Bezděčín 2019 - O pohár SDH Bezděčín

Liga: THL
Místo: Bezděčín
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Kdy: 18. 08. 2019 11:00
Kontakt:   Jan Čížek
Telefon:  773 455 350

Začátek rezervace: 18. 08. 2019 11:00
Konec rezervace: 18. 08. 2019 11:00
Začátek tipování:  18. 08. 2019 00:00
Konec hlasování: 18. 08. 2019 00:00
Zadal: Patrik Baláž

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bezdecin-10219.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bohdalín PE16,2816,5016,502017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Žďár JH17,0216,6017,022017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Chotěmice TA16,6317,1217,122018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Zdislavice BN17,1716,8117,172018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Stoklasná Lhota TA17,1916,9617,192018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Český Rudolec JH17,3316,9017,332017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Chýnov TA16,5517,3417,342017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Slapy TA17,3716,9817,372018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Kamenice nad Lipou PE17,4917,3817,492018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Drunče JH17,5117,2817,512018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Milenovice PI17,5617,2517,562017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Krotějov SportTA16,3817,6717,672017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Žďár JH17,6916,6617,692018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Drunče JH17,7517,3417,752017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Řepeč TA17,8117,1317,812018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Slapy TA17,2617,8517,852017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Žirovnice PE17,7817,9517,952018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Kozmice TA18,0817,7418,082018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Ústrašice BTA18,1817,6418,182017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Slapy BTA18,1718,2318,232017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Milenovice PI18,2018,2618,262018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Jaronice CB18,3117,0518,312018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Kozmice TA18,2918,3318,332017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Dobronice u Chýnova TA17,8718,3818,382017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Božejovice TA18,5118,1318,512017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Žirovnice PE18,2218,7518,752017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Rybova Lhota ÚstrašiceTA18,9218,1218,922017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Skrýchov u Malšic TA19,0316,6019,032018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Zhoř u Tábora TA19,2219,6619,662018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Strmilov JH19,7419,6819,742018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Nová Ves u Chýnova TA19,7019,8019,802018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Strmilov JH19,1419,9519,952017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Chýnov TA18,6520,0320,032018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Tučapy ATA18,9520,0420,042018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Bezděčín TA19,0220,4320,432017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Ústrašice BTA20,4619,8420,462018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Kamenice nad Lipou PE17,2420,6420,642017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Košice TA20,4021,4921,492018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Rybova Lhota TA21,5417,0521,542018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Lom TA21,0621,6421,642017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Bezděčín BTA20,7721,9421,942017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Zhoř u Tábora TA22,3218,8822,322017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Želeč TA27,9728,6228,622017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Kamenná Lhota TA39,9439,2839,942018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Šipoun PTNPNPNP2018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Bezděčín TANPNPNP2018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Košice TANPNPNP2017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Dobronice u Chýnova TANPNPNP2018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Stoklasná Lhota TANPNPNP2017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Krotějov SportTANPNPNP2018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Skrýchov u Malšic TANPNPNP2017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Lom TANPNPNP2018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Nová Ves u Chýnova TANPNPNP2017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Božejovice TANPNPNP2018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Želeč TANPNPNP2018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Obora TANPNPNP2017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Choustník TANPNPNP2017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Řepeč TANPNPNP2017/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Bohdalín PENPNPNP2018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Český Rudolec JHNPNPNP2018/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/08/20 Bezděčín, O pohár
THL
2018/08/19 Bezděčín, O pohár SDH Bezděčín
THL
2019/08/18 Bezděčín, O pohár SDH Bezděčín
THL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/11 Dvorce, O pohár SDH Dvorce
THL
2019/05/18 Žďár, O pohár SDH Žďár
THL
2019/06/08 Tučapy (odpolední), O putovní pohár Obce Tučapy
THL
2019/06/29 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2019/06/30 Slapy, O putovní pohár obce Slapy
THL
2019/07/14 Chýnov, O pohár starosty města Chýnov
THL
2019/07/20 Strmilov, O pohár starosty města Strmilov
THL
2019/07/27 Krátošice (noční), O pohár starosty obce Krátošice
THL
2019/08/03 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2019/08/04 Ústrašice (hřiště Želeč), O pohár obce Ústrašice a Memoriál Patrika Pažina
THL
2019/08/17 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2019/08/18 Bezděčín, O pohár SDH Bezděčín
THL
2019/08/31 Kozmice, O pohár SDH Kozmice
THL
2019/09/07 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
Kdy Kde Liga