Benešov u Semil 2021 - Benešovský pohár

Liga: JL
Místo: Benešov u Semil
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 25. 09. 2021 10:00
Kontakt:   Filip Holan
Telefon:  774 092 929

Začátek rezervace: 20. 09. 2021 20:00
Konec rezervace: 24. 09. 2021 20:00
Začátek tipování:  20. 09. 2021 20:00
Konec hlasování: 24. 09. 2021 00:00
Zadal: Veronika Slavíková

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-benesov-u-semil-11656.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Benešov u Semil SMBlanka Kuntošová
23Brada - Rybníček JCBlanka Kuntošová
34Obrubce MBPepa Adam
45Jirkov AJNBlanka Kuntošová
56Bechov MBBlanka Kuntošová
67Krásná Ves MBBlanka Kuntošová
78Dubenec TUBlanka Kuntošová
89Desná III JNBlanka Kuntošová
910Renmotor Jinolice JCBlanka Kuntošová
1011Tatobity SMBlanka Kuntošová
1112Karlinky LIBlanka Kuntošová
1213Sychrov MBBlanka Kuntošová
1314Jirkov BJNBlanka Kuntošová
1415Kamenice Dobšín MBBlanka Kuntošová
1516Horní Měcholupy ABBlanka Kuntošová
1617Olešnice SMBlanka Kuntošová
1718Frýdštejn JNBlanka Kuntošová
1819Jílové u Držkova JNBlanka Kuntošová
1920Břehy MBBlanka Kuntošová
2021Košťálov SMBlanka Kuntošová
2122Žehrov MBMatěj Hajlich
2223Bystřice JCJan Košťák
2324Dneboh MBOndřej Jirčák
2425Březová LIJakub Švarc
2526Třebnouševes JCMatěj Krátký
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pěnčín JNPetra
22Břehy MBBlanka Kuntošová
33Benešov u Semil SMVeronika Slavíková
44Krásná Ves MBMarkéta Medviďová
55Kosmonosy MBBlanka Kuntošová
66Katusice MBBlanka Kuntošová
77Sychrov MBBlanka Kuntošová
88Bechov MBBlanka Kuntošová
99Bratříkov JNBlanka Kuntošová
1010Košťálov SMBlanka Kuntošová
1111Olešnice SMBlanka Kuntošová
1212Ploukonice SMBlanka Kuntošová
1313Jeřmanice LIKristýna Matějková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/09/23 Benešov u Semil, SM, O pohár SDH Benešov u Semil
JL
2008/06/01 Benešov u Semil, SM, O pohár SDH Benešov u Semil
JL
2010/05/30 Benešov u Semil , -, O POHÁR SDH BENEŠOV U SEMIL
JL
2013/08/18 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2013/09/29 Benešov, sportovní areál, Benešovský pohár
JL
2014/08/24 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2014/09/28 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2015/08/23 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2015/09/27 Benešov U semil, Benešovský pohár
JL
2016/08/21 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2016/09/24 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2017/09/23 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2018/09/22 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2020/09/26 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2021/07/11 Benešov u Semil - Zrušeno !!!, Benešovský pohár
EXČR
2021/09/25 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2022/09/24 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2023/09/23 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2023/05/13 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2023/05/21 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2023/05/27 Bechov, Pohár Formanka
JL
2023/05/28 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2023/06/10 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2023/07/01 Dubenec, JL Dubenec
JL
2023/07/08 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2023/08/12 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
2023/08/19 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2023/08/26 Pěnčín, Pěnčínský pohár
JL
2023/09/09 Tanvald, O pohár starosty města Tanvaldu
JL
2023/09/10 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2023/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2023/09/23 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
Kdy Kde Liga