnice, První kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/06/05 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2020/06/13 Hřiště u Hasičské zbrojnice, 46. ročník , 2B, 5C, netradični, opačný směr dráhy
-
2020/06/27 Přáslavice, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2020/06/27 Mračnice, Druhé kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/06/27 Hřiště FC, Noční pohárová soutěž 2B
-
2020/06/27 Vranín, areál U havrana, Vranín noční soutěž, muži i ženy na 2 B
-
2020/07/18 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce
-
2020/07/25 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Malé Přílepy Modré
-
2020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR
-
2020/08/15 Vranovice, O pohár starostky obce
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/08/29 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič - NOČNÍ!!!
-
2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2020/09/05 Pocinovice, Třetí kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2020/09/19 Srbice, Čtvrté kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/19 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2020/09/26 Horšovský Týn, Vzpomínkový memoriál 2020
-
Kdy Kde Liga