Benešov u Semil 2024 - Benešovský pohár

Liga: JL
Místo: Benešov u Semil
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 21. 09. 2024 10:00
Kontakt:   Filip Holan
Telefon:  774 092 929

Začátek rezervace: 16. 09. 2024 20:00
Konec rezervace: 20. 09. 2024 20:00
Začátek tipování:  16. 09. 2024 20:00
Konec hlasování: 20. 09. 2024 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

areál Podolí


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-benesov-u-semil-13979.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jablonec nad Jizerou SM16,1916,2216,222016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Renmotor Jinolice JC16,1416,2316,232016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bašnice JC15,6316,3816,382016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Frýdštejn JN16,4016,3616,402021/09/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Renmotor Jinolice JC16,5116,1316,512014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,5216,2416,522016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Bašnice JC16,5716,5316,572014/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,6116,0316,612014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Kosmonosy MB16,3216,6316,632019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Renmotor Jinolice JC16,6316,6416,642021/09/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Chrášťany LT16,1116,6616,662016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Stará Říše JI16,5516,7316,732016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Dobšín Kamenice MB16,7316,5216,732023/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Oponešice TR16,7716,3016,772016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Obrubce MB16,8016,5916,802019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Jankov BN16,8116,6416,812013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Renmotor Jinolice JC16,2116,8116,812023/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Stará Říše JI16,8116,1816,812015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Kosmonosy MB16,8116,8316,832014/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Letohrad - Kunčice CUO16,5716,8716,872014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Renmotor Jinolice JC16,8916,5216,892016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Starý Lískovec Sport BM16,7516,8916,892013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Renmotor Jinolice JC16,9116,5916,912022/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Dubenec TU16,6116,9316,932023/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Letohrad - Kunčice CUO16,8916,9416,942015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Plumlov PV16,9516,1416,952014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Letohrad - Kunčice BUO16,5016,9616,962013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Libuň JC--16,972013/09/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Jirkov JN16,8816,9816,982019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Trnava TR16,4316,9816,982014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Lhotky Sport ZR16,9916,7516,992014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Trnava TR16,6716,9916,992013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Renmotor Jinolice JC16,6617,0017,002013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Dubenec TU16,8317,0017,002021/09/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Starý Lískovec Sport BM16,9717,0117,012014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Trnava TR16,8617,0117,012016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Velké Hoštice OP16,6117,0417,042016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Horní Poříčí BK16,7517,0417,042013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Olešná HB17,0416,7617,042016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Obrubce MB16,7217,0817,082018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Tatobity SM17,0816,4917,082019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Bezděkov pod Třemšínem PB17,0816,5717,082015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Tatobity SM16,6717,0817,082022/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Žernovník BK17,0017,0917,092013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Dneboh MB16,9817,1017,102023/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Velké Hoštice OP16,2817,1017,102013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Obrubce MB17,0917,1017,102023/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Bašnice JC16,6317,1017,102015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Kosmonosy MB17,1116,2517,112018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Žernovník BK16,8817,1517,152015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Lhotky Sport ZR17,1616,9117,162016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Renmotor Jinolice JC--17,162013/09/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Renmotor Jinolice JC16,9617,1617,162020/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Jílové u Držkova JN17,1217,1617,162018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Pšánky HK16,5717,1717,172016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Dneboh MB17,1217,1917,192016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Tatobity SM16,8317,1917,192017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Frýdštejn JN17,1917,0617,192022/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Chrášťany LT17,1617,2317,232015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Dneboh MB17,2316,4317,232021/09/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Obrubce MB17,2416,9217,242016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Kosmonosy MB17,2516,2117,252016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Zlatá Olešnice JN17,2517,1617,252017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Bašnice JC17,2617,2217,262013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Sychrov MB16,7817,2617,262019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Starý Lískovec Sport BM16,5817,2717,272016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Tatobity SM17,2716,8217,272014/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Malá Skála JN16,8517,2817,282018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Bohdalín PE17,2917,2917,292015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Jankov BN16,7417,3217,322015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Dubenec TU17,0617,3217,322019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Pasohlávky BO16,4517,3417,342013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Olšovec PR16,5317,3717,372013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Libuň JC16,8417,3717,372013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Chrášťany LT17,3816,7317,382014/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Tatobity SM--17,382013/09/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Obrubce MB16,5817,4017,402016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Chotěmice TA17,4117,0717,412015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Myštěves HK16,4117,4117,412017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Libuň JC17,1217,4217,422014/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Bohdalín PE16,9617,4317,432014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Myštěves HK16,7817,4417,442015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Starý Lískovec Sport BM17,2417,4517,452015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Brada - Rybníček JC17,4517,1617,452022/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Dubenec TU16,8317,4717,472022/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Krásná Ves MB17,1017,4817,482023/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Zlatá Olešnice JN17,4817,1517,482016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Třebnouševes JC17,2517,4917,492022/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Tuř JC17,4317,5017,502013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Plumlov PV17,5116,8317,512015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Rohovládová Bělá PA16,6917,5317,532016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Bašnice JC--17,532013/09/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Renmotor Jinolice JC16,7717,5317,532014/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Prchalov NJ16,9717,5417,542016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Renmotor Jinolice JC17,5416,4517,542017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Zlatá Olešnice JN17,5617,4517,562020/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Dubenec TU17,1717,6017,602020/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Pšánky BHK17,6017,5617,602014/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Stará Říše JI16,3717,6017,602013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Lestkov SM17,4217,6017,602013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/09/23 Benešov u Semil, SM, O pohár SDH Benešov u Semil
JL
2008/06/01 Benešov u Semil, SM, O pohár SDH Benešov u Semil
JL
2010/05/30 Benešov u Semil , -, O POHÁR SDH BENEŠOV U SEMIL
JL
2013/08/18 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2013/09/29 Benešov, sportovní areál, Benešovský pohár
JL
2014/08/24 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2014/09/28 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2015/08/23 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2015/09/27 Benešov U semil, Benešovský pohár
JL
2016/08/21 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2016/09/24 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2017/09/23 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2018/09/22 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2020/09/26 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2021/07/11 Benešov u Semil - Zrušeno !!!, Benešovský pohár
EXČR
2021/09/25 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2022/09/24 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2023/09/23 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2024/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2024/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2024/05/25 Bechov, Pohár Formanka
JL
2024/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2024/06/08 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2024/06/29 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2024/07/05 Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého
JL
2024/07/06 Dubenec, JL Dubenec
JL
2024/08/10 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
2024/08/11 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2024/08/31 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2024/09/07 Tanvald, O pohár starosty města Tanvaldu
JL
2024/09/14 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2024/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
Kdy Kde Liga