Batelov 2018 - O pohár SDH Batelov, noční soutěž

Liga: PLPU
Místo: Batelov
Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
Kdy: 07. 07. 2018 21:00
Kontakt:   Drahomír Taclík
Telefon:  733 547 475

Začátek rezervace: 24. 06. 2018 18:00
Konec rezervace: 07. 07. 2018 21:00
Začátek tipování:  07. 07. 2018 20:00
Konec hlasování: 07. 07. 2018 00:00
Zadal: Ondřej Pecha

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-batelov-9367.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Strachoňovice JIJiří Líčka
22Heřmaneč JHmartin pecha
33Panské Dubenky JIPetr Volavka
44Markvarec JHmartin pecha
55Milíčov JIFilip Pech
66Rácov JIEliška Nikodýmová
77Kaliště JIVojta Šindelář
88Cizkrajov JHmartin pecha
99Žirovnice PEjakub
1010Strmilov JHmartin pecha
1111Nová Ves JIVojtěch Houdek
1212Rohovka PEJan Štětka
1313Kamenice JILukáš Fiala
1414Drunče JHJiří Melecký
1515Choustník ATASabina Šimečková
1616Libkova Voda PEVena Drahný
1717Mysletice JIStanislav Dolský
1818Kamenice nad Lipou BPELukáš Chalupa
1919Počátky PEJan Radil
2020Babice RynárecPEJan Šátek
2121Střížov JIPetr Kabátek
2222Dolní Cerekev JIDominika Dratnálová
2323Rybova Lhota "B"TALukáš Kouba
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Cerekev JIDominika Dratnálová
22Strachoňovice JIJiří Líčka
33Choustník TASabina Šimečková
44Batelov JIPavla Kaňkovská
55Lomnice nad Lužnicí JHKateřina Bočková
67Zdešov JHIvana Procházková
78Milíčov JIFilip Pech
89Cizkrajov JHbohuslav brůžek
910Střížov JIPetr Kabátek
1011Mysletice JIStanislav Dolský


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mysletice JI--17,922018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Krasonice JI17,6517,9317,932017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Markvarec JH17,6718,0518,052017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Drunče JH--18,102018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Střížov JI--18,172018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Dolní Němčice JH--18,212018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Markvarec JH--18,322018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Žirovnice PE--18,402018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Kamenice nad Lipou PE18,2818,4718,472017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mysletice JI18,1718,5018,502017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Strmilov JH18,6518,3718,652017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Sedlejov JI18,7318,2218,732017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Strmilov JH--18,952018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Batelov JI18,3919,0219,022017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Libkova Voda PE18,8819,3319,332017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Kamenice JI--19,362018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Milíčov JI--20,362018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Kaliště JI19,7420,4620,462017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Heřmaneč JH--20,462018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Střížov JI20,9420,6020,942017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Rynárec PE21,0120,7921,012017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Choustník TA--21,562018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Rynárec PE--21,612018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Strachoňovice JI21,6121,3621,612017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Nová Ves JI21,2222,0722,072017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Strachoňovice JI--23,122018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Dolní Cerekev JI--23,302018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Počátky PE--23,342018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Heřmaneč JH23,8023,8423,842017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Božejovice TA23,9622,9923,962017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Cizkrajov JH--24,052018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Milíčov JI23,2625,8625,832017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Rohovka PE27,2120,2327,212017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Kaliště JI--29,712018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Rohovka PE--29,762018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Kamenice JI22,4929,9029,902017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Nová Ves JI--31,432018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Rácov JI--31,592018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Dolní Cerekev JI20,8937,5137,512017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Telč JI--38,292018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Panské Dubenky JI52,9221,9652,922017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Kamenice nad Lipou BPE--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Český Rudolec JHNPNPNP2017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Žirovnice PENPNPNP2017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Panské Dubenky JI--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Libkova Voda PE--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Batelov JI--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Kamenice nad Lipou APE--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Rybova Lhota TA--DSQ2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Lomnice nad Lužnicí JH--DSQ2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/05 Batelov, před hasičárnou, Noční soutěž O pohár SDH Batelov
-
2016/07/09 Hasičská zbrojnice Batelov, Noční soutěž o pohár SDH Batelov
-
2017/07/08 Batelov, O pohár SDH, 3B úzké, noční soutěž
PLPU
2018/07/07 Batelov, O pohár SDH Batelov, noční soutěž
PLPU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/09/22 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
2018/09/29 Markvarec, O pohár starosty obce
PLPU
Kdy Kde Liga