Bezděkov pod Třemšínem 2014 - O Brdský pohár

Liga: ZČHL
Místo: Bezděkov pod Třemšínem
Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
Kdy: 07. 09. 2014 10:00
Kontakt:   Trčka Vilém
Telefon:  +420602688673

Začátek rezervace: 25. 08. 2014 20:00
Konec rezervace: 07. 09. 2014 10:00
Začátek tipování:  25. 08. 2014 20:00
Konec hlasování: 07. 09. 2014 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Datum a čas pořádání:  dle dohody, neděle – srpen 2014, popř. finále, mimo termín extraligy


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bezdekov-pod-trem--2014-09-07-4346.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Štěnovický Borek PJMichal Polívka
22Kornatice ROJosef Krátký
33Dehtín KTVláďa Kučera
44Horní Lukavice PJPavel Hůla
55Seč PJVáclav Hranička
66Mokrouše PJJiří Šmolík
77Vřeskovice KTMichal Hodan
88Robčice PJLukáš Nosek
99Žebnice PSMichal Bulín
1010Chrást PBRadek Troch
1111Bolkov PJJana Pechová
1212Kalenice STSDH Kalenice
1313Horní Kamenice DOVlastimil Žák
1414Obora PSMartina Jůzková
1515Únětice 1911 PJLuboš Balvín
1616Zálesí PJduchy tom
1717Chotíkov PSSDH Chotikov
1818Kocelovice STMartin Lukáš
1919Šipoun PTJaroslav Petrlík
2020Nevřeň PSHouk
2121Štichovice PSRichard Hlous
2222Úherce PSPetr Štejr
2323Starosedlský Hrádek PBABC DEF
2424Žákava PJMilan Polívka
2525Třebsko PBVít Hanus
2639Štěnovický Borek PJMichal Polívka
2740Poděvousy DOspace14@centrum.cz
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice 1911 PJAnet Studničková
22Poděvousy AngelsDOspace14@centrum.cz
33Štěnovický Borek PJMichal Polívka
44Dehtín KTJana Hlaváčková
55Štichovice PSRichard Hlous
66Chválenice PJKarel Nolč
77Třebsko PBVít Hanus
810Obora PSDominika Caltová
918Radětice PBŠtěpán Plavec
1019Chotíkov PSMartina Jůzková
1120Poděvousy Devils DOAnděla Mašková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,7116,7116,712015/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Únětice 1911 PJ17,2317,0317,232014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bezděkov pod Třemšínem PB17,0317,3517,352014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Dehtín KT17,4517,2117,452013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bezděkov pod Třemšínem PB17,4716,8017,472013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Vřeskovice KT17,6717,6317,672010/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Horní Lukavice PJ17,6717,5117,672015/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Únětice 1911 PJ17,7617,5417,762012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Kornatice RO17,3917,8917,892014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Kalenice ST18,0817,7418,082015/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Únětice 1911 PJ17,5718,0918,092013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Horní Lukavice PJ18,1017,6518,102010/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Chrášťany LT17,9818,1218,122015/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Chrást DraciPB18,1618,2018,202015/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bezděkov pod Třemšínem PB18,2417,9718,242008/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Horní Kamenice DO18,3517,6818,352013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Chrást DraciPB18,3618,2718,362014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Únětice 1911 PJ18,3418,4518,452008/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Žebnice PS18,4717,6518,472014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Žákava PJ18,1718,4718,472010/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Horní Lukavice PJ17,4118,4918,492013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Poděvousy DO18,6918,4718,692012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Brodeslavy PS18,7118,7118,712008/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Horní Lukavice PJ18,6118,7418,742008/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Žebnice PS18,3318,7618,762013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Hubenov PS18,8118,8618,862010/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Hejná KT17,6518,8918,892012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Horní Kamenice DO18,9118,4018,912015/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Dehtín KT18,9318,8418,932014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Dolní Hradiště PS18,7818,9418,942012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Poděvousy DO18,4419,0019,002013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Vřeskovice KT19,0117,7919,012014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Horní Kamenice DO18,9619,0619,062010/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Radětice PB18,0919,0819,082014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Poděvousy DO18,6619,1019,102008/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Krašovice PS18,9019,1019,102010/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Jankov BN19,1518,0219,152014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Vřeskovice KT18,3419,1919,192015/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Mokrouše PJ19,2218,6619,222012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Bolkov PJ18,8119,2719,272015/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Mokrouše PJ19,3019,2319,302015/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Mokrouše PJ19,3519,2919,352014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Bezděkov pod Třemšínem PB19,4119,2419,412012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Hubenov PS19,0319,4219,422008/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Louňová PJ19,5018,8219,502008/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Nevřeň PS19,4019,5219,522015/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Bolkov PJ18,8119,6219,622012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Brodeslavy PS19,0619,6719,672010/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Louňová PJ19,6818,7719,682010/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Žákava PJ19,6819,5219,682012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Líchovy PB19,7419,2919,742008/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Robčice PJ19,7418,4719,742014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Kalenice ST17,9619,7519,752014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Horní Lukavice PJ19,7819,1919,782012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Krašovice PS19,4519,8419,842008/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Seč PJ19,8719,6419,872014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Dublovice PB19,7519,9519,952008/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Strýčkovice DO19,6720,0320,032012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Seč PJ20,0419,8220,042008/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Seč PJ19,8020,0820,082010/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Louňová PJ20,1219,5020,122013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Poděvousy DO19,6820,1620,162015/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Úherce PS19,5620,2020,202012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Útušice PJ20,3119,6220,312015/08/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Štichovice PS20,3219,5520,322012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Poděvousy DO20,3420,3620,362010/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Úherce PS19,7620,3720,372013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Strýčkovice DO19,8520,4420,442008/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Brodeslavy PS20,5118,5320,512013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Obora PS19,2320,5620,562010/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Chlum PJ20,5719,4720,572010/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Hejná KT19,0520,6220,622010/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Štichovice PS20,6618,9920,662013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Třebsko PB20,6719,6620,672013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Útušice PJ20,6820,2620,682012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Strážov KT19,2520,7020,702008/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Nezvěstice PJ19,4620,7620,762008/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Líchovy PB20,8420,7120,842010/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Žákava PJ20,8620,4820,862013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Chotíkov PS20,3920,8720,872010/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Louňová PJ20,9219,9220,922012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Brodeslavy APS20,9420,0920,942012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Obora PS20,6320,9320,952008/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Bolkov PJ20,9619,4720,962014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Hůrky RO20,9721,0021,002008/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Mokrouše PJ19,7221,0621,062010/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Hubenov BPS20,3121,1321,132010/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Žákava PJ21,2719,3921,272014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Žebnice PS21,3520,7321,352012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Mokrouše PJ18,8421,4021,402008/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Chrást PB21,4919,2021,492012/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Dolní Hradiště PS21,3021,7121,712013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Dolní Hradiště PS20,6721,7221,722010/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Horní Kamenice DO21,8119,8321,812014/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Starý Rožmitál PB21,8221,3521,822010/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Hubenov APS21,9518,7021,952013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Bolkov PJ22,2819,7322,282013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Bučí PS22,3319,8622,332008/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Nezvěstice PJ22,3919,5922,392010/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Nevřeň PS22,4619,0822,462013/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/08/31 Bezděkov pod Třemšínem (PB), O pohár starosty obce
ZČHL
2009/08/16 Bezděkov pod Třemšínem (PB), O pohár starosty obce
ZČHL
2010/08/29 Bezděkov pod Třemšínem (PB), O pohár starosty obce
ZČHL
2012/05/05 Bezděkově pod Třem., Tréninkový Camp 2012
-
2012/08/25 Bezděkov pod Třem., O pohár starosty obce
ZČHL
2013/09/07 Bezděkov pod Třem., O pohár starosty obce
ZČHL
2014/09/07 Bezděkov pod Třemšínem, O Brdský pohár
ZČHL
2015/08/16 Bezděkov pod Třemšínem, O Brdský pohár
ZČHL
2018/08/05 Bezděkov pod Třemšínem, O pohár SDH Bezděkov pod Třemšínem
BL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/05/23 Horní Lukavice, O pohár Starosty obce
ZČHL
2020/05/30 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2020/05/31 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2020/06/13 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH
ZČHL
2020/06/14 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/06/27 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“
ZČHL
2020/06/28 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“
ZČHL
2020/07/04 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2020/07/05 Bučí, O Pohár SDH Bučí
ZČHL
2020/07/11 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
2020/07/12 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary
ZČHL
2020/07/25 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek
ZČHL
2020/07/25 Zahorčice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/07/26 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín
ZČHL
2020/08/02 Buková, O pohár starostky obce Buková
ZČHL
2020/08/08 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2020/08/22 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2020/09/05 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
2020/09/06 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
Kdy Kde Liga