Bechov 2024 - Pohár Formanka

Liga: JL
Místo: Bechov
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Kdy: 25. 05. 2024 10:00
Kontakt:   Miloslav Tauchman
Telefon:  608 821 329

Začátek rezervace: 20. 05. 2024 20:00
Konec rezervace: 24. 05. 2024 20:00
Začátek tipování:  20. 05. 2024 20:00
Konec hlasování: 24. 05. 2024 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bechov-13968.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC16,0716,2016,202023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Frýdštejn JN16,4416,0416,442023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Obrubce MB16,6416,6316,642021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Dubenec TU16,5816,7616,762022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Dneboh MB16,2216,7816,782021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Březová LI16,5016,8016,802022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dobšín Kamenice MB16,8416,3016,842022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Březová LI16,8516,7616,852021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Březová LI16,6316,9316,932023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Obrubce MB16,1016,9516,952023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Renmotor Jinolice JC16,2016,9816,982022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dneboh MB17,0316,9017,032022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Tatobity SM16,4517,1417,142021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Rašín JC17,1616,9517,162023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Olešnice SM16,8217,1717,172021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Frýdštejn JN17,1716,6717,172021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Dubenec TU16,9017,2017,202021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Sychrov MB17,2616,7417,262021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Sychrov MB17,3217,3117,322023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Dobšín Kamenice MB17,3416,7217,342021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Jirkov AJN17,3617,2217,362022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Karlinky LI17,5117,3417,512021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Bašnice JC16,5617,5317,532021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Jílové u Držkova JN17,5917,5517,592023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Dneboh MB17,6016,5817,602023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Jirkov AJN17,6017,3417,602021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Dobšín Kamenice MB16,9517,6017,602023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Obrubce MB17,6217,0017,622022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Krásná Ves MB17,3317,7217,722023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Košťálov SM17,8417,8217,842022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Brada - Rybníček JC17,4817,8617,862023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Břehy MB17,8817,7517,882021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Tatobity SM17,6717,8917,892023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Jirkov AJN17,6017,8917,892023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Pěnčín JN17,8617,9417,942023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Horní Měcholupy AB17,3217,9817,982023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Košťálov SM17,8317,9817,982023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Třebnouševes JC17,0118,1018,102023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Karlinky LI18,1318,0018,132023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Brada - Rybníček JC17,9418,2318,232021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Horní Měcholupy AB17,6518,2418,242021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Krásná Ves MB18,3517,9218,352022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Břehy MB18,4918,3718,492023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Bystřice JC18,6418,2018,642022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Jirkov BJN18,3018,6918,692023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Jílové u Držkova JN18,7718,5218,772021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Brada - Rybníček JC18,9018,3318,902022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Doubrava MB19,0119,3519,352023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Jirkov BJN19,7818,1119,782021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Žehrov MB19,8319,1019,832022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Bechov MB18,9820,3320,332022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Jirkov BJN20,8319,7220,832022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Karlinky LI20,9021,5321,532022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Krásná Ves MB21,5821,1221,582021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Desná III JN24,0923,6324,092021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Ploukonice SM27,1826,0427,182021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Břehy MB27,8629,1129,112022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Žehrov MB30,4330,6330,632021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Karlinky BLI42,5328,3742,532021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Bechov MBNP18,13NP2023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Košťálov SMNPNPNP2021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Velké Hamry JN17,52NPNP2022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Olešnice SM17,06NPNP2023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Sychrov MBNP16,53NP2022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Radimovice LINPNPNP2023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Ploukonice SM20,7822,18NP2023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Tatobity SMNPNPNP2022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Olešnice SMNPNPNP2022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Frýdštejn JNNPNPNP2022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Třebnouševes JCNPNPNP2022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Bechov MBNPNPNP2021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Dubenec TU16,60NPNP2023/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Pěnčín JNNPNPNP2022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Jílové u Držkova JNDSQDSQDSQ2022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/08/11 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2019/05/25 Bechov, hasičské hřiště, Pohár Formanka, 3B - nástřikové terče
BP
2019/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2020/08/01 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2021/07/24 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2021/08/07 Bechov, Pohár Formanka
JL
2022/05/14 Bechov, Pohár Formanka
JL
2022/05/15 Bechov, sportovní areál, Pohár Formanka
BP
2022/08/06 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2023/05/27 Bechov, Pohár Formanka
JL
2023/05/28 Bechov, Pohár Formanka
BP
2023/08/05 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2024/05/25 Bechov, Pohár Formanka
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2024/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2024/05/25 Bechov, Pohár Formanka
JL
2024/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2024/06/08 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2024/06/29 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2024/07/05 Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého
JL
2024/07/06 Dubenec, JL Dubenec
JL
2024/08/10 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
2024/08/11 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2024/08/31 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2024/09/07 Tanvald, O pohár starosty města Tanvaldu
JL
2024/09/14 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2024/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
Kdy Kde Liga