Benešov u Semil 2018 - Benešovský pohár

Liga: JL
Místo: Benešov u Semil
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 22. 09. 2018 10:00
Kontakt:   Zdeněk Menšík
Telefon:  +420737 169 988

Začátek rezervace: 17. 09. 2018 20:00
Konec rezervace: 21. 09. 2018 20:00
Začátek tipování:  17. 09. 2018 20:00
Konec hlasování: 21. 09. 2018 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

e-mail.: mensik.z@seznam.cz


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-benesov-u-semil-9304.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Veselá MBOlda Česák
23Košťálov SMLenka Poloprutská
34Těpeře JNMAD Matthew
45Příchovice JNPetra Černá
56Břehy MBPetr Zavrtálek
67Velké Hamry JNMAD Matthew
78Dubenec TUMartínek z Dubence
89Tatobity SMmarek bárta
910Lučany nad Nisou JNJan Sajewicz
1011Jirkov JNVladimír Novotný
1112Sychrov MBBarbora Křapková
1213Krásná Ves MBJan Macoun
1314Roprachtice SMTomáš Zelenka
1415Kosmonosy MBJan Klimo
1516Dneboh MBLukáš Danda
1620Obrubce MBDavid Velát
1721Malá Skála JNRadek Havelka
1822Olešnice SMLukáš Marek
1923Jirkov BJNVladimír Novotný
2024Pšánky HKJakub Doskočil
2125Mříčná SMsdhmricna
2226Podůlší BéčkoJCLoumis
2327Jílové u Držkova JNLukáš
2429Dobšín MBFilip Hájek
2530Zlatá Olešnice JNMichal Čermák
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jeřmanice LIIveta
22Košťálov SMLenka Poloprutská
33Zlatá Olešnice JNPetra Černá
44Sychrov BMBBarbora Křapková
55Katusice MBDenisa Boháčková
66Kosmonosy MBJan Macoun
77Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
88Libuň JCMartínek z Dubence
99Dlouhá Ves RKPepa Malý
1010Sychrov AMBBarbora Křapková
1111Mříčná SMsdhmricna
1212Veselá SMEliška Novotná
1313Bratříkov JNZuzana Pfeiferová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chrášťany LT16,1015,9416,102015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Košťálov SM16,1816,2816,282016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chrášťany LT16,2116,3316,332014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Radíkov PR16,1416,3816,382013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Radíkov OL16,3916,0716,392014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Chrášťany LT15,7216,4816,482013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Košťálov SM16,2216,5016,502019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Jablonec nad Jizerou SM1,6516,2416,502017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Sychotín BK16,4216,5416,542015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Vitiněves JC16,6216,1516,622013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Košťálov SM16,0216,6716,672018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Sychotín BK16,8416,3216,842013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Myštěves HK16,8416,7216,842014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Vitiněves JC16,8616,4116,862015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Radíkov PR16,9016,0016,902016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Libuň JC16,9616,6116,962016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Borovice MB17,0016,3417,002016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Katusice MB17,0116,6717,012018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Benešov u Semil SM17,0116,4817,012016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Libuň JC16,6617,0317,032015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Benešov u Semil SM17,1016,6917,102019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Nevcehle JI16,8417,1017,102014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Katusice MB16,6817,1117,112019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Louňovice pod Blaníkem BN16,6017,1317,132015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Dlouhá Ves RK17,0717,1517,152018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Libuň JC16,7217,1917,192018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Letohrad - Orlice UO17,2116,5817,212015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Benešov u Semil SM17,2216,7217,222014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Obrubce MB17,0517,2317,232016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Krásná Ves MB17,1217,2417,242016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Malá Skála BéčkoJN17,2817,1217,282016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Benešov u Semil SM16,5917,3117,312016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Benešov u Semil SM17,3217,1417,322017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Nevcehle JI17,0617,3317,332015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Sychotín BK17,3317,0717,332014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Nevcehle JI17,3117,4517,452016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Louňovice pod Blaníkem BN17,4516,6717,452016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Veselá SM17,4516,9717,452019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Myštěves HK17,4516,4817,452016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Sychrov AMB17,3717,4717,472019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Chrášťany LT17,5116,1017,512014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Libuň JC17,4617,6317,632014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Veselá SM17,3217,6317,632018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Benešov u Semil SM--17,652013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Benešov u Semil SM17,6616,8317,662015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Malá Skála JN17,0117,6717,672016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Jablonec nad Jizerou SM17,8917,2617,892014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Sychrov MB17,9117,2017,912016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Krásná Ves MB17,2517,9417,942016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Jeřmanice LI17,9517,7617,952018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Libuň JC--17,992013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Petrůvky TR16,0818,0218,022013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Sychrov MB18,0517,6918,052014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Krásná Ves MB18,0817,3918,082014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Bratříkov JN17,6818,1318,132016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Malá Skála BéčkoJN18,1517,4118,152018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Sychrov BMB18,1617,4618,162019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Myštěves HK--18,232013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Bratříkov JN18,2918,0518,292013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Libuň JC1,8318,1918,302017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Jablonec nad Jizerou SM17,1518,3118,312015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Kosmonosy MB17,5618,3418,342019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Letohrad - Orlice UO18,3518,3218,352016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Košťálov SM18,3718,2418,372016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Benešov u Semil SM18,3817,6118,382014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Malá Skála BJN18,4518,0818,452013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Bratříkov JN17,8918,4518,452017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Dvorce TA17,8518,4818,482014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Libuň JC18,3518,5118,512014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Krásná Ves MB18,5218,1818,522015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Vitiněves JC18,5917,8018,592016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Košťálov SM1,8616,7518,602017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Krásná Ves MB18,0418,6118,612014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Malá Skála BéčkoJN--18,662013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Libuň JC18,5118,6818,682013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Kosmonosy MB18,2318,7018,702018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Malá Skála BéčkoJN18,3718,7418,742014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Borovice MB18,9117,0018,912014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Malá Skála BéčkoJN18,9218,7718,922017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Bratříkov JN--18,922013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Huť JN18,9417,8018,942014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Huť JN18,7719,0419,042016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Bratříkov JN17,0419,1019,102019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Sychotín BBK19,1116,2419,112016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Malá Skála BJN17,1219,3119,312015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Bratříkov JN19,3118,0119,312018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Bratříkov JN18,8119,3619,362014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Borovice MB--19,372013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Malá Skála ÁčkoJN17,5119,4519,452014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Sychrov MB--19,482013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Krásná Ves MB19,5619,1519,562013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Zlatá Olešnice JN19,6419,6619,662018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Břehy MB--19,762013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Bratříkov JN19,0519,7819,782016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Touchovice LN19,8519,7519,852015/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Sychrov BMB19,8717,8519,872018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Sychrov MB20,1719,1220,172013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Obrubce MB18,5820,1920,192016/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Myštěves HK20,6820,1620,682014/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Vitiněves JC20,6120,7120,712014/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/09/23 Benešov u Semil, SM, O pohár SDH Benešov u Semil
JL
2008/06/01 Benešov u Semil, SM, O pohár SDH Benešov u Semil
JL
2010/05/30 Benešov u Semil , -, O POHÁR SDH BENEŠOV U SEMIL
JL
2013/08/18 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2013/09/29 Benešov, sportovní areál, Benešovský pohár
JL
2014/08/24 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2014/09/28 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2015/08/23 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2015/09/27 Benešov U semil, Benešovský pohár
JL
2016/08/21 Benešov u Semil, O pohár SDH Benešov
EXČR
2016/09/24 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2017/09/23 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2018/09/22 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2020/09/26 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/05/30 Mříčná, Mříčenský pohár
JL
2020/05/31 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2020/06/06 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2020/07/11 Dubenec, JL Dubenec
JL
2020/08/08 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2020/08/09 Břehy, Pojizerský pohár Břehy
JL
2020/08/30 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2020/09/05 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2020/09/06 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2020/09/13 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2020/09/19 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
2020/09/20 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2020/09/26 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2020/11/06 Závěrečné vyhlášení, Závěrečné vyhlášení
JL
Kdy Kde Liga