Benešov u Semil 2013 - O pohár SDH Benešov

Liga: EXČR
Místo: Benešov u Semil
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 18. 08. 2013 09:00
Kontakt:   Zdeněk Menšík
Telefon:  737169988

Začátek rezervace: 01. 07. 2013 20:00
Konec rezervace: 18. 08. 2013 09:00
Začátek tipování:  01. 07. 2013 20:00
Konec hlasování: 18. 08. 2013 00:00
Zadal: Michaela

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://sdhbenesovusemil.estranky.cz

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-benesov-u-semil-2013-08-18-3254.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Benešov u Semil SMMichaela
22Podůlší BéčkoJCJan Strnad
33Nevcehle JIHonza Adamec
44Trnava TRHonza Adamec
55Lipová PVHonza Adamec
66Starý Lískovec Sport BMHonza Adamec
77Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
88Stará Říše JIHonza Adamec
99Tatobity MužiSMJosef Židů
1010Olšovec PRHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Libuň JCHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice UOHonza Adamec
1414Pasohlávky BOHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Velké Hoštice OPHonza Adamec
1717Tuř SDH Tuř- mužiJCMiroslav Řehák
1818Špičky PRHonza Adamec
1919Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
2020Jirkov MužiJNKarel Bukvic
2121Žernovník BKHonza Adamec
2222Velichovky NAHonza Adamec
2323Horní Poříčí BKHonza Adamec
2424Lavičky ZRHonza Adamec
2525Sychotín BKHonza Adamec
2626Pšánky HKVáclav Zubr
2727Chrášťany LTHonza Adamec
2828Jílové u Držkova JNHonza Adamec
2929Jablonec nad Jizerou SMLukáš Němec
3030Kosmonosy MBJan Klimo
3131Lestkov SMJaroslav Kudrnáč
3232Horní Radechová ,,B"NAPavel Ďuriš
3333Podůlší Podůlší AJCMiloslav Šádek
3434Jeřmanice LIJan Kühnel
3535Veselá SMJaroslav Novotný
3636Malá Skála MužiJNRadek Havelka
3737Hradčany MužiLITomáš Marvan
3838Jankov BNPavel Hrubý
3939Horní Měcholupy ABTomáš Hradecký
4040Sedlejovice LIMatěj Drešer
4141Chářovice BNMilan Pádivý
4242Košťálov SMTomáš Tulach
4343Jeníkovice HKLucie Samková
4444Slavětín LNDaniel Peterka
4545Bašnice JCAleš Čížek
4646Dobšín SDH Dobšín-KameniceMBVáclav Repš
4747Jablonec nad Jizerou mužiSMJoska Mládek
4848Roprachtice sdhRoprachticeSMJiří Hloušek
4949Bozkov Bozkov A mužiSMJan Berka
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Benešov u Semil SMMichaela
22Chrášťany LTHonza Adamec
33Radíkov PRHonza Adamec
44Vitiněves JCHonza Adamec
55Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
66Sychotín BKHonza Adamec
77Sychrov MBMichaela
88Libuň ženyJCVojtěch Kratochvíl
99Petrůvky TRRenáta Pavlusiková
1010Jablonec nad Jizerou SMLukáš Němec
1111Krásná Ves ženyMBVeronika Kneblová
1212Jeřmanice LIJan Kühnel
1313Jeníkovice ženyHKLucie Samková
1414Dvorce TAAdéla Brožková
1515Bozkov Bozkov A ženySMJan Berka
1616Malá Skála Malá Skála ÁčkoJNMonika Klápšťovà
1717Malá Skála Malá Skála BéčkoJNMonika Klápšťovà


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jablonec nad Jizerou SM16,1916,2216,222016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Renmotor Jinolice JC16,1416,2316,232016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bašnice JC15,6316,3816,382016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Renmotor Jinolice JC16,5116,1316,512014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,5216,2416,522016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Bašnice JC16,5716,5316,572014/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,6116,0316,612014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Kosmonosy MB16,3216,6316,632019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Chrášťany LT16,1116,6616,662016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Stará Říše JI16,5516,7316,732016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Oponešice TR16,7716,3016,772016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Obrubce MB16,8016,5916,802019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Jankov BN16,8116,6416,812013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Stará Říše JI16,8116,1816,812015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Kosmonosy MB16,8116,8316,832014/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Letohrad - Kunčice CUO16,5716,8716,872014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Starý Lískovec Sport BM16,7516,8916,892013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Renmotor Jinolice JC16,8916,5216,892016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Letohrad - Kunčice CUO16,8916,9416,942015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Plumlov PV16,9516,1416,952014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Letohrad - Kunčice BUO16,5016,9616,962013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Libuň JC--16,972013/09/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Jirkov JN16,8816,9816,982019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Trnava TR16,4316,9816,982014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Lhotky Sport ZR16,9916,7516,992014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Trnava TR16,6716,9916,992013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Renmotor Jinolice JC16,6617,0017,002013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Trnava TR16,8617,0117,012016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Starý Lískovec Sport BM16,9717,0117,012014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Velké Hoštice OP16,6117,0417,042016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Horní Poříčí BK16,7517,0417,042013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Olešná HB17,0416,7617,042016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Bezděkov pod Třemšínem PB17,0816,5717,082015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Obrubce MB16,7217,0817,082018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Tatobity SM17,0816,4917,082019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Žernovník BK17,0017,0917,092013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Velké Hoštice OP16,2817,1017,102013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Bašnice JC16,6317,1017,102015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Kosmonosy MB17,1116,2517,112018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Žernovník BK16,8817,1517,152015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Lhotky Sport ZR17,1616,9117,162016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Renmotor Jinolice JC--17,162013/09/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Jílové u Držkova JN17,1217,1617,162018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Pšánky HK16,5717,1717,172016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Dneboh MB17,1217,1917,192016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Tatobity SM16,8317,1917,192017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Chrášťany LT17,1617,2317,232015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Obrubce MB17,2416,9217,242016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Zlatá Olešnice JN17,2517,1617,252017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Kosmonosy MB17,2516,2117,252016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Sychrov MB16,7817,2617,262019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Bašnice JC17,2617,2217,262013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Starý Lískovec Sport BM16,5817,2717,272016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Tatobity SM17,2716,8217,272014/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Malá Skála JN16,8517,2817,282018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Bohdalín PE17,2917,2917,292015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Dubenec TU17,0617,3217,322019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Jankov BN16,7417,3217,322015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Pasohlávky BO16,4517,3417,342013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Libuň JC16,8417,3717,372013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Olšovec PR16,5317,3717,372013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Tatobity SM--17,382013/09/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Chrášťany LT17,3816,7317,382014/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Obrubce MB16,5817,4017,402016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Chotěmice TA17,4117,0717,412015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Myštěves HK16,4117,4117,412017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Libuň JC17,1217,4217,422014/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Bohdalín PE16,9617,4317,432014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Myštěves HK16,7817,4417,442015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Starý Lískovec Sport BM17,2417,4517,452015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Zlatá Olešnice JN17,4817,1517,482016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Tuř JC17,4317,5017,502013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Plumlov PV17,5116,8317,512015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Rohovládová Bělá PA16,6917,5317,532016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Bašnice JC--17,532013/09/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Renmotor Jinolice JC16,7717,5317,532014/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Prchalov NJ16,9717,5417,542016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Renmotor Jinolice JC17,5416,4517,542017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Pšánky BHK17,6017,5617,602014/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Stará Říše JI16,3717,6017,602013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Lestkov SM17,4217,6017,602013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Tuř JC16,1817,6117,612014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Jimlín LN17,3617,6117,612016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Lavičky ZR16,7917,6117,612014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Dneboh MB17,6217,1417,622019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Špičky PR17,6717,0317,672013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Bohdalín PE17,6917,0617,692016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Tuř JC17,5317,6917,692015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Kosmonosy MB--17,702013/09/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Slapy TA17,7117,3817,712015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Oponešice TR17,3817,7517,752015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Lestkov SM--17,752013/09/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Jirkov JN17,7817,5417,782018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Prchalov NJ17,7916,5617,792015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Dvorce TA17,8217,4217,822016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Jirkov JN17,4717,8517,852017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Chrášťany LT17,3617,8517,852016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Žebnice PS17,8617,5717,862014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Košťálov SM16,9517,8717,872019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Frýdštejn JN17,4917,8917,892019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/09/23 Benešov u Semil, SM, O pohár SDH Benešov u Semil
JL
2008/06/01 Benešov u Semil, SM, O pohár SDH Benešov u Semil
JL
2010/05/30 Benešov u Semil , -, O POHÁR SDH BENEŠOV U SEMIL
JL
2013/08/18 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2013/09/29 Benešov, sportovní areál, Benešovský pohár
JL
2014/08/24 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2014/09/28 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2015/08/23 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2015/09/27 Benešov U semil, Benešovský pohár
JL
2016/08/21 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2016/09/24 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2017/09/23 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2018/09/22 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/06/13 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/14 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/27 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/28 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2020/07/05 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/15 Prchalov, areál hřiště, O pohár
EXČR
2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/22 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2020/08/23 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga