Bechov 2023 - Pohár Formanka

Liga: JL
Místo: Bechov
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Kdy: 27. 05. 2023 10:00
Kontakt:   Miloslav Tauchman
Telefon:  608 821 329

Začátek rezervace: 22. 05. 2023 20:00
Konec rezervace: 26. 05. 2023 20:00
Začátek tipování:  22. 05. 2023 20:00
Konec hlasování: 26. 05. 2023 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bechov-12949.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bechov MBBlanka Kuntošová
22Ploukonice SMJan Drbola
33Košťálov SMpetra lepicova
44Jílové u Držkova JNBlanka Kuntošová
55Dobšín Kamenice MBBlanka Kuntošová
66Březová LIBlanka Kuntošová
77Olešnice SMBlanka Kuntošová
88Dubenec TUBlanka Kuntošová
99Jirkov AJNBlanka Kuntošová
1010Obrubce MBBlanka Kuntošová
1111Renmotor Jinolice JCBlanka Kuntošová
1212Sychrov MBBlanka Kuntošová
1313Tatobity SMBlanka Kuntošová
1414Jirkov BJNBlanka Kuntošová
1515Krásná Ves MBBlanka Kuntošová
1616Dneboh MBBlanka Kuntošová
1718Pěnčín JNBlanka Kuntošová
1819Karlinky LIBlanka Kuntošová
1920Třebnouševes JCBlanka Kuntošová
2021Doubrava MBBlanka Kuntošová
2123Horní Měcholupy ABMartin Lehovec
2224Velichovky NABlanka Kuntošová
2325Rašín JCBlanka Kuntošová
2427Břehy MBPetr Zavrtálek
2528Frýdštejn JNDaniel Matura
2629Brada - Rybníček JCBlanka Kuntošová
2730Radimovice LIRobert Marek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Myštěves HKMyštěvandy Myštěvandy
22Břehy MBBlanka Kuntošová
33Bechov MBBlanka Kuntošová
44Olešnice SMBlanka Kuntošová
55Pěnčín JNBlanka Kuntošová
66Ploukonice SMBlanka Kuntošová
77Katusice MBBlanka Kuntošová
88Kosmonosy MBBlanka Kuntošová
99Sychrov MBBlanka Kuntošová
1010Jeřice JCBlanka Kuntošová
1111Bratříkov JNBlanka Kuntošová
1212Malá Skála BéčkoJNBlanka Kuntošová
1313Radimovice LIAnna
1414Bohuslavice GrizzlymotorNAKlára Petříková
1515Krásná Ves MBKateřina Szabová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC16,0716,2016,202023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Frýdštejn JN16,4416,0416,442023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Obrubce MB16,6416,6316,642021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Dubenec TU16,5816,7616,762022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Dneboh MB16,2216,7816,782021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Březová LI16,5016,8016,802022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dobšín Kamenice MB16,8416,3016,842022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Březová LI16,8516,7616,852021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Březová LI16,6316,9316,932023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Obrubce MB16,1016,9516,952023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Renmotor Jinolice JC16,2016,9816,982022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dneboh MB17,0316,9017,032022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Tatobity SM16,4517,1417,142021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Rašín JC17,1616,9517,162023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Olešnice SM16,8217,1717,172021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Frýdštejn JN17,1716,6717,172021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Dubenec TU16,9017,2017,202021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Sychrov MB17,2616,7417,262021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Sychrov MB17,3217,3117,322023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Dobšín Kamenice MB17,3416,7217,342021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Jirkov AJN17,3617,2217,362022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Karlinky LI17,5117,3417,512021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Bašnice JC16,5617,5317,532021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Jílové u Držkova JN17,5917,5517,592023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Dneboh MB17,6016,5817,602023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Jirkov AJN17,6017,3417,602021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Dobšín Kamenice MB16,9517,6017,602023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Obrubce MB17,6217,0017,622022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Krásná Ves MB17,3317,7217,722023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Košťálov SM17,8417,8217,842022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Brada - Rybníček JC17,4817,8617,862023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Břehy MB17,8817,7517,882021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Jirkov AJN17,6017,8917,892023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Tatobity SM17,6717,8917,892023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Pěnčín JN17,8617,9417,942023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Horní Měcholupy AB17,3217,9817,982023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Košťálov SM17,8317,9817,982023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Třebnouševes JC17,0118,1018,102023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Karlinky LI18,1318,0018,132023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Brada - Rybníček JC17,9418,2318,232021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Horní Měcholupy AB17,6518,2418,242021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Krásná Ves MB18,3517,9218,352022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Břehy MB18,4918,3718,492023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Bystřice JC18,6418,2018,642022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Jirkov BJN18,3018,6918,692023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Jílové u Držkova JN18,7718,5218,772021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Brada - Rybníček JC18,9018,3318,902022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Doubrava MB19,0119,3519,352023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Jirkov BJN19,7818,1119,782021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Žehrov MB19,8319,1019,832022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Bechov MB18,9820,3320,332022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Jirkov BJN20,8319,7220,832022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Karlinky LI20,9021,5321,532022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Krásná Ves MB21,5821,1221,582021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Desná III JN24,0923,6324,092021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Ploukonice SM27,1826,0427,182021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Břehy MB27,8629,1129,112022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Žehrov MB30,4330,6330,632021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Karlinky BLI42,5328,3742,532021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Olešnice SMNPNPNP2022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Frýdštejn JNNPNPNP2022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Třebnouševes JCNPNPNP2022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Bechov MBNPNPNP2021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Dubenec TU16,60NPNP2023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Pěnčín JNNPNPNP2022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Bechov MBNP18,13NP2023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Košťálov SMNPNPNP2021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Velké Hamry JN17,52NPNP2022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Olešnice SM17,06NPNP2023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Sychrov MBNP16,53NP2022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Radimovice LINPNPNP2023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Ploukonice SM20,7822,18NP2023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Tatobity SMNPNPNP2022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Jílové u Držkova JNDSQDSQDSQ2022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/08/11 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2019/05/25 Bechov, hasičské hřiště, Pohár Formanka, 3B - nástřikové terče
BP
2019/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2020/08/01 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2021/07/24 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2021/08/07 Bechov, Pohár Formanka
JL
2022/05/14 Bechov, Pohár Formanka
JL
2022/05/15 Bechov, sportovní areál, Pohár Formanka
BP
2022/08/06 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2023/05/27 Bechov, Pohár Formanka
JL
2023/05/28 Bechov, Pohár Formanka
BP
2023/08/05 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2024/05/25 Bechov, Pohár Formanka
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/05/18 Kosmonosy - Bechov, Memoriál Josefa Ryse
JL
2024/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2024/05/25 Bechov, Pohár Formanka
JL
2024/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2024/06/08 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2024/06/29 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2024/07/05 Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého
JL
2024/07/06 Dubenec, JL Dubenec
JL
2024/08/10 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
2024/08/11 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2024/08/31 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2024/09/07 Tanvald, O pohár starosty města Tanvaldu
JL
2024/09/14 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2024/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
Kdy Kde Liga