Benešova Hora 2017 - Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár

Liga: ŠHL
Místo: Benešova Hora
Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
Kdy: 29. 07. 2017 20:00
Kontakt:   Vladimír Jírovec
Telefon:  776602635

Začátek rezervace: 24. 06. 2017 20:00
Konec rezervace: 29. 07. 2017 17:00
Začátek tipování:  29. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 29. 07. 2017 00:00
Zadal: Vladimír Jírovec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.hasicibenesovahora.webnode.cz

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-benesova-hora-8747.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Starší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Bukovsko CBHana Nejedlá
22Žihobce KTPepík F.
33Třísov CKPavel Klimeš
44Benešova Hora PTVladimír Jírovec
55Dolany PTVladimír Jírovec
66Senetářov BKVladimír Jírovec
77Horní Poříčí STMartin Kantner
88Jáma PTMiluše Schwingerová
99Žihobce BKTPepík F.
1010Jáma PTMiluše Schwingerová
1111Besednice ACKVladimír Jírovec
1212Dolní Dvořiště CKVladimír Jírovec
1313Přídolí CKJiří Haniš
1414Zliv ACBMarkéta Tischlerová
1515Besednice BCKVladimír Jírovec
1616Vacov PTMichal Roučka
1717Střelské Hoštice STJiří Lebeda
1818Štěkeň STVladimír Jírovec
1919Benešov nad Černou CKVeronika
2020Stříbro TCVladimír Jírovec
Mladší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Žihobce KTPepík F.
24Horní Poříčí STMartin Kantner
35Dřešín STJiří Záhorský
46Senetářov BKVladimír Jírovec
57Pernek CKVladimír Jírovec
68Přídolí CKJiří Haniš
79Žihobce BKTPepík F.
810Vacov PTMichal Roučka
911Střelské Hoštice STJiří Lebeda
1012Benešov nad Černou CKVeronika
Přípravka
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Benešova Hora PTVladimír Jírovec
24Vacov PTMichal Roučka


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Přípravka žáci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dolany PT--29,172009/08/01 Plamen útok
2.  Sousedovice ST--29,542013/07/27 Plamen útok
3.  Vacov PT--31,302010/07/31 Plamen útok
4.  Benešova Hora PT--31,922010/07/31 Plamen útok
5.  Svatá Maří PT--34,822013/07/27 Plamen útok
6.  Benešova Hora PT--41,312013/07/27 Plamen útok
7.  Svatá Maří PT--54,582009/08/01 Plamen útok
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Starší žáci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nevcehle JI--14,502010/07/31 Plamen útok
2.  Jáma PT--15,502013/07/27 Plamen útok
3.  Senetářov B BK--15,522013/07/27 Plamen útok
4.  Šipoun PT--17,632010/07/31 Plamen útok
5.  Šipoun C PT--17,872009/08/01 Plamen útok
6.  Benešov nad Černou CK--17,942013/07/27 Plamen útok
7.  Lipovec BK--17,992010/07/31 Plamen útok
8.  Vacov A PT--18,022013/07/27 Plamen útok
9.  Vacov PT--18,072010/07/31 Plamen útok
10.  Zliv CB--18,212010/07/31 Plamen útok
11.  Výškovice PT--19,022010/07/31 Plamen útok
12.  Sousedovice ST--19,402013/07/27 Plamen útok
13.  Senetářov BK--19,962010/07/31 Plamen útok
14.  Dolní Bukovsko CB--19,982010/07/31 Plamen útok
15.  Horní Poříčí ST--19,992013/07/27 Plamen útok
16.  Volyně A ST--20,072013/07/27 Plamen útok
17.  Pracejovice ST--20,242009/08/01 Plamen útok
18.  Vacov PT--20,352009/08/01 Plamen útok
19.  Dřešín A ST--20,482013/07/27 Plamen útok
20.  Dolany PT--20,802013/07/27 Plamen útok
21.  Žernovice PT--21,082010/07/31 Plamen útok
22.  Šipoun A PT--21,212009/08/01 Plamen útok
23.  Benešova Hora PT--21,352013/07/27 Plamen útok
24.  Benešova Hora PT--21,412010/07/31 Plamen útok
25.  Štěkeň ST--21,432010/07/31 Plamen útok
26.  Žihobce KT--21,592013/07/27 Plamen útok
27.  Čkyně PT--21,652010/07/31 Plamen útok
28.  Benešova Hora PT--21,772009/08/01 Plamen útok
29.  Dřešín ST--21,812010/07/31 Plamen útok
30.  Svatá Maří PT--22,032010/07/31 Plamen útok
31.  Lipovec BK--22,272009/08/01 Plamen útok
32.  Senetářov A BK--22,282013/07/27 Plamen útok
33.  Roudné CB--22,292010/07/31 Plamen útok
34.  Jáma PT--23,432010/07/31 Plamen útok
35.  Horní Poříčí ST--24,202010/07/31 Plamen útok
36.  Výškovice PT--24,272009/08/01 Plamen útok
37.  Čkyně A PT--24,472009/08/01 Plamen útok
38.  Štěkeň ST--24,912009/08/01 Plamen útok
39.  Volyně B ST--26,672013/07/27 Plamen útok
40.  Senetářov BK--27,982009/08/01 Plamen útok
41.  Dolní Bukovsko CB--28,752013/07/27 Plamen útok
42.  Dřešín B ST--28,992013/07/27 Plamen útok
43.  Vitějovice PT--29,672010/07/31 Plamen útok
44.  Ktiš A PT--30,202010/07/31 Plamen útok
45.  Zdíkov PT--30,452013/07/27 Plamen útok
46.  Žernovice B PT--30,662009/08/01 Plamen útok
47.  Netolice PT--33,232010/07/31 Plamen útok
48.  Stachy PT--33,312010/07/31 Plamen útok
49.  Ktiš PT--33,652013/07/27 Plamen útok
50.  Ktiš PT--35,832009/08/01 Plamen útok
51.  Žernovice A PT--37,082009/08/01 Plamen útok
52.  Čestice ST--40,222009/08/01 Plamen útok
53.  Volyně ST--43,282010/07/31 Plamen útok
54.  Zliv CB--43,342009/08/01 Plamen útok
55.  Stachy PT--52,612009/08/01 Plamen útok
56.  Ktiš B PT--59,532010/07/31 Plamen útok
57.  Stachy PT--NP2013/07/27 Plamen útok
58.  Netolice PT--NP2009/08/01 Plamen útok
59.  Vacov B PT--NP2013/07/27 Plamen útok
60.  Sousedovice ST--NP2010/07/31 Plamen útok
61.  Zdíkov PT--NP2010/07/31 Plamen útok
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Mladší žáci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Třísov CK--15,652013/07/27 Plamen útok
2.  Jáma PT--18,812013/07/27 Plamen útok
3.  Senetářov BK--19,262010/07/31 Plamen útok
4.  Vacov A PT--19,892013/07/27 Plamen útok
5.  Horní Poříčí ST--20,012013/07/27 Plamen útok
6.  Dolní Bukovsko CB--20,532010/07/31 Plamen útok
7.  Senetářov BK--20,852013/07/27 Plamen útok
8.  Čkyně PT--21,662010/07/31 Plamen útok
9.  Vacov C PT--22,862013/07/27 Plamen útok
10.  Dolany PT--23,122010/07/31 Plamen útok
11.  Dřešín ST--23,512010/07/31 Plamen útok
12.  Vacov PT--24,322010/07/31 Plamen útok
13.  Svatá Maří PT--24,372013/07/27 Plamen útok
14.  Vacov B PT--24,692013/07/27 Plamen útok
15.  Vacov PT--24,832009/08/01 Plamen útok
16.  Žihobce KT--25,282013/07/27 Plamen útok
17.  Volyně ST--25,892010/07/31 Plamen útok
18.  Benešova Hora PT--26,922013/07/27 Plamen útok
19.  Sousedovice ST--27,122009/08/01 Plamen útok
20.  Sousedovice A ST--28,932010/07/31 Plamen útok
21.  Sousedovice B ST--29,592010/07/31 Plamen útok
22.  Svatá Maří PT--31,122010/07/31 Plamen útok
23.  Netolice PT--33,092009/08/01 Plamen útok
24.  Zdíkov PT--36,052013/07/27 Plamen útok
25.  Lipovec BK--36,832010/07/31 Plamen útok
26.  Jáma PT--47,942010/07/31 Plamen útok
27.  Sousedovice ST--NP2013/07/27 Plamen útok
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2009/08/01 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice
ŠHL
2010/07/31 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice
ŠHL
2011/07/30 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice - O putovní pohár
ŠHL
2012/07/28 Benešova Hora, MEMORIÁL VÁCLAVA MAURICE O PUTOVNÍ POHÁR
ŠHL
2013/07/27 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice
ŠHL
2014/07/26 Benešova Hora, Noční dětská soutěž Memoriál Václava Maurice
ŠHL
2015/07/25 Benešova Hora, MEMORIÁL VÁCLAVA MAURICE O PUTOVNÍ POHÁR
ŠHL
2016/07/30 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár
ŠHL
2017/07/29 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár
ŠHL
2018/07/28 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár
ŠHL
2019/07/27 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár
ŠHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/09/21 Žihobce, O pohár
ŠHL
Kdy Kde Liga