Benešov u Semil 2014 - O pohár SDH Benešov

Liga: EXČR
Místo: Benešov u Semil
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 24. 08. 2014 09:30
Kontakt:   Zdeněk Menšík
Telefon:  737169988

Začátek rezervace: 10. 08. 2014 20:00
Konec rezervace: 24. 08. 2014 09:30
Začátek tipování:  10. 08. 2014 20:00
Konec hlasování: 24. 08. 2014 00:00
Zadal: Michaela

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://sdhbenesovusemil.estranky.cz

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-benesov-u-semil-2014-08-24-4428.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Benešov u Semil SMMichaela
22Jeřmanice LIJan Sajewicz
33Jílové u Držkova JNPavel Štěpán
44Podůlší BJCJan Strnad
55Starý Lískovec Sport SportBMHonza Adamec
66Hrobice PAOndra Kolibík
77Slavětín LNDaniel Peterka
88Tatobity SMJosef Židů
99Čeperka NPALeoš Kříž
1010Petrovice TRHonza Adamec
1111Libuň JCHonza Adamec
1212Letohrad - Kunčice BUOHonza Adamec
1313Trnava TRHonza Adamec
1414Plumlov PVHonza Adamec
1515Dobšín KameniceMBJan Klimo
1616Letohrad - Kunčice CUOMartin Valda
1717Bozkov SMkarel Čermák
1818Renmotor Jinolice RenmotorJCHonza Adamec
1919Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2020Žernovník BKHonza Adamec
2121Chrášťany LTMiloš Zeman
2222Sychotín BKHonza Adamec
2323Lavičky ZRHonza Adamec
2424Jirkov JNKarel Bukvic
2525Velký Třebešov NAHonza Adamec
2626Pšánky HKnepřihlášen
2727Tuř JCOndřej Bajer
2828Lestkov SMJaroslav Kudrnáč
2929Myštěves HKJaromír Rosůlek
3030Trnov RKnepřihlášen
3131Dvorce TAAdéla Brožková
3232Chotěmice TAAdéla Brožková
3333Bohdalín PELukáš Přibyl
3434Košťálov SMTomáš Tulach
3535Malá Skála JNRadek Havelka
3636Jeřmanice LIJan Sajewicz
3737Žebnice PSMichal Bulín
3838Jablonec nad Jizerou SMLukáš Němec
3939Stará Říše JInepřihlášen
4040Lhotky Sport ZRnepřihlášen
4141Slepotice PAnepřihlášen
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nevcehle JILibor Mrozowski
22Chrášťany LTHonza Adamec
33Radíkov OLHonza Adamec
44Jablonec nad Jizerou SMKarolína Jonová
55Benešov u Semil SMMichaela
66Sychotín BKHonza Adamec
77Libuň JCVojtěch Kratochvíl
88Radimovice LIAnna
99Dvorce TAAdéla Brožková
1010Krásná Ves MBVeronika Kneblová
1111Vitiněves JCMartina Panožková
1212Malá Skála BéčkoJNGabriela Prokopová
1313Myštěves HKVeronika Borůvková
1414Letohrad - Kunčice UOTereza
1515Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
1616Bozkov SMJan Berka


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chrášťany LT16,1015,9416,102015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Košťálov SM16,1816,2816,282016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chrášťany LT16,2116,3316,332014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Radíkov PR16,1416,3816,382013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Radíkov OL16,3916,0716,392014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Chrášťany LT15,7216,4816,482013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Košťálov SM16,2216,5016,502019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Jablonec nad Jizerou SM1,6516,2416,502017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Sychotín BK16,4216,5416,542015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Vitiněves JC16,6216,1516,622013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Košťálov SM16,0216,6716,672018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Sychotín BK16,8416,3216,842013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Myštěves HK16,8416,7216,842014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Vitiněves JC16,8616,4116,862015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Radíkov PR16,9016,0016,902016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Libuň JC16,9616,6116,962016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Borovice MB17,0016,3417,002016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Katusice MB17,0116,6717,012018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Benešov u Semil SM17,0116,4817,012016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Libuň JC16,6617,0317,032015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Benešov u Semil SM17,1016,6917,102019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Nevcehle JI16,8417,1017,102014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Katusice MB16,6817,1117,112019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Louňovice pod Blaníkem BN16,6017,1317,132015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Dlouhá Ves RK17,0717,1517,152018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Libuň JC16,7217,1917,192018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Letohrad - Orlice UO17,2116,5817,212015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Benešov u Semil SM17,2216,7217,222014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Obrubce MB17,0517,2317,232016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Krásná Ves MB17,1217,2417,242016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Malá Skála BéčkoJN17,2817,1217,282016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Benešov u Semil SM16,5917,3117,312016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Benešov u Semil SM17,3217,1417,322017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Sychotín BK17,3317,0717,332014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Nevcehle JI17,0617,3317,332015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Veselá SM17,4516,9717,452019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Myštěves HK17,4516,4817,452016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Nevcehle JI17,3117,4517,452016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Louňovice pod Blaníkem BN17,4516,6717,452016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Sychrov AMB17,3717,4717,472019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Chrášťany LT17,5116,1017,512014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Libuň JC17,4617,6317,632014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Veselá SM17,3217,6317,632018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Benešov u Semil SM--17,652013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Benešov u Semil SM17,6616,8317,662015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Malá Skála JN17,0117,6717,672016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Jablonec nad Jizerou SM17,8917,2617,892014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Sychrov MB17,9117,2017,912016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Krásná Ves MB17,2517,9417,942016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Jeřmanice LI17,9517,7617,952018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Libuň JC--17,992013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Petrůvky TR16,0818,0218,022013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Sychrov MB18,0517,6918,052014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Krásná Ves MB18,0817,3918,082014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Bratříkov JN17,6818,1318,132016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Malá Skála BéčkoJN18,1517,4118,152018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Sychrov BMB18,1617,4618,162019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Myštěves HK--18,232013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Bratříkov JN18,2918,0518,292013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Libuň JC1,8318,1918,302017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Jablonec nad Jizerou SM17,1518,3118,312015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Kosmonosy MB17,5618,3418,342019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Letohrad - Orlice UO18,3518,3218,352016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Košťálov SM18,3718,2418,372016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Benešov u Semil SM18,3817,6118,382014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Malá Skála BJN18,4518,0818,452013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Bratříkov JN17,8918,4518,452017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Dvorce TA17,8518,4818,482014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Libuň JC18,3518,5118,512014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Krásná Ves MB18,5218,1818,522015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Vitiněves JC18,5917,8018,592016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Košťálov SM1,8616,7518,602017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Krásná Ves MB18,0418,6118,612014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Malá Skála BéčkoJN--18,662013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Libuň JC18,5118,6818,682013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Kosmonosy MB18,2318,7018,702018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Malá Skála BéčkoJN18,3718,7418,742014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Borovice MB18,9117,0018,912014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Bratříkov JN--18,922013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Malá Skála BéčkoJN18,9218,7718,922017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Huť JN18,9417,8018,942014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Huť JN18,7719,0419,042016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Bratříkov JN17,0419,1019,102019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Sychotín BBK19,1116,2419,112016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Malá Skála BJN17,1219,3119,312015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Bratříkov JN19,3118,0119,312018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Bratříkov JN18,8119,3619,362014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Borovice MB--19,372013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Malá Skála ÁčkoJN17,5119,4519,452014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Sychrov MB--19,482013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Krásná Ves MB19,5619,1519,562013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Zlatá Olešnice JN19,6419,6619,662018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Břehy MB--19,762013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Bratříkov JN19,0519,7819,782016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Touchovice LN19,8519,7519,852015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Sychrov BMB19,8717,8519,872018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Sychrov MB20,1719,1220,172013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Obrubce MB18,5820,1920,192016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Myštěves HK20,6820,1620,682014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Vitiněves JC20,6120,7120,712014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/09/23 Benešov u Semil, SM, O pohár SDH Benešov u Semil
JL
2008/06/01 Benešov u Semil, SM, O pohár SDH Benešov u Semil
JL
2010/05/30 Benešov u Semil , -, O POHÁR SDH BENEŠOV U SEMIL
JL
2013/08/18 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2013/09/29 Benešov, sportovní areál, Benešovský pohár
JL
2014/08/24 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2014/09/28 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2015/08/23 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2015/09/27 Benešov U semil, Benešovský pohár
JL
2016/08/21 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2016/09/24 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2017/09/23 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2018/09/22 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže