Benešova Hora 2017 - Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár

Liga: ŠHL
Místo: Benešova Hora
Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
Kdy: 29. 07. 2017 20:00
Kontakt:   Vladimír Jírovec
Telefon:  776602635

Začátek rezervace: 24. 06. 2017 20:00
Konec rezervace: 29. 07. 2017 17:00
Začátek tipování:  29. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 29. 07. 2017 00:00
Zadal: Lada Firesport

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.hasicibenesovahora.webnode.cz

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-benesova-hora-8747.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Starší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Bukovsko CBHana Nejedlá
22Žihobce KTPepík F.
33Třísov CKPavel Klimeš
44Benešova Hora PTLada Firesport
55Dolany PTLada Firesport
66Senetářov BKLada Firesport
77Horní Poříčí STMartin Kantner
88Jáma PTMiluše Schwingerová
99Žihobce BKTPepík F.
1010Jáma PTMiluše Schwingerová
1111Besednice ACKLada Firesport
1212Dolní Dvořiště CKLada Firesport
1313Přídolí CKJiří Haniš
1414Zliv ACBMarkéta Tischlerová
1515Besednice BCKLada Firesport
1616Vacov PTMichal Roučka
1717Střelské Hoštice STJiří Lebeda
1818Štěkeň STLada Firesport
1919Benešov nad Černou CKVeronika
2020Stříbro TCLada Firesport
Mladší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Žihobce KTPepík F.
24Horní Poříčí STMartin Kantner
35Dřešín STJiří Záhorský
46Senetářov BKLada Firesport
57Pernek CKLada Firesport
68Přídolí CKJiří Haniš
79Žihobce BKTPepík F.
810Vacov PTMichal Roučka
911Střelské Hoštice STJiří Lebeda
1012Benešov nad Černou CKVeronika
Přípravka
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Benešova Hora PTLada Firesport
24Vacov PTMichal Roučka


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Svatá Maří PT15,8215,6015,822019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Benešova Hora PT15,8416,0216,022019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hrabice PT15,9216,0716,072019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Žernovice PT15,7016,1216,122019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Stachy PT16,1817,1017,102019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Křenovice CB17,2516,6617,252019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mydlovary CB17,3017,4317,432019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Přechovice ST16,7718,4318,432019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Horosedly PT17,6418,6818,682019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Žihobce KT19,9719,6119,972019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Přídolí CK43,4243,4043,422019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Novosedly - MydlovaryST--18,592019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Mydlovary CB--19,632019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Novosedly ST--40,282019/10/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2009/08/01 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice
ŠHL
2010/07/31 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice
ŠHL
2011/07/30 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice - O putovní pohár
ŠHL
2012/07/28 Benešova Hora, MEMORIÁL VÁCLAVA MAURICE O PUTOVNÍ POHÁR
ŠHL
2013/07/27 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice
ŠHL
2014/07/26 Benešova Hora, Noční dětská soutěž Memoriál Václava Maurice
ŠHL
2015/07/25 Benešova Hora, MEMORIÁL VÁCLAVA MAURICE O PUTOVNÍ POHÁR
ŠHL
2016/07/30 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár
ŠHL
2017/07/29 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár
ŠHL
2018/07/28 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár
ŠHL
2019/07/27 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár
ŠHL
2019/10/12 Benešova Hora, POSLEDNÍ ŠPLOUCH O MONTYHO POHÁR
FSCR
Kdy Kde Liga


Soutěže