Benešova Hora 2020 - Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár

Liga: ŠHL
Místo: Benešova Hora
Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
Kdy: 25. 07. 2020 20:00
Kontakt:   Vladimír Jírovec
Telefon:  776602635

Začátek rezervace: 28. 06. 2020 20:00
Konec rezervace: 25. 07. 2020 00:00
Začátek tipování:  11. 07. 2020 20:00
Konec hlasování: 25. 07. 2020 00:00
Zadal: Vladimír Jírovec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.hasicibenesovahora.webnode.cz

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-benesova-hora-11177.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Starší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Budilov PTJarda Mareš
22Dřešín STJiří Záhorský
33Senetářov ABKVladimír Jírovec
44Horní Poříčí STMartin Kantner
55Střelské Hoštice STJiří Lebeda
66Senetářov BBKVladimír Jírovec
77Drahonice STHana Častoralová
88Besednice CKVladimír Jírovec
99Žihobce KTPepík F.
1011Počepice PBLukáš Pekárek
1112Vacov PTMichal Roučka
Mladší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Benešova Hora PTVladimír Jírovec
22Modrá UHVladimír Jírovec
33Horní Poříčí STMartin Kantner
44Žihobce KTPepík F.
55Senetářov BKVladimír Jírovec
66Střelské Hoštice STJiří Lebeda
77Dolní Bukovsko CBHana Nejedlá
88Žihobce BKTPepík F.
Přípravka
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
14Střelské Hoštice STJiří Lebeda
25Benešova Hora PTVladimír Jírovec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Svatá Maří PT15,8215,6015,822019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Benešova Hora PT15,8416,0216,022019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hrabice PT15,9216,0716,072019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Žernovice PT15,7016,1216,122019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Stachy PT16,1817,1017,102019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Křenovice CB17,2516,6617,252019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mydlovary CB17,3017,4317,432019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Přechovice ST16,7718,4318,432019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Horosedly PT17,6418,6818,682019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Žihobce KT19,9719,6119,972019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Přídolí CK43,4243,4043,422019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Novosedly - MydlovaryST--18,592019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Mydlovary CB--19,632019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Novosedly ST--40,282019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2009/08/01 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice
ŠHL
2010/07/31 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice
ŠHL
2011/07/30 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice - O putovní pohár
ŠHL
2012/07/28 Benešova Hora, MEMORIÁL VÁCLAVA MAURICE O PUTOVNÍ POHÁR
ŠHL
2013/07/27 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice
ŠHL
2014/07/26 Benešova Hora, Noční dětská soutěž Memoriál Václava Maurice
ŠHL
2015/07/25 Benešova Hora, MEMORIÁL VÁCLAVA MAURICE O PUTOVNÍ POHÁR
ŠHL
2016/07/30 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár
ŠHL
2017/07/29 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár
ŠHL
2018/07/28 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár
ŠHL
2019/07/27 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár
ŠHL
2019/10/12 Benešova Hora, POSLEDNÍ ŠPLOUCH O MONTYHO POHÁR
FSCR
2020/07/25 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár
ŠHL
Kdy Kde Liga


Soutěže