Benešov u Semil 2013 - O pohár SDH Benešov

Liga: EXČR
Místo: Benešov u Semil
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 18. 08. 2013 09:00
Kontakt:   Zdeněk Menšík
Telefon:  737169988

Začátek rezervace: 01. 07. 2013 20:00
Konec rezervace: 18. 08. 2013 09:00
Začátek tipování:  01. 07. 2013 20:00
Konec hlasování: 18. 08. 2013 00:00
Zadal: Michaela

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://sdhbenesovusemil.estranky.cz

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-benesov-u-semil-2013-08-18-3254.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Benešov u Semil SMMichaela
22Podůlší BéčkoJCJan Strnad
33Nevcehle JIHonza Adamec
44Trnava TRHonza Adamec
55Lipová PVHonza Adamec
66Starý Lískovec Sport BMHonza Adamec
77Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
88Stará Říše JIHonza Adamec
99Tatobity MužiSMJosef Židů
1010Olšovec PRHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Libuň JCHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice UOHonza Adamec
1414Pasohlávky BVHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Velké Hoštice OPHonza Adamec
1717Tuř SDH Tuř- mužiJCMiroslav Řehák
1818Špičky PRHonza Adamec
1919Jinolice JCHonza Adamec
2020Jirkov MužiJNKarel Bukvic
2121Žernovník BKHonza Adamec
2222Velichovky NAHonza Adamec
2323Horní Poříčí BKHonza Adamec
2424Lavičky ZRHonza Adamec
2525Sychotín BKHonza Adamec
2626Pšánky HKVáclav Zubr
2727Chrášťany LTHonza Adamec
2828Jílové u Držkova JNHonza Adamec
2929Jablonec nad Jizerou SMLukáš Němec
3030Kosmonosy MBJan Klimo
3131Lestkov SMJaroslav Kudrnáč
3232Horní Radechová ,,B"NAPavel Ďuriš
3333Podůlší Podůlší AJCMiloslav Šádek
3434Jeřmanice LIJan Kühnel
3535Veselá SMJaroslav Novotný
3636Malá Skála MužiJNRadek Havelka
3737Hradčany MužiLITomáš Marvan
3838Jankov BNPavel Hrubý
3939Horní Měcholupy ABTomáš Hradecký
4040Sedlejovice LIMatěj Drešer
4141Chářovice BNMilan Pádivý
4242Košťálov SMTomáš Tulach
4343Jeníkovice HKLucie Samková
4444Slavětín LNDaniel Peterka
4545Bašnice JCAleš Čížek
4646Dobšín SDH Dobšín-KameniceMBVáclav Repš
4747Jablonec nad Jizerou mužiSMJoska Mládek
4848Roprachtice sdhRoprachticeSMJiří Hloušek
4949Bozkov Bozkov A mužiSMJan Berka
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Benešov u Semil SMMichaela
22Chrášťany LTHonza Adamec
33Radíkov PRHonza Adamec
44Vitiněves JCHonza Adamec
55Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
66Sychotín BKHonza Adamec
77Sychrov MBMichaela
88Libuň ženyJCVojtěch Kratochvíl
99Petrůvky TRRenáta Pavlusiková
1010Jablonec nad Jizerou SMLukáš Němec
1111Krásná Ves ženyMBVeronika Kneblová
1212Jeřmanice LIJan Kühnel
1313Jeníkovice ženyHKLucie Samková
1414Dvorce TAAdéla Brožková
1515Bozkov Bozkov A ženySMJan Berka
1616Malá Skála Malá Skála ÁčkoJNMonika Klápšťovà
1717Malá Skála Malá Skála BéčkoJNMonika Klápšťovà


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jablonec nad Jizerou SM16,1916,2216,222016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Jinolice RenmotorJC16,1416,2316,232016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bašnice JC15,6316,3816,382016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Jinolice RenmotorJC16,5116,1316,512014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,5216,2416,522016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Bašnice JC16,5716,5316,572014/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,6116,0316,612014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Chrášťany LT16,1116,6616,662016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Stará Říše JI16,5516,7316,732016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Oponešice TR16,7716,3016,772016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Stará Říše JI16,8116,1816,812015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Jankov BN16,8116,6416,812013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Kosmonosy MB16,8116,8316,832014/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Letohrad - Kunčice CUO16,5716,8716,872014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Jinolice RenmotorJC16,8916,5216,892016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Starý Lískovec Sport BM16,7516,8916,892013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Letohrad - Kunčice CUO16,8916,9416,942015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Plumlov PV16,9516,1416,952014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Letohrad - Kunčice BUO16,5016,9616,962013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Libuň JC--16,972013/09/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Trnava TR16,4316,9816,982014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Lhotky Sport ZR16,9916,7516,992014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Trnava TR16,6716,9916,992013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Jinolice JC16,6617,0017,002013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Trnava TR16,8617,0117,012016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Starý Lískovec Sport BM16,9717,0117,012014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Olešná HB17,0416,7617,042016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Velké Hoštice OP16,6117,0417,042016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Horní Poříčí BK16,7517,0417,042013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Obrubce MB16,7217,0817,082018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Bezděkov pod Třemšínem PB17,0816,5717,082015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Žernovník BK17,0017,0917,092013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Bašnice JC16,6317,1017,102015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Velké Hoštice OP16,2817,1017,102013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Kosmonosy MB17,1116,2517,112018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Žernovník BK16,8817,1517,152015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Jinolice RenmotorJC--17,162013/09/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Jílové u Držkova JN17,1217,1617,162018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Lhotky Sport ZR17,1616,9117,162016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Pšánky HK16,5717,1717,172016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Tatobity SM16,8317,1917,192017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Dneboh MB17,1217,1917,192016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Chrášťany LT17,1617,2317,232015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Obrubce MB17,2416,9217,242016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Kosmonosy MB17,2516,2117,252016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Zlatá Olešnice JN17,2517,1617,252017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Bašnice JC17,2617,2217,262013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Starý Lískovec Sport BM16,5817,2717,272016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Tatobity SM17,2716,8217,272014/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Malá Skála JN16,8517,2817,282018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Bohdalín PE17,2917,2917,292015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Jankov BN16,7417,3217,322015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Pasohlávky BV16,4517,3417,342013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Libuň JC16,8417,3717,372013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Olšovec PR16,5317,3717,372013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Tatobity SM--17,382013/09/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Chrášťany LT17,3816,7317,382014/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Obrubce MB16,5817,4017,402016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Myštěves HK16,4117,4117,412017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Chotěmice TA17,4117,0717,412015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Libuň JC17,1217,4217,422014/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Bohdalín PE16,9617,4317,432014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Myštěves HK16,7817,4417,442015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Starý Lískovec Sport BM17,2417,4517,452015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Zlatá Olešnice JN17,4817,1517,482016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Tuř JC17,4317,5017,502013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Plumlov PV17,5116,8317,512015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Bašnice JC--17,532013/09/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Jinolice RenmotorJC16,7717,5317,532014/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Rohovládová Bělá PA16,6917,5317,532016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Prchalov NJ16,9717,5417,542016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Jinolice RenmotorJC17,5416,4517,542017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Stará Říše JI16,3717,6017,602013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Lestkov SM17,4217,6017,602013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Pšánky BHK17,6017,5617,602014/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Tuř JC16,1817,6117,612014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Jimlín LN17,3617,6117,612016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Lavičky ZR16,7917,6117,612014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Špičky PR17,6717,0317,672013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Tuř JC17,5317,6917,692015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Bohdalín PE17,6917,0617,692016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Kosmonosy MB--17,702013/09/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Slapy TA17,7117,3817,712015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Oponešice TR17,3817,7517,752015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Lestkov SM--17,752013/09/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Jirkov JN17,7817,5417,782018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Prchalov NJ17,7916,5617,792015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Dvorce TA17,8217,4217,822016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Chrášťany LT17,3617,8517,852016/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Jirkov JN17,4717,8517,852017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Žebnice PS17,8617,5717,862014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Slavětín LN17,6717,8917,892014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Lavičky ZR17,9016,9317,902015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Jirkov JN--17,922013/09/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Myštěves HK17,4417,9317,932014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Petrovice TR17,9417,7817,942015/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Chrášťany LT17,5217,9417,942014/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Jablonec nad Jizerou SM--18,002013/09/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Dneboh MB17,3718,0218,022017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Horní Radechová NA18,0417,6918,042013/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/09/23 Benešov u Semil, SM, O pohár SDH Benešov u Semil
JL
2008/06/01 Benešov u Semil, SM, O pohár SDH Benešov u Semil
JL
2010/05/30 Benešov u Semil , -, O POHÁR SDH BENEŠOV U SEMIL
JL
2013/08/18 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2013/09/29 Benešov, sportovní areál, Benešovský pohár
JL
2014/08/24 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2014/09/28 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2015/08/23 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2015/09/27 Benešov U semil, Benešovský pohár
JL
2016/08/21 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2016/09/24 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2017/09/23 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2018/09/22 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
Kdy Kde Liga