Benešov U semil 2015 - Benešovský pohár

Liga: JL
Místo: Benešov u Semil
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 27. 09. 2015 10:00
Kontakt:   Zdeněk Menšík
Telefon:  737169988

Začátek rezervace: 22. 09. 2015 20:00
Konec rezervace: 27. 09. 2015 00:00
Začátek tipování:  22. 09. 2015 20:00
Konec hlasování: 27. 09. 2015 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhbenesovusemil.estranky.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-benesov-u-semil-6459.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Benešov u Semil SMVeronika Slavíková
24Podůlší JCJan Strnad
35Kosmonosy MBJoska Mládek
46Krásná Ves MBJan Macoun
57Košťálov SMLenka Poloprutská
68Dneboh MBLukáš Danda
79Veselá MBOlda Česák
810Myštěves HKNikola Hanyšová
911Jinolice RenmotorJCHana Jarolímková
1012Kosmonosy MBJan Klimo
1113Sychrov MBMichal Kuntoš
1214Jirkov JNVladimír Novotný
1315Jílové u Držkova JNMichal Štěpán
1416Mříčná SMsdhmricna
1517Dobšín MBJan Klimo
1618Libuň JCJakub Tomeš
1719Pšánky HKJakub Doskočil
1820Jirkov BJNVladimír Novotný
1921Karlinky LIJan Kühnel
2030Tatobity Bity sportSMNikola Hanyšová
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vitiněves JCŠárka
22Benešov u Semil SMVeronika Slavíková
33Sychrov MBBarbora Křapková
44Huť JNPetra Šteyrová
55Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
66Košťálov SMLenka Poloprutská
77Krásná Ves MBVeronika Kneblová
88Malá Skála BéčkoJNPavlína Bártová
99Myštěves HKVeronika Borůvková
1010Radimovice LIAnna
1111Jablonec nad Jizerou SMKarolína Jonová
1212Libuň JCHana Jarolímková
1313Těpeře JNMatěj Masný
1414Malá Skála Malá Skála ÁčkoJNMonika Klápšťovà
1515Břehy MBHana Prokurátová
1616Borovice MBRadek Kuntoš


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/09/23 Benešov u Semil, SM, O pohár SDH Benešov u Semil
JL
2008/06/01 Benešov u Semil, SM, O pohár SDH Benešov u Semil
JL
2010/05/30 Benešov u Semil , -, O POHÁR SDH BENEŠOV U SEMIL
JL
2013/08/18 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2013/09/29 Benešov, sportovní areál, Benešovský pohár
JL
2014/08/24 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2014/09/28 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2015/08/23 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2015/09/27 Benešov U semil, Benešovský pohár
JL
2016/08/21 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2016/09/24 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2017/09/23 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2018/09/22 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/11 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2019/05/12 Velké Hamry, Hamrovský pohár
JL
2019/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2019/05/25 Mříčná, Mříčenský pohár
JL
2019/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2019/06/08 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2019/06/29 Dubenec, Dubenec
JL
2019/07/20 Borovice, Borovický pohár
JL
2019/08/17 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2019/08/18 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2019/09/14 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2019/09/22 Malá Skála, Malá Skála
JL
2019/11/08 Závěrečné vyhlášení, Závěrečné vyhlášení
JL
Kdy Kde Liga