Benešov u Semil 2015 - O pohár SDH Benešov

Liga: EXČR
Místo: Benešov u Semil
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 23. 08. 2015 09:30
Kontakt:   Zdeněk Menšík
Telefon:  737169988

Začátek rezervace: 09. 08. 2015 20:00
Konec rezervace: 23. 08. 2015 09:30
Začátek tipování:  09. 08. 2015 20:00
Konec hlasování: 23. 08. 2015 00:00
Zadal: Michaela

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://sdhbenesovusemil.estranky.cz

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-benesov-u-semil-6122.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Benešov u Semil SMHonza Adamec
22Jílové u Držkova JNPetr Kopal
33Roprachtice SMTomáš Zelenka
44Slavětín LNDaniel Peterka
55Moravany PAHonza Louža
66Myštěves HKJaromír Rosůlek
77Prchalov NJHonza Adamec
88Hodějice VYLeoš Dofek
99Bohdalín PEHonza Adamec
1010Chrášťany LTHonza Adamec
1111Pasohlávky BVHonza Adamec
1212Starý Lískovec Sport  SportBMHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice  BUOHonza Adamec
1414Trnava TRHonza Adamec
1515Oponešice TRJosef Navrátil
1616Stará Říše JIHonza Adamec
1717Letohrad - Kunčice  CUOHonza Adamec
1818Velký Třebešov NAHonza Adamec
1919Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
2020Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2121Žernovník BKHonza Adamec
2222Lavičky ZRHonza Adamec
2323Bašnice JCHonza Adamec
2424Sychotín BKHonza Adamec
2525Tatobity SMHonza Adamec
2626Lhotky Sport ZRHonza Adamec
2727Jankov BNHonza Adamec
2828Libuň JCHonza Adamec
2929Obrubce MBPepa Adam
3030Chotěmice TAPatrik Baláž
3131Pšánky HKMichaela Malá
3232Tuř JCTomaš Vích
3333Malá Skála JNRadek Havelka
3434Petrovice TRPetr Večeřa
3535Jirkov JNPetr Kopal
3636Plumlov PVVašek Maderák
3737Hrobice PAjan pleskot
3838Dvorce TAPetr Kozel
3939Slapy TAVeronika Kozlová
4040Český Rudolec JHJiri Prazsky
4141Sychrov MBMichal Kuntoš
4242Zahorčice STJakub Přibyl
4343Červený Kostelec NATomáš Karásek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Benešov u Semil SMHonza Adamec
22Chrášťany LTHonza Adamec
33Sychotín BKHonza Adamec
44Nevcehle JIHonza Adamec
55Huť JNPetra Šteyrová
66Vitiněves JCHonza Adamec
77Libuň JCHonza Adamec
88Louňovice pod Blaníkem BNPetr Kirchner
99Jablonec nad Jizerou SMKarolína Jonová
1010Malá Skála BéčkoJNNikol Vavřichová
1111Nové Dvory KikinkyLTJirka Šimek
1212Letohrad - Orlice UOVeronika Borůvková
1313Dvorce TAVeronika Kozlová
1414Krásná Ves MBVeronika Kneblová
1515Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
1616Touchovice LNLucie Hajmová
1717Radimovice LIAleš Šrytr


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/09/23 Benešov u Semil, SM, O pohár SDH Benešov u Semil
JL
2008/06/01 Benešov u Semil, SM, O pohár SDH Benešov u Semil
JL
2010/05/30 Benešov u Semil , -, O POHÁR SDH BENEŠOV U SEMIL
JL
2013/08/18 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2013/09/29 Benešov, sportovní areál, Benešovský pohár
JL
2014/08/24 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2014/09/28 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2015/08/23 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2015/09/27 Benešov U semil, Benešovský pohár
JL
2016/08/21 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2016/09/24 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2017/09/23 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2018/09/22 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
Kdy Kde Liga